فروش قطعات یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس

فروش قطعات ساید بای ساید وستینگهاوس با ارائه گارانتی معتبر

وستینگهاوس از جمله برندهای برتر تولیدکننده لوازم منزل است که برای اولین بار فعالیت خود را از سال 1886 آغاز کرد. از جمله محصولات باکیفیت و محبوب این برند می‌توان به ساید بای ساید آن اشاره کرد که در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد. یخچال‌های ساید بای ساید وستینگ هاوس از قطعات مختلفی تشکیل شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به گیربکس داخل یخ‌ساز، کمپرسور و کندانسور اشاره کرد. بنا به دلایل مختلف، ممکن است هرکدام از این قطعات در گذر زمان آسیب ببینند و از این رو نیاز داشته باشید که آن قطعه را تعمیر یا تعویض کنید. به همین خاطر، در این مطلب که توسط شرکت دیبا پپشتیبان ایرانیان به عنوان برترین مجموعه فروش قطعات ساید بای ساید وستینگهاوس تهیه شده است قصد داریم تا به بررسی برخی از این قطعات بپردازیم.

آیا ساید بای ساید با یخچال فریزر در بخش قطعات نیز متفاوت است

اگر به دنبال این هستید که قطعات مورد نیاز ساید بای ساید خراب وستینگهاوس خود را تهیه کنید، احتمالا این فکر به ذهن شما خطور می‌کند که آیا می‌توان از قطعات یک یخچال فریزر معمولی این برند در ساید بای ساید آن استفاده کرد یا خیر.

ممکن است بسیاری از مواقع قطعات مورد نظر ساید بای ساید ویستینگهاوس را نتوان پیدا کرد. از این رو، بسیاری تلاش می‌کنند تا از قطعات یخچال‌های دیگر در آن استفاده کنند. شاید بتوان این کار را در برخی مواقع و برای قطعات کوچک مانند سنسور دما یا میکروسوییچ درب انجام داد، اما مطمئن باشید که این کار برای بخش‌های دیگر مانند فیلتر وروی یا کندانسور شدنی نیست. این موضوع تنها یخچال‌های برندها دیگر را شامل نمی‌شوند و در بسیاری از مواقع، قطعات یخچال‌های دیگر وستینگهاوس نیز با هم تفاوت دارند.

در نظر داشته باشید که هر قطعه از یخچال دارای یک کد است که نشان‌دهنده مدل آن می‌باشد. حال اگر قصد تهیه قطعه‌ای را دارید، باید به آن کد توجه ویژه داشته باشید و تنها قطعه‌ای با همان مدل را تهیه کنید تا در آینده یخچال شما دوباره با مشکل مواجه نشود. لازم به ذکر است که شما می‌توانید قطعات مورد نیاز ساید بای ساید وستینگهاوس خود را از مجموعه ما یعنی برترین سایت فروش قطعات ساید بای ساید وستینگهاوس تهیه کنید.

نگهداری از یخچال ساید بای ساید برای جلوگیری از خرابی

نگهداری از یخچال ساید بای ساید برای جلوگیری از خرابی

احتمالا بسیاری از دارندگان ساید بای سایدهای وستینگهاوس با این مورد مواجه شده‌اند که یخچال آن‌ها زود به زود خراب می‌شود و دائما باید قطعات مختلف را تعویض کنند. در این مواقع، بسیاری تصور می‌کنند که ساید بای ساید آن‌ها بی‌کیفیت است؛ در حالی که ممکن است مشکل از استفاده غیراصولی این افراد باشد. به عنوان مثال، شما یه هیچ عنوان درب یخچال را کیپ نمی‌کنید. آیا انتظار دارید که در این صورت یخچال شما آسیب نبیند؟

برای نگهداری از یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس خود، پیشنهاد می‌کنیم که همیشه اندازه ظرفیت یخچال در آن مواد غذایی قرار دهید. در غیراین صورت، یخچال شما مجبور می‌شود که برای سرماسازی بیشتر از ظرفیت خود کار کند و استهلاک آن در گذر زمان بالا برود. از جمله دیگر نکات نگهداری از ساید بای ساید وستینگهاوس نیز می‌توان به تنظیم دما، انجام بازدید دوره‌ای یخچال و داشتن محافظ برق جهت جلوگیری از نوسان اشاره کرد.

معرفی برخی قطعات مورد استفاده در ساید بای ساید وستینگهاوس

معرفی برخی قطعات مورد استفاده در ساید بای ساید وستینگهاوس

یک ساید بای ساید وستینگهاوس برای اینکه بتواند عملکرد مناسبی را داشته باشد، از قطعات مختلفی تشکیل شده است. در نظر داشته باشید که هرکدام از این قطعات در صورت خرابی، نشانه‌های مختلفی را از خود بروز می‌دهند. در ادامه نیز با برخی از این قطعات آشنا می‌شویم:

  • کمپرسور
  • کندانسور
  • لوله مویین
  • ترموستات
  • رله اورلود
  • لولای مخصوص ساید بای ساید
  • گیربکس یخ‌ساز
  • المنت آبسردکن

گیربکس داخل یخ‌ساز؛ از جمله قطعات اختصاصی ساید بای ساید وستینگهاوس

اگر کمی به ساید بای ساید خود دقت کنید، متوجه می‌شوید که محفظه یخ‌ساز یخچال شما در بخش فریزر آن قرار دارد. حال زمانی که شما نیاز به یخ داشته باشید و دکمه مربوط به آن را فشار دهید، یخ باید به صورت دانه‌دانه وارد ظرف شود شود. این کار نیز برعهده یک موتور گیربکسی است.

در صورت خرابی گیربکس داخل یخ‌ساز ساید بای ساید وستینگهاوس، شما با مشکلات مختلفی مواجه می‌شوید که نمونه آن عدم ارائه یخ است. با توجه به پلمپ‌بودن قطعه، در بسیاری از مواقع تعویض می‌شود و خوشبختانه شما می‌توان آن را با ضمانت اصالت کالا از مراکز فروش قطعات ساید بای ساید وستینگهاوس تهیه کنید.

المنت گرم‌کن آب در داخل فریزر

هر مدل یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس دارای سبک خاصی از طراحی است. برخی مدل‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مخزن آبسردکن آن‌ها در فریزر قرار دارد تا آب را سریع‌تر خنک کنند. اما به دلیل امکان یخ‌زدگی، المنتی نیز پشت مخزن قرار گرفته‌است که آب را همواره در دمایی ثابت نگه می‌دارد. حال در صورتی که این المنت خراب شود، مشکلات زیادی گریبان‌گیر شما خواهند شد.

از جمله نشانه‌های خرابی المنت پشت مخزن آب می‌توان به یخ‌زدگی آب در مخزن اشاره کرد. البته در نظر داشته باشید که در بسیاری از مواقع، این قطعه با مدل‌های دیگر ساید باید ساید یکی است و شما می‌توانید در صورت پیدا نکردن قطعه مورد نظر، از مدل‌های مشابه آن استفاده کنید.

معرفی قطعه کمپرسور یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس

در تمام یخچال‌ها قطعه‌ای با نام کمپرسور وجود دارد که تمام عملکرد سرماسازی یخچال به آن وابسته است. در صورتی که یخچال فریزر شما در این بخش دچار مشکل شده باشد، ارورهای مختلفی را روی صفحه نمایش مشاهده خواهید کرد و همچنین داخل یخچال به هیچ عنوان خنک نمی‌شود.

کمپرسور وظیفه دارد که با کمک گاز داخل خود، حرارت را از داخل یخچال دریافت کرده و سپس با کمک لوله‌های کندانسور، این حرارت را خارج کند. معمولا در داخل ساید بای ساید‌های وستینگهاوس از گاز R134A استفاده می‌شود. در صورتی که یک سوراخ ریز در کمپرسور یا مسیر آن ایجاد شود، تمام گاز تخلیه خواهد شد.

کمپرسور قطعه‌ای بسیار گران است و در صورت خرابی در بیشتر مواقع تعمیر می‌شود. از این رو اگر کمپرسور شما خراب شد، نگران نباشد؛ چرا که می‌توانید با تعویض چند قطعه کوچک درون آن، مشکل را رفع کنید.

آشنایی با کندانسور

از جمله قطعات کمتر شناخته‌شده یخچال‌ها می‌توان به لوله‌های کندانسور اشاره کرد. لوله کندانسور قطعه‌ای است که در پشت یخچال قرار دارد و در صورت خرابی یخچال شما به هیچ عنوان نمی‌تواند سرماسازی کند. روش تشخیص سلامت کندانسور نیز از روی ظاهر شدنی است.

اگر به پشت یخچال ساید باید ساید وستینگهاوس خود دقت کنید، متوجه می‌شوید که لوله‌های مشکی‌رنگی در آن قرار دارند که همان لوله کندانسور هستند. در این موقعیت، لوله کندانسور یخچال خود را لمس کنید تا پارگی در آن مشاهده نشود. اگر شما هرگونه خراش یا پارگی را مشاهده کردید، پیشنهاد می‌کنیم که برای تعویض این قطعه، تنها از قطعات اصلی استفاده کرده و کار را به یک تعمیرکار یخچال خبره بسپارید.

سنسور دما یا ترموستات؛ قطعات مورد استفاده برای تنظیم دما

تمام ساید بای ساید‌های امروزی برند وستینگهام این امکان را به شما می‌دهند تا بتوانید دمای مناسب آن‌ها را تعیین کنید. اما آیا می‌دانید که برای این کار در یخچال‌های قدیمی‌تر ترموستات و در یخچال‌های جدید از سنسور دما استفاده می‌شود.

سنسور دما در داخل محفظه یخچال قرار دارد و به طور مداوم دما را اندازه‌گیری می‌کند. در صورتی که این قطعه خراب شده باشد، باید سریعتا آن را تعویض کنید. چرا که در این صورت، به بخش‌های دیگر یخچال مانند کمپرسور فشار مضاعف وارد می‌شود و ممکن است که آن هم خراب شد. از این رو، شما می‌توانید همین حالا، سنسور دما یا ترموستات مد نظر خود را از مجموعه ما یعنی برترین سایت فروش قطعات ساید بای ساید وستینگهاوس تهیه کنید.

فیلتر ورودی آب در ساید بای ساید

نکته جالبی که درباره برخی ساید با سایدهای وستینگهاوس وجود دارد این است که برخی از آن‌ها برای بخش آبسرکن و یخ‌ساز به آب شهری متصل می‌شوند. احتمالا این موضوع را هم می‌دانید که آب شهری دارای رسوبات و کثیفی‌هایی است که به هیچ عنوان نباید وارد موتور و مخزن آبسردکن و یخ‌ساز شوند. از این رو، در آن‌ها قطعه‌ای وجود دارد که این نیاز را رفع می‌کند و فیلتر ورودی آب نام دارد.

فیلتر ورودی آب در گذر زمان و پس از جذب اجرام زیاد پر می‌شود و نیاز خواهید داشت که آن را تعویض کنید. در نظر داشته باشید که این فیلتر باید از نوع مخصوص خود یخچال باشد تا در آینده با مشکلاتی مانند نشتی آب مواجه نشوید.

ارائه کالای اورجینال در سایت فروش قطعات ساید بای ساید وستینگهاوس

ارائه کالای اورجینال در سایت فروش قطعات ساید بای ساید وستینگهاوس

در یخچال‌های ساید بای ساید وستینگ هاوس از قطعات مختلفی استفاده می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به لوله مویین، فیلتر ورودی آب، ترموستات یا سنسور دما، کندانسور، اواپراتور و المنت آبسردکن اشاره کرد. این قطعات در طول زمان نیاز به بازبینی و تعویض دارند که شما می‌توانید آن‌ها را از مراکز فروش قطعات ساید بای ساید وستینگهاوس به راحتی تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *