نمایندگی تعمیرات کولر گازی وستل

اینکه کولر گازی وستل شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات کولر گازی وستل شما با تعهد کامل می باشند.

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی کولر گازی اسپلیت وستل در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات کولر گازی وستل

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی وستل و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش وستل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر کولر گازی وستل آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات اسپلیت وستل در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات وستل آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز کولر گازی اسپلیت وستل

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز vestel می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی انواع کولر گازی از جمله اسپیلت وستل و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیر کولر گازی اسپلیت وستل در منزل و محل

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات کولر گازی وستل

استفاده کنندگان از کولرهای گازی وستل ممکن است با مشکلاتی در هنگام استفاده از دستگاه خود روبرو شوند که آنها را وادار کند با نمایندگی تعمیرات یا تعمیرگاه مجاز وستل تماس بگیرند. در ادامه به اختصار به برخی از مهمترین و شایع ترین مشکلات موجود در کولرهای گازی وستل، اشاره شده است.

این مشکل می تواند به دلیل کثیف شدن فیلتر هوا به وجود آید و می توان با تمیز کردن و یا تعویض فیلتر این مشکل را حل کرد.

این مشکل عمدتا به دلیل نشتی گاز و یا عملکرد ضعیف کندانسور ایجاد می شود که نیاز به شارژ گاز و بررسی تخصصی دستگاه دارد.

اگر کولر به طور ناگهانی خاموش شود و یا عملکرد آن طبق برنامه نباشد، ممکن است برد اصلی آن دچار مشکل شده باشد و نیاز به تعویض دارد.

خاموش و روشن شدن گهگاهی دستگاه به دلیل مشکل در سیم کشی و بالا آمدن آمپر

مسدود شدن راه آب خروجی کولر می تواند باعث شود که آب از پنل داخلی سرریز شود. در این صورت باید مجرای خروجی آب کولر بررسی شده و انسداد آن برطرف شود.

وجود برفک روی لوله ها یا کندانسور کولر ممکن است به دلیل کاهش میزان شارژ گاز و یا کثیف بودن فیلترها باشد که در این حالت نیاز به سرویس و تعمیر تخصصی وجود دارد.

این مشکل می تواند به دلیل وجودمشکل در برد اصلی، کندانسور و یا فن کولر به وجود آید که نیاز به سرویس و تعمیرات تخصصی برای تعویض برد و فن دارد.

گاهی با وجود کار کردن فن، کمپرسور شروع به کار نمی کند. برای رفع این مشکل نیاز است که کمپرسور و خازن دستگاه مورد بررسی قرار گیرد.

ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی بکو

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های لباسشویی بکو که گاهی تماس با نمایندگی تعمیرات بکو را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • ارو E1: دلیل این خطا وجود مشکل در میدان مغناطیسی می باشد.

 • ارور E2: دلیل بروز این خطا از خرابی سنسور محیط داخلی است.

 • ارور E3: دلیل این خطا وجود مشکل در سنسور پایپ کندانسور می باشد.

 • ارور E4: علت خطا از فن کولر می باشد.

 • ارور : E5: نمایش این پیغام خطا مربوط است به سرمایش و در آخر ایراد ممکن است از مدار برد نیز باشد.

 • ارور E6: این کد خطا از کمبود ولتاژ در دستگاه به وجود می آید.

 • ارور E7: دلیل نمایش این کد خطا وجود مشکل در مدار برد دستگاه می باشد.

 • ارور FL: ایراد در فیلتر دستگاه

نکات مهم در استفاده و نگهداری از کولر گازی وستل

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر کولر گازی اسپیلت وستل توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • اطراف کولر گازی را به طور مناسب درزگیری کنید و آن را از معرض تابش مستقیم خورشید دور نگه دارید.

 • در هنگام روشن کردن دستگاه در و پنجره ها را ببندید.

 • از وسایل خانگی گرمازا مانند اجاق گازو سماور، لامپ رشته ای و غیره در هنگام روشن بودن کولر گازی کمتر استفاده کنید.

 • از کولر گازی تمام وقت و با تمام قدرت استفاده نکنید.

 • فیلترهای کولر را هر چند وقت یکبار تمیز کنید.

 • از کولر آبی و کولر گازی همزمان استفاده نکنید.

 • به منظور اطمینان از کم نشدن گاز دستگاه آن را به طور سالیانه از طریق تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل و تعمیرگاه مجاز سرویس نمایید.

هزینه های سرویس و تعمیر کولر گازی وستل

اگر کولر گازی وستل شما با یکی از خطاها و یا مشکلات گفته شده در بالا روبرو شد، لازم است که هر چه سریعتر با نمایندگی تعمیرات اسپلیت وستل تماس بگیرید. به منظور تعمیر دستگاه، پس از تماس با یکی از شعب نمانیدگی مجاز تعمیرات وستل دیبا پشتیبان ایرانیان، مشاوره تلفنی ای با یکی از متخصصان شرکت، به منظور کسب اطلاعات لازم و ارائه راهنمایی انجام می گیرد. در صورتی که مشکل جدی ای وجود نداشته باشد با راهنمای متخصصان شرکت مشتری خود قادر به رفع مشکل خواهد بود. در غیر این صورت، با ثبت درخواست مشتری، تکنسین های آموزش دیده ما، ظرف حداکثر ۲ ساعت در محل حاضر شده  و به سرویس و تعمیر دستگاه اقدام خواهند کرد. لازم به ذکر است که تعمیرات، با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال انجام می شود. بعلاوه، همه هزینه های نصب، سرویس، تعمیرات و تعویض قطعات بر طبق مصوبه اتحادیه و البته پس از اعمال تخفیف های مورد نظر محاسبه خواهد شد. شما می توانید فهرستی از هزینه های مربوط به برخی از خدمات و تعمیرات مربوط به کولر گازی وستل را در جدول زیر مشاهده کنید. البته هزینه های ذیل مربوط به اجرت تعویض قطعات و انجام تعمیرات می باشد. به دلیل متغیر بودن قیمت قطعات، و لوازم یدکی بر اساس نوع و مدل دستگاه، می توانید در هنگام تماس تلفنی با شرکت از هزینه‌ها و نرخ قطعات مطلع شوید.

ردیف شرح هزینه قیمت(تومان)
۱ هزینه رفت و آمد ۲۰,۰۰۰
۲ تشخیص عیب در محل ۲۰,۰۰۰
۳ شارژ گاز کولر ۱۹۰,۰۰۰
۴ رفع نشتی گاز کولر ۴۵,۰۰۰
۵ شستشوی کامل مدار ۴۵,۰۰۰
۶ تعویض فیلتر درایر ۱۵,۰۰۰
۷ تعویض خازن ۴۵,۰۰۰
۸ رفع لرزش یونیت داخلی و خارجی ۹۵,۰۰۰
۹ سرویس کولر گازی ۲۲۰,۰۰۰
۱۰ تعویض برد الکترونیکی ۹۵,۰۰۰
۱۱ تعویض بلوور یونیت داخلی ۱۵۵,۰۰۰
۱۲ تعویض ترانس برد کولر ۹۵,۰۰۰
۱۳ تعویض سنسور یونیت داخلی ۹۵,۰۰۰
۱۴ تعویض شیر برقی ۸۵,۰۰۰
۱۵ تعویض کمپرسور ۲۰۵,۰۰۰
۱۶ تعویض لوله مویین ۹۵,۰۰۰
۱۷ تعویض شیر رفت و برگشت ۹۵,۰۰۰
۱۸ تعویض مهره لوله رفت و برگشت ۷۵,۰۰۰

برخی از ویژگی های کولر گازی اسپلیت های vestel

وستل شرکت الکترونیک ترکیه‌ای است، که در زمینه تولید لوازم خانگی، تجهیزات دفاعی و ارائه خدمات فناوری اطلاعات فعالیت می‌نماید. شرکت وستل در سال ۱۹۸۴ راه‌اندازی شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر مانیسا، ترکیه قرار دارد و سهام آن در بازار بورس استانبول معامله می‌شود.  یکی از شاخصترین محصولات این شرکت کولر گازی اسپلیت می باشد. از ویژگی های کولر گازی اسپلیت های جدید وستل می توان به استفاده از گاز R22، فیلتر تصفیه ی هوا پیشرفته، کیفیت ساخت بالا، سیستم پرتاب باد ۴ جهته، طراحی شیک و استفاده از کمپروسور روتاری اشاره نمود