ثبت درخواست تعمیرات

ارور ue لباسشویی سامسونگ{علت ها+ نحوری برطرف کردن}

بازدید: 217 بازدید
زمان مطالعه: 8 دقیقه
ارور ue لباسشویی سامسونگ
 • ارور ue لباسشویی سامسونگ

  بسیاری از افرادی که از لباسشویی سامسونگ استفاده می‌کنند با ارور ue ماشین لباسشویی سامسونگ مواجه شده‌اند. ارور ue لباسشویی سامسونگ مربوط به عدم تعادل لباسشویی است و تقریبا ارور پرتکراری است.

  معمولا وقتی که فرآیند شستشو تمام می‌شود و باید مرحله خشک کردن آغاز شود، عملکرد دستگاه متوقف می‌شود و ارور ue نمایان می‌شود.ارور ue در لباسشویی سامسونگ یک ارور رایج است. عدم تعادل در لباسشویی ممکن است به علت‌های مختلف اتفاق بیفتد.

  یکی از علت‌های به وجود آمدن این ارورعدم توازن در لباس‌های داخل لباسشویی است که باعث می‌شود تعادل و بالانس دستگاه به هم بخورد. گاهی هم ممکن است این ارور به دلیل خرابی برد الکترونیکی یا دیگر قطعات لباسشویی اتفاق بیفتد. در این مقاله به بررسی علل شایعی که سبب نمایش ارور ue می‌شود و راه‌حل‌هایی برای رفع این ارور می‌پردازیم.


  ارور ue لباسشویی سامسونگ چیست؟

  علت ارور ue لباسشویی سامسونگ

  این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که عدم تعادل در دستگاه به وجود آمده باشد. این عدم تعادل دلایل مختلفی دارد. ممکن است بیش از حد مجاز در لباسشویی لباس انداخته شده باشد و یا حتی مقدار لباس برای ماشین لباسشویی کم باشد. در حالت‌هایی که تعادل لباسشویی بر هم می‌خورد عملکرد دستگاه مختل شده و ارور ue نمایش داده می‌شود.


  اگر لباسشویی از حالت تراز بودن و یا تعادل خارج شود برای فرآیند شستشو دچار مشکل می‌شود و ارور ue نمایش داده می‌شود در این حالت باید ابتدا یکسری اقدامات اولیه را انجام داد و اگر نتیجه بخش نبود از تعمیرکار لوازم خانگی کمک گرفت.


  علت ارور ue در لباسشویی سامسونگ

  علت ارور ue در لباسشویی سامسونگ

  هر دلیلی که باعث شود تعادل و توازن لباسشویی به هم بریزد باعث بروز و نمایش ارور ue در لباسشویی سامسونگ می‌شود چرا که سطح دیگ لباسشویی حالت تراز خود را از دست می‌دهد و در این حالت شتشو متوقف می‌شود.


  معمولا این ارور زمانی که لباس‌ها بیش از اندازه باشد رخ می‌دهد. دراین حالت باید حجم لباس‌ها را کم کنید تا توازن و تعادل لباسشویی برقرار شود. همچنین ممکن است لباس‌ها به خوبی در لباسشویی توازن نشده باشند یا دچار پیچ‌خوردگی باشند در این صورت هم لباسشویی برای حفظ توازن و تعادل دچار مشکل می‌شود و ارور ue را نمایش می‌دهد.


  در بعضی مواقع هم حجم بسیار کم لباس در لباسشویی باعث بروز این ارور می‌شود. به طور کلی هر گونه عدم توازن و توزیع لباس در سطل ماشین لباسشویی و یا هر عاملی که باعث عدم تعادل و خراب شدن تراز لباسشویی شود باعث پیدایش ارور ue می‌شود.


  همچنین ممکن است در هنگام خشک کردن لباسها آب به صورت کامل تخلیه نشود و موجب سنگین شدن وزن لباس‌ها و به هم خوردن تعادل و توازن دستگاه بشود. دقت کنید که کمک‌های ماشین لباسشویی هم اگر خراب شوند تعادل دستگاه بهم می‌خورد و باعث ارور ue می‌شود.


  اما گاهی هم پیش می‌آ‌ید که این ارور به دلیل مناسب نبودن حجم و وزن لباسها نیست، بلکه مربوط به خرابی یا مشکل در برد الکترونیکی دستگاه و سیستم تعلیق لباسشویی است. در این حالت باید با  تعمیرکار لباسشویی سامسونگ  تماس بگیرید تا به صورت تخصصی مشکل بررسی و حل شود.


  راه حل رفع ارور ue لباسشویی سامسونگ

  راه حل رفع ارور ue لباسشویی سامسونگ

  برای رفع این ارور باید ابتدا توازن و حجم لباس‌ها را در لباسشویی بررسی کنید و تغییر دهید. لباس‌ها را دوباره به شکل مناسبی در لباسشویی قرار دهید. سپس بررسی کنید که لباسشویی بر روی زمین عمودی و کاملا تراز باشد. توجه کنید که سطح زیر ماشین لباسشویی ناهموار نباشد.


  بعد از توزیع دوباره لباسها و قرار دادن حجم مناسب لباس و بررسی تراز بودن دستگاه، یکبار دستگاه را خاموش و روشن کنید معمولا این ارور بعد از رعایت نکات بالا رفع می‌شود اما اگر ارور همچنان باقی بود با ببب  تماس بگیرید تا لباسشویی شما به طور کامل توسط تعمیرکار لباسشویی بررسی شود.


  نکاتی برای جلوگیری از مواجه شدن با ارور ue لباسشویی سامسونگ

  برای اینکه احتمال مواجه شدن با ارور ue را کاهش دهیم، میتوان یکسری اقدامات پیشگیرانه انجام داد. در اینجا به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.


  •  هموار بودن سطح زیر لباسشویی

  سطح زیر ماشین لباسشویی باید صاف و هموار باشد. روی سطوحی که سرامیک یا موزاییک هستند لباسشویی را قرار دهید که بتوان آن‌را تراز کرد. به هیچ عنوان زیر پایه های لباسشویی تخته یا موکت قرار ندهید.

  ارور ue لباسشویی سامسونگ

  • سنگین نکردن سطل لباسشویی

  بیش از مقدار وزن مشخص شده درون سطل لباسشویی لباس نریزید. لباس‌های زیاد و سنگین باعث عدم تعادل دستگاه شده و به ماشین لباسشویی صدمه می‌زنند.

   

  • پیچ نخوردن لباس

  توجه کنید که لباس‌ها نباید به حالت پیچ خورده در لباسشویی قرار داده شوند. لباس‌ها باید به صورت تکی و حالت پرتابی در لباسشویی انداخته شوند.

  ارور ue لباسشویی سامسونگ

  • استفاده از برنامه مخصوص هر لباس

  برای هر نوع لباس از برنامه مشخص شده روی دستگاه استفاده کنید. برای حوله، ملافه، لباسهای ظریف و… هرکدام برنامه خاصی روی لباسشویی وجود دارد. استفاده از برنامه مخصوص هر لباس باعث می‌شود کمتر به دستگاه فشار وارد شود و ارور ue اتفاق نیفتد.

  اهمیت توجه به ارورهای لباسشویی سامسونگ

  ارور ue لباسشویی سامسونگ

  توجه به ارورهای ماشین لباسشویی و اقدام مناسب در مورد رفع این مشکل‌ها بسیار مهم و حیاتی است چرا که عدم توجه به ارورها ممکن است صدمات جبران ناپذیری به دستگاه وارد کند.


  در مواقعی که دانش و تخصص کافی ندارید نباید اقدام به هرگونه دستکاری دستگاه بکنید و حتما باید از تعمیرکار لباسشویی کمک بگیرید. بررسی و رفع مشکل به موقع لباسشویی باعث تضمین سلامت دستگاه و افزایش طول عمر لباسشویی می‌شود.


  سخن پایانی دیبا پشتیبان

  ماشین لباسشویی‌های سامسونگ هوشمند هستند و در هنگام مواجه شدن با مشکل یک کد ارور را روی نمایشگر نمایش می‌دهند. ارور ue لباسشویی سامسونگ مربوط به عدم تعادل و توازن و بالانس نبودن دستگاه است.


  گاهی این ارور با تغییر حجم و مقدار لباس حل می‌شود اما بعضی وقت‌ها ایراد از برد الکترونیکی ماشین لباسشویی و قطعات داخلی دستگاه است که باید حتما توسط تکنسین  تعمیر لوازم خانگی  بررسی و رفع شود.


  آگاهی ازانواع ارورها و دانستن علل و نحوه رفع آن‌ها و به طور کلی انجام اقدامات لازم در خصوص رفع مشکل لباسشویی باعث می‌شود به قطعات دیگر دستگاه صدمه وارد نشود. تعمیرکاران متخصص لباسشویی سامسونگ می‌توانند در کوتاهترین زمان مشکل لباسشویی شما را بررسی و رفع نمایند و شما می‌توانید از خدمات تعمیرات در منزل هم بهره‌مند شوید.


   

  قطعات با کیفیت

  اعزام یک ساعته

  تعمیر در محل

  ضمانت 6 ماهه با فاکتور

  هزینه شفاف سازی

  تسویه بعد از تحویل و تست

  برندها

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی تعمیر لباسشویی تعمیرات سامسونگ مقالات آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت