نمایندگی تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس

اینکه کولر گازی وستینگهاوس شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش کولر گازی وستینگهاوس

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی کولر گازی اسپلیت وستینگهاوس در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش وستینگهاوس بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر کولر گازی وستینگهاوس آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات اسپلیت وستینگهاوس در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات وستینگهاوس آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز خدمات پس از فروش کولر گازی وستینگهاوس

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز WESTINGHOUSE می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی انواع کولر گازی از جمله اسپیلت وستینگهاوس و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیر کولر گازی اسپلیت وستینگهاوس در منزل و محل

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس

استفاده کنندگان از کولرهای گازی وستینگهاوس ممکن است با مشکلاتی در هنگام استفاده از دستگاه خود روبرو شوند که آنها را وادار کند با نمایندگی تعمیرات یا خدمات پس از فروش وستینگهاوس تماس بگیرند. در ادامه به اختصار به برخی از مهمترین و شایع ترین مشکلات موجود در کولرهای گازی وستینگهاوس، اشاره شده است.

کثیف شدن فیلتر هوای کولر گازی می تواند باعث ایجاد این مشکل شود و به منظور برطرف شدن آن لازم است که فیلتر هوا تمیز یا تعویض شود.

مسدود شدن راه آب خروجی کولر اسپلیت ممکن است باعث ایجاد این مشکل شود و رفع آن نیازمند بررسی تخصصی است.

اگر دستگاه گهگاهی به طور خودبخود خاموش و روشن می شود ممکن است مشکلی در سیم کشی آن ایجاد شده باشد. این مشکل همچنین می تواند به دلیل بالا آمدن آمپر به وجود آید.

عملکرد ضعیف کندانسور و یا اواپراتور می تواند سبب شود که کولر اسپیلت به اندازه کافی خنک نباشد. برطرف شدن این مشکل نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

اگر کولر گازی کار نمی کند و یا طبق برنامه عمل نمی کند ممکن است اشکالی در ترموستات یا برد اصلی آن به وجود آمده باشد و نیازمند تعمیرات تخصصی از طریق تماس با نمایندگی وستینگهاوس است.

اگر بر روی لوله ها یا کندانسور کولر برفک مشاهده شد ممکن است میزان شارژ گاز دستگاه کم شده و فیلترهاکثیف شده باشند و برای رفع آن باید با تکنسین های مجرب تماس گرفت.

این مشکل می تواند به دلیلمشکل در برد اصلی، کندانسور و یا فن کولر ایجاد شود و نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

این مشکل می تواند ناشی از مسدود شدن یا کثیف شدن فیلتر باشد و برای رفع آن باید با افراد متخصص تعمیر کولر گازی تماس گرفت.

ارور ها و کدهای خطای متداول کولر گازی وستینگهاوس

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های کولر گازی اسپلیت های وستینگهاوس که گاهی تماس با نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • E1: خطای سنسور دمای یونیت داخلی

 • E2: خطای سنسور لوله یونیت داخلی

 • E6: خطای موتور فن

 • F6: خطای PG موتور فن داخلی

 • F7: خطای سنسور دمای یونیت داخلی

 • F8: خطای سنسور لوله یونیت داخلی

 • F9: خطای سنسور لوله یونیت خارجی

نکات مهم در استفاده و نگهداری از کولر گازی وستینگهاوس

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر کولر گازی اسپیلت وستینگهاوس توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • اطراف کولر گازی را به طور مناسب درزگیری کنید و آن را از معرض تابش مستقیم خورشید دور نگه دارید.

 • در هنگام روشن کردن دستگاه در و پنجره ها را ببندید.

 • از وسایل خانگی گرمازا مانند اجاق گازو سماور، لامپ رشته ای و غیره در هنگام روشن بودن کولر گازی کمتر استفاده کنید.

 • از کولر گازی تمام وقت و با تمام قدرت استفاده نکنید.

 • فیلترهای کولر را هر چند وقت یکبار تمیز کنید.

 • از کولر آبی و کولر گازی همزمان استفاده نکنید.

 • به منظور اطمینان از کم نشدن گاز دستگاه آن را به طور سالیانه از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس و تعمیرگاه مجاز سرویس نمایید.

هزینه های سرویس و تعمیر کولر گازی وستینگهاوس

اگر کولر گازی وستینگهاوس شما با یکی از خطاها و یا مشکلات گفته شده در بالا روبرو شد، لازم است که هر چه سریعتر با نمایندگی تعمیرات اسپلیت وستینگهاوس تماس بگیرید. به منظور تعمیر دستگاه، پس از تماس با یکی از شعب نمانیدگی مجاز تعمیرات وستینگهاوس دیبا پشتیبان ایرانیان، مشاوره تلفنی ای با یکی از متخصصان شرکت، به منظور کسب اطلاعات لازم و ارائه راهنمایی انجام می گیرد. در صورتی که مشکل جدی ای وجود نداشته باشد با راهنمای متخصصان شرکت مشتری خود قادر به رفع مشکل خواهد بود. در غیر این صورت، با ثبت درخواست مشتری، تکنسین های آموزش دیده ما، ظرف حداکثر ۲ ساعت در محل حاضر شده  و به سرویس و تعمیر دستگاه اقدام خواهند کرد. لازم به ذکر است که تعمیرات، با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال انجام می شود. بعلاوه، همه هزینه های نصب، سرویس، تعمیرات و تعویض قطعات بر طبق مصوبه اتحادیه و البته پس از اعمال تخفیف های مورد نظر محاسبه خواهد شد. شما می توانید فهرستی از هزینه های مربوط به برخی از خدمات و تعمیرات مربوط به کولر گازی وستینگهاوس را در جدول زیر مشاهده کنید. البته هزینه های ذیل مربوط به اجرت تعویض قطعات و انجام تعمیرات می باشد. به دلیل متغیر بودن قیمت قطعات، و لوازم یدکی بر اساس نوع و مدل دستگاه، می توانید در هنگام تماس تلفنی با شرکت از هزینه‌ها و نرخ قطعات مطلع شوید.

ردیف شرح هزینه قیمت(تومان)
۱ هزینه رفت و آمد ۲۰,۰۰۰
۲ تشخیص عیب در محل ۲۰,۰۰۰
۳ شارژ گاز کولر ۱۹۰,۰۰۰
۴ رفع نشتی گاز کولر ۴۵,۰۰۰
۵ شستشوی کامل مدار ۴۵,۰۰۰
۶ تعویض فیلتر درایر ۱۵,۰۰۰
۷ تعویض خازن ۴۵,۰۰۰
۸ رفع لرزش یونیت داخلی و خارجی ۹۵,۰۰۰
۹ سرویس کولر گازی وستینگهاوس ۲۲۰,۰۰۰
۱۰ تعویض برد الکترونیکی ۹۵,۰۰۰
۱۱ تعویض بلوور یونیت داخلی ۱۵۵,۰۰۰
۱۲ تعویض ترانس برد کولر وستینگهاوس ۹۵,۰۰۰
۱۳ تعویض سنسور یونیت داخلی ۹۵,۰۰۰
۱۴ تعویض شیر برقی ۸۵,۰۰۰
۱۵ تعویض کمپرسور ۲۰۵,۰۰۰
۱۶ تعویض لوله مویین ۹۵,۰۰۰
۱۷ تعویض شیر رفت و برگشت ۹۵,۰۰۰
۱۸ تعویض مهره لوله رفت و برگشت ۷۵,۰۰۰

برخی از ویژگی های کولر گازی اسپلیت های WESTINGHOUSE

شرکت وستینگهاوس الکتریک در سال ۱۸۸۶ توسط جورج وستینگهاوس در پنسبلوانیای امریکا تاسیس شد. این شرکت در دهه ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ به یکی از معروفترین تولید کنندگان لوازم برقی خانگی همچون یخچال تبدیل شد. با این حال، از اوایل دهه ۱۹۸۰ فعالیت های این شرکت در ۵ زمینه زیر متمرکز شد: قراردادهای دفاعی (نظامی)، تاسیسات تولید برق، فعالیت های رسانه ای، دستگاه های حمل و نقل یخچالدار و خدمات مالی. پس از جنگ جهانی دوم، با افزایش توجه مشتریان به محصولات و لوازم خانگی، این شرکت یکی از اولویت‌های خود را به طراحی و توسعه لوازم خانگی مدرن با ظاهری مناسب و حداکثر امکانات برای مصرف کننده اختصاص داد و در حال حاضر یکی است شناخته شده ترین پیشگامان طراحی لوازم خانگی برقی در دنیا به شمار می‌رود که یکی از شاخصترین محصولات این شرکت کولر گازی می باشد. از ویژگی های کولر گازی اسپلیت های جدید وستینگهاوس می توان به کلاس انرژی :+++A، سیستم :اینورتر ۳D دیجیتال، ۷۳% کاهش مصرف انرژی، جهت پرتاب باد :چهار جهت اتوماتیک، فیلتر انتی باکتریال، سیستم تصفیه هوای خانگی، حالت سرمایش سریع، صفحه نمایشگر ال ای دی و سیستم ذخیره انرژی اشاره نمود.