تعمیر اجاق گاز در سعادت آباد تهران

اینکه اجاق گاز شما چه برندی و از چه مدلی (مبله یا فردار، صفحه ای و…) می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده ارائه خدمات تعمیرات اجاق گاز در سعادت آبادبه شما عزیزان با تعهد کامل می باشند.

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما در سعادت آبادتهران با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی اجاق گاز در سریعترین زمان ممکن به محل شما در شهران

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز اجاق گاز در شهران

تعمیرگاه مجاز اجاق گاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان تخصصی ترین مرکز تعمیرات اجاق گاز در انواع برند و مدل شامل مبله یا فردار، صفحه ای و… بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در سعادت آبادتهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر اجاق گاز در سعادت آبادو عرضه خدمات پس از فروش این دستگاه آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه های متفاوت و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات اجاق گاز در انواع برندها و مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

 از دیگر خدمات قابل توجه تعمیرگاه لوازم خانگی دیبا پشتیبان در سعادت آبادمی توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی اجاق گاز و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیر اجاق گاز در منزل و محل در سعادت آبادتهران

دیگر نگران حمل و نقل اجاق گاز خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما در سعادت آبادتهران ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد اجاق گاز شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات اجاق گاز خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل شما در سعادت آبادحاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر اجاق گاز شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعبه در سعادت آبادتهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات اجاق گاز در شهران

ما در زیر به بررسی اشکالات متداول در اجاق گاز ها (مبله یا فردار، صفحه ای و…) می پردازیم . در صورتی که اجاق گاز شما نیاز به تعمیر دارد، شما می توانید با شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان که یکی از نمایندگی های تعمیرات اجاق گاز در سعادت آبادتهران می باشد، تماس حاصل فرمایید .

علت روشن نشدن شعله اجاق گاز

یکی از مشکلات رایج در در اجاق گاز ها، این است که وقتی شما آماده ی پخت غذا هستید و پیچ اجاق گاز را می چرخانید تا اجاق گاز روشن شود، اما شعله روشن نمی شود. همان طور که پیش تر اشاره کردیم، روشن نشدن اجاق گاز یکی از مشکلات رایج در اجاق گاز می باشد بنابراین نگران نشوید. اولین نکته بررسی وجود یا فقدان گاز می باشد. اگر گاز در اجاق گاز جریان نداشته باشد، گازی برای روشن شدن شعله به مشعل نمی رسد و در نتیجه شعله روشن نمی شود. بنابراین باید بررسی کنید که آیا گاز وارد اجاق گاز می شود یا خیر. برای این کار پیچ یکی از شعله ها را باز کنید و سعی کنید تا بوی گاز را استشمام کنید. همچنین شاید لازم باشد تا جریان گاز در لوله های خط گاز را نیز بررس کنید. همچنین برای بررسی مشکلات مربوط به خط گاز دستگیره ی سوپاپ را تا نیمه باز کنید و با استفاره از یک کبریت یا فندک در نزدیکی مشعل، ببینید که فندک، گاز را روشن می کند یا نه  تا متوجه شوید که آیا خط گاز به درستی کار می کند یا نه. در صورت روشن نشدن باید حتما از تکنسین تعمیر اجاق گاز کمک بگیرید. در هنگام انجام این تست باید خیلی احتیاط کنید و فاصلهی مناسب سر و صورت خود را حفظ کنید. در صورت نداشتن مهارت کافی از انجام این تست خودداری کنید و همه ی کار را به تکنسین در سعادت آبادبسپارید.

خرابی فندک اجاق گاز

یکی دیگر از مشکلات اجاق گاز ها جرقه نزدن فندک آن می باشد. گاهی اوقات هر چه ولوم را می چرخانید و یا دکمه ی جرقه را نگه می دارید، هیچ جرقه ای در اجاق گاز ایجاد نمی شود. در این مورد باید ترانس جرقه را بررسی کنید. ممکن است ترانس درست کار نکند و جرقه تولید نشود. همچنین یکی دیگر از علت ها می تواند بخاطر قطعی سیم باشد. کلید چینی جرقه را نیز بررسی کنید. ممکن است چینی جرقه شکسته باشد که در این صورت باید آن را تعویض کنید.

سر و صدای زیاد شعله

اگر هنگام روشن کردن شعله ی اجاق گاز متوجه ی سر و صدای زیاد می شوید، علت این سر و صدا می تواند بخاطر وجود هوای بیش از حد و یا گاز بیش از حد به مشعل باشد . برای رفع این ایراد باید شاتر هوا را برای تعمیر اینکه آیا هوا مشکل دارد یا نه بررسی کنید.

مشکل تنظیم نشدن میزان حرارت

گاهی اوقات ممکن است شعله ی گاز ما، توانایی کنترل میزان حرارت تولید شده را از دست بدهد و شما هر چه قدر پیچ را کم و زیاد کنید فرقی در میزان کاهش یا افزایش حرارت نداشته باشد. که این یک مشکل با سوئیچ بی نهایت است که به شماره گیری وصل شده است که سطح قدرت را تنظیم می کند و نیاز به تعویض دارد که این کار باید توسط تکنسین در سعادت آبادانجام شود.

علت وجود دود از اجاق گاز

این مشکل یکی از خطر ناک ترین موارد به حساب می آید و باید هرچه سریع تر رفع شود زیرا می تواند باعث بروز آتش سوزی شود. اگر اجاق گاز خود را به تازگی خریداری کرده اید و میزان کمی بوی دود خفیف به مشامتان خورد خیلی نگران نباشید، زیرا این یک امر طبیعی می باشد که احتمالا تولید کنندگان و فروشندگان به شما این موضوع را می گویند که طی یک دوره چند ساعته حل می شود. اما اگر این اتفاق برای اجاق گاز قدیمی اتفاق بیوفتد دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. یکی از این دلایل بخاطر کثیفی بیش از حد اجاق گاز می باشد، به این ترتیب که روغن هایی که از قبل روی دیواره و سطح اجاق گاز باقی مانده بودند، یا اگر گوشت چرب را روی اجاق کباب کردید  می سوزند و بوی بد و دود ایجاد می کنند که در این صورت  باید تمام چربی ها و مواد باقی مانده را کاملا تمیز کنید تا این مشکل بر طرف شود. اما گاهی دود ایجاد شده نه بخاطر نو بودن اجاق گاز است و نه بخاطر کثیفی بیش از حد، بلکه بخاطر ذرات مواد غذایی درون فر می باشد. به این ترتیب که مواد غذایی به کف اجاق گاز می ریزند و تبدیل به ذغال می شوند  و این خاکستر بوی نا مطبوع و دود را تولید می کند.

در صورت مشاهده هرکدام از مشکلاتی که ذکر نمودیم، سریعا با یک تعمیرگاه مجاز و تخصصی در زمینه تعمیرات اجاق گاز در سعادت آبادتهران تماس حاصل نمایید.

نحوه ی انجام تعمیرات اجاق گاز توسط تکنسین های ما در سعادت آبادتهران

تعمیر اجاق گاز توسط تکنسین های آموزش دیده و با تجربه ی ما با بالاترین تجهیزات انجام می شود. در صورت بازدید و تشخیص عیب دستگاه توسط تکنسین های ما در صورت امکان سعی در تعمیر قطعات به جای تعویض آن ها می باشد. اما در بعضی شرایط بنا به صلاح دید تکنسین لازم است تا قطعات تعویض شوند. بنابراین خیال شما از بابت صرفه جویی در هزینه ها راحت باشد. زیرا افراد ما تمام موارد را در نظر دارند تا بالاترین خدمات را با مناسبترین قیمیت به شما عرضه کنند. بنابراین اگر مشکلی در اجاق گاز مبله یا فردار، صفحه ای یا رومیزی و… شما پیش آمد شما می توانید با شعبه ما در سعادت آبادتهران تماس بگیرید تا مشاوره ی لازم صورت گیرد و بعد از تماس شما در صورت نیاز تا کمتر از 1 ساعت تکنسین ما به محل شما در سعادت آباداعزام می شود.

توضیحات درباره ی قطعات اجاق گاز و فروش قطعات اجاق گاز توسط ما

در صورت نیاز به قطعات برای جایگزینی، تمامی قطعات قابل استفاده در شرکت ما اصل و اورجینال می باشند. همچنین این قطعات دارای گارانتی 6 ماهه هستند. بنابراین شرکت ما یکی از مطمئن ترین مکان ها برای خرید قطعات اصل می باشد. خدمات فروش قطعات ما در داخل و در خارج از تهران در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *