مرکز تعمیر کولر گازی وستینگهاوس

اینکه کولر گازی وستینگهاوس شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی کولر گازی اسپلیت وستینگهاوس در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس  بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر کولر گازی وستینگهاوس آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات اسپلیت وستینگهاوس در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات وستینگهاوس آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از  خدمات تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه WESTINGHOUSE می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی انواع کولر گازی از جمله اسپیلت وستینگهاوس و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

دیگر نگران حمل و نقل کولر گازی وستینگهاوس خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

اگر خرابی مجدد اسپلیت وستینگهاوس شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

مدت زمان تعمیر کولر گازی وستینگهاوس شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه  کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله وستینگهاوس، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات کولر گازی اسپلیت وستینگهاوس خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس

استفاده کنندگان از کولرهای گازی وستینگهاوس ممکن است با مشکلاتی در هنگام استفاده از دستگاه خود روبرو شوند که آنها را وادار کند با  خدمات تعمیرات وستینگهاوس تماس بگیرند. در ادامه به اختصار به برخی از مهمترین و شایع ترین مشکلات موجود در کولرهای گازی وستینگهاوس، اشاره شده است.

پایین آمدن عملکرد کولر

کثیف شدن فیلتر هوای کولر گازی می تواند باعث ایجاد این مشکل شود و به منظور برطرف شدن آن لازم است که فیلتر هوا تمیز یا تعویض شود.

سرریز شدن آب از پنل داخلی

مسدود شدن راه آب خروجی کولر اسپلیت ممکن است باعث ایجاد این مشکل شود و رفع آن نیازمند بررسی تخصصی است.

خاموش و روشن شدن دستگاه

اگر دستگاه گهگاهی به طور خودبخود خاموش و روشن می شود ممکن است مشکلی در سیم کشی آن ایجاد شده باشد. این مشکل همچنین می تواند به دلیل بالا آمدن آمپر به وجود آید.

کاهش سرمایش کولر اسپلیت

عملکرد ضعیف کندانسور و یا اواپراتور می تواند سبب شود که کولر اسپیلت به اندازه کافی خنک نباشد. برطرف شدن این مشکل نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

کار نکردن کولرگازی

اگر کولر گازی کار نمی کند و یا طبق برنامه عمل نمی کند ممکن است اشکالی در ترموستات یا برد اصلی آن به وجود آمده باشد و نیازمند تعمیرات تخصصی از طریق تماس با مرکز وستینگهاوس است.

وجود برفک روی لوله ها

اگر بر روی لوله ها یا کندانسور کولر برفک مشاهده شد ممکن است میزان شارژ گاز دستگاه کم شده و فیلترهاکثیف شده باشند و برای رفع آن باید با تکنسین های مجرب تماس گرفت.

صدای غیر عادی یا لرزش

این مشکل می تواند به دلیلمشکل در برد اصلی، کندانسور و یا فن کولر ایجاد شود و نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

کار نکردن فن پنل داخلی

این مشکل می تواند ناشی از مسدود شدن یا کثیف شدن فیلتر باشد و برای رفع آن باید با افراد متخصص تعمیر کولر گازی تماس گرفت.

ارور ها و کدهای خطای متداول کولر گازی وستینگهاوس

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های کولر گازی اسپلیت های وستینگهاوس که گاهی تماس با مرکز تعمیرات وستینگهاوس را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • E1: خطای سنسور دمای یونیت داخلی
 • E2: خطای سنسور لوله یونیت داخلی
 • E6: خطای موتور فن
 • F6: خطای PG موتور فن داخلی
 • F7: خطای سنسور دمای یونیت داخلی
 • F8: خطای سنسور لوله یونیت داخلی
 • F9: خطای سنسور لوله یونیت خارجی

نکات مهم در استفاده و نگهداری از کولر گازی وستینگهاوس

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر کولر گازی اسپیلت وستینگهاوس توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • اطراف کولر گازی را به طور مناسب درزگیری کنید و آن را از معرض تابش مستقیم خورشید دور نگه دارید.
 • در هنگام روشن کردن دستگاه در و پنجره ها را ببندید.
 • از وسایل خانگی گرمازا مانند اجاق گازو سماور، لامپ رشته ای و غیره در هنگام روشن بودن کولر گازی کمتر استفاده کنید.
 • از کولر گازی تمام وقت و با تمام قدرت استفاده نکنید.
 • فیلترهای کولر را هر چند وقت یکبار تمیز کنید.
 • از کولر آبی و کولر گازی همزمان استفاده نکنید.
 • به منظور اطمینان از کم نشدن گاز دستگاه آن را به طور سالیانه از طریق تماس با مرکز تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس نمایید.

هزینه های سرویس و تعمیر کولر گازی وستینگهاوس

اگر کولر گازی وستینگهاوس شما با یکی از خطاها و یا مشکلات گفته شده در بالا روبرو شد، لازم است که هر چه سریعتر با مرکز تعمیرات اسپلیت وستینگهاوس تماس بگیرید. به منظور تعمیر دستگاه، پس از تماس با یکی از شعب نمانیدگی مجاز تعمیرات وستینگهاوس دیبا پشتیبان ایرانیان، مشاوره تلفنی ای با یکی از متخصصان شرکت، به منظور کسب اطلاعات لازم و ارائه راهنمایی انجام می گیرد. در صورتی که مشکل جدی ای وجود نداشته باشد با راهنمای متخصصان شرکت مشتری خود قادر به رفع مشکل خواهد بود. در غیر این صورت، با ثبت درخواست مشتری، تکنسین های آموزش دیده ما، ظرف حداکثر ۲ ساعت در محل حاضر شده و به سرویس و تعمیر دستگاه اقدام خواهند کرد. لازم به ذکر است که تعمیرات، با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال انجام می شود. بعلاوه، همه هزینه های نصب، سرویس، تعمیرات و تعویض قطعات بر طبق مصوبه اتحادیه و البته پس از اعمال تخفیف های مورد نظر محاسبه خواهد شد.

برخی از ویژگی های کولر گازی اسپلیت های WESTINGHOUSE

شرکت وستینگهاوس الکتریک در سال ۱۸۸۶ توسط جورج وستینگهاوس در پنسبلوانیای امریکا تاسیس شد. این شرکت در دهه ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ به یکی از معروفترین تولید کنندگان لوازم برقی خانگی همچون یخچال تبدیل شد. با این حال، از اوایل دهه ۱۹۸۰ فعالیت های این شرکت در ۵ زمینه زیر متمرکز شد: قراردادهای دفاعی (نظامی)، تاسیسات تولید برق، فعالیت های رسانه ای، دستگاه های حمل و نقل یخچالدار و خدمات مالی. پس از جنگ جهانی دوم، با افزایش توجه مشتریان به محصولات و لوازم خانگی، این شرکت یکی از اولویت‌های خود را به طراحی و توسعه لوازم خانگی مدرن با ظاهری مناسب و حداکثر امکانات برای مصرف کننده اختصاص داد و در حال حاضر یکی است شناخته شده ترین پیشگامان طراحی لوازم خانگی برقی در دنیا به شمار می‌رود که یکی از شاخصترین محصولات این شرکت کولر گازی می باشد. از ویژگی های کولر گازی اسپلیت های جدید وستینگهاوس می توان به کلاس انرژی :+++A، سیستم :اینورتر ۳D دیجیتال، ۷۳% کاهش مصرف انرژی، جهت پرتاب باد :چهار جهت اتوماتیک، فیلتر انتی باکتریال، سیستم تصفیه هوای خانگی، حالت سرمایش سریع، صفحه نمایشگر ال ای دی و سیستم ذخیره انرژی اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *