ثبت درخواست تعمیرات

ارور le لباسشویی سامسونگ{علت+نحوی برطرف کردن}

بازدید: 231 بازدید
زمان مطالعه: 9 دقیقه
ارور lE درلباسشویی سامسونگ
 • ارور le ماشین لباسشویی سامسونگ

  ارور le لباسشویی سامسونگ یکیارور le ماشین لباسشویی سامسونگ از رایج ترین ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ است که به دلیل نشت آب در ماشین ایجاد می شود. در این بخش، موارد بسیار مهمی از جمله دلیل ارور le یا e9 ماشین لباسشویی سامسونگ، علت ارور le لباسشویی سامسونگ و نحوه رفع ارور le لباسشویی سامسونگ e9 را به شما نشان می دهیم. دیبا پشتیبان یکی از مراکز  تعمیر لوازم خانگی  و تعمیرات لباسشویی در منزل است که در کمترین زمان وسایل شما را تعمیر می کند؛ تمامی این تعمیرات تحت نظر تعمیرکار لباسشویی متخصص و باتجربه خواهد بود.  

  علت ارور le یا e9 ماشین لباسشویی سامسونگ

  علت ارور le یا e9 ماشین لباسشویی سامسونگ کاربران عزیز تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان برای صرفه جویی در وقت شما در این قسمت اطلاعات مختصری در مورد علت ارور le یا e9 در ماشین لباسشویی سامسونگ ارائه کرده ایم. دلایل ارور le ماشین لباسشویی سامسونگ:
  • خرابی پمپ آب
  • خرابی سنسور
  • مشکل دیگ ماشین لباسشویی
  • خرابی هیدروستات
  • مشکل برد ماشین لباسشویی
  • مشکل جاپوداری
  • لاستیک معیوب دور درب
   

  نحوه عیب یابی ارور le ماشین لباسشویی سامسونگ

  ارور le ماشین لباسشویی سامسونگ در ابتدا جا پودری لباسشویی را بررسی کنید که جرم گرفتگی نداشته باشد. در صورت وجود مشکل در پمپ آب، سنسور، دیگ، هیدروستات و برد مدار در عیب یابی توصیه می شود. اگر لاستیک دور درب ماشین لباسشویی مشکل دارد، باید تعویض شوند.  

  نحوه رفع ارور le ماشین لباسشویی سامسونگ

  در صورت وجود مشکل در پمپ آب، سنسور، دیگ، هیدرواستات و برد به دلیل تخصصی بودن تعمیر آنها، استفاده از راهنمایی و خدمات دیبا پشتیبان توصیه می شود. اگر جاپوداری ایرادی دارد آن را بردارید و خوب بشویید. اگر لاستیک اطراف درب آسیب دیده است، باید تعویض شود.  

  علت ارور le یا e9 ماشین لباسشویی سامسونگ

  ارور le ماشین لباسشویی سامسونگ

  اگر با ارور le لباسشویی سامسونگ مواجه شده اید، باید بدانید که مشکلی در ماشین لباسشویی وجود دارد و همه چیز باید بررسی شود. هنگامی که با این کد خطا یا سایر خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ مواجه شدید، بهتر است فورا آن را برطرف کنید. در زیر دلایل اصلی ارور le یا e9 ماشین لباسشویی سامسونگ آورده شده است:  

  خرابی پمپ آب علت ارور le یا e9 ماشین لباسشویی سامسونگ

  پمپ ماشین لباسشویی وظیفه پمپاژ آب از ماشین لباسشویی را بر عهده دارد. خرابی این قطعه باعث باقی ماندن آب در ماشین لباسشویی می شود و با ورود آب جدید به دستگاه، آب از ماشین لباسشویی جاری می شود. در این صورت ارور le یا e9 ماشین لباسشویی سامسونگ رخ می دهد و برای  تعمیر ماشین لباسشویی  نیاز به تعمیر این قطعه دارید که دیبا پشتیبان با  تعمیر لباسشویی سامسونگ  شما این ارور را برطرف خواهد کرد.  

  خرابی سنسور یکی از علت ارور le ماشین لباسشویی سامسونگ

  علت ارور le ماشین لباسشویی سامسونگ یکی دیگر از دلایل ارور le یا e9 در ماشین لباسشویی سامسونگ، خرابی سنسور است. از آنجایی که نشت آب مشکل بسیار مهمی است که باید به سرعت از آن جلوگیری کرد، ماشین های لباسشویی جدید مجهز به سنسور تشخیص نشت آب هستند. این قطعه قابلیت تشخیص نشتی آب از دستگاه و هشدار به آن را دارد. خرابی این قطعه باعث می شود که برد اطلاعات مربوط به جریان آب نادرست را ارسال کند و ارور le یا e9 ماشین لباسشویی سامسونگ روی صفحه ظاهر شود. در این حالت حتی اگر آب جریان نداشته باشد، تا زمانی که سنسور تعویض نشود، این کد خطا از بین نخواهد رفت.  

  مشکل دیگ ماشین لباسشویی یکی از علت ارور le لباسشویی سامسونگ

  یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود ارور le یا e9 در ماشین لباسشویی های سامسونگ ظاهر شود، سوراخ شدن دیگ است. این یک مشکلی کمیاب است که باعث نشتی دیگ می شود و دیگ باید در اسرع وقت تعمیر یا تعویض شود.  

  خرابی هیدروستات به دلیل کد خطای le یا e9 ماشین لباسشویی سامسونگ

  هیدرواستات قسمت کوچک و مهم ماشین لباسشویی است که کنترل آب ماشین لباسشویی را وظیفه دارد. خرابی این قطعه باعث ایجاد مشکل در کنترل آب می شود و آب بیش از ظرفیت مورد نیاز وارد دستگاه می شود. در این صورت آب نشت می کند و با ارور le یا e9 ماشین لباسشویی سامسونگ مواجه می شوید.  

  مشکل برد مدار ماشین لباسشویی سامسونگ

  برد قسمت کوچک اما بسیار مهم ماشین لباسشویی است که نقش مغز ماشین را بازی می کند. تمامی قطعات الکتریکی دستگاه به این برد متصل شده و دستورها استارت و استاپ خود را از آن دریافت کرده و به برد منتقل می کند. خرابی برد باعث ایجاد خطا در ارسال دستورها یا دریافت اطلاعات از قطعات می شود و گاهی اوقات باعث بارگیری بیش از حد دستگاه و از کار افتادن آن می شود. در این حالت ارور le یا e9 روی ماشین لباسشویی سامسونگ ظاهر می شود و از آنجایی که برای تعمیر ماشین لباسشویی به ابزار و اطلاعات خاصی نیاز است، بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید.  

  مشکل جاپوداری یکی از علل ارور le ماشین لباسشویی سامسونگ

  علت ارور le لباسشویی سامسونگ افزودن بیش از حد مواد شوینده یا مایع شستشوی غلیظ می تواند دریچه محفظه پودر را مسدود کرده و باعث نشت آب شود. برای رفع مشکل می توانید از آب گرم و برس برای تمیز کردن کشوها و درب کابینت استفاده کنید. یکی دیگر از دلایل تجمع آب در ماشین لباسشویی و تجمع آن که باعث خروج آب از ماشین لباسشویی می شود، می تواند نصب نامناسب ماشین لباسشویی و یا خرابی آن باشد.  

  لاستیک معیوب دور درب ماشین لباسشویی سامسونگ

  پارگی و آسیب دیدن لاستیک اطراف درب به خصوص قسمت پایینی، شایع ترین علت نشتی درب ماشین لباسشویی سامسونگ است. در این حالت آب بندی ماشین به درستی انجام نمی شود و آب از درب ماشین لباسشویی خارج می شود. برای جلوگیری از این امر، همیشه دقت کنید که هنگام قرار دادن لباس در دستگاه، قسمت های تیز لباس، مانند زیپ ها و دکمه ها، قسمت لاستیکی در را نگیرند یا نکشند.  

  نحوه رفع ارور le لباسشویی سامسونگ

  علت ارور le ماشین لباسشویی سامسونگ برای رفع ارور le یا e9 ماشین لباسشویی سامسونگ ابتدا علل احتمالی را به طور کامل مطالعه کنید و دستورالعمل های رفع ارور le را دنبال کنید: پمپ آب وظیفه پمپاژ آب از ماشین لباسشویی را بر عهده دارد و خرابی آن باعث باقی ماندن آب در ماشین لباسشویی می شود و برای رفع آن باید این قطعه تعمیر شود. سنسورها وظیفه جلوگیری از نشت آب را بر عهده دارند و تا زمانی که این سنسورها تعویض نشوند، این خطا برطرف نخواهد شد. در برخی موارد ممکن است دیگ سوراخ شده یا دچار مشکلی شود که مانع از ادامه کار آن شود. تعمیر یا تعویض دیگ بخار یک کار بسیار تخصصی است و بهتر است برای تعمیر یا تعویض از یک متخصص کمک بگیرید. خرابی هیدرواستات باعث ایجاد مشکل در کنترل آب و ورود آب بیشتر به دستگاه می شود و این قسمت از دستگاه باید در اسرع وقت تعمیر شود. برای تعمیر برد ابتدا باید دستگاه را کاملا خاموش کنید و جلوی دستگاه را باز کنید تا به برد دسترسی پیدا کنید و سپس مشکل را پیدا کنید. توصیه می شود از یک متخصص کمک بگیرید. مسدود بودن جاپودری می تواند باعث این خطا شود. برای رفع این مشکل می توانید به راحتی از آب گرم استفاده کنید و تمامی گرفتگی ها را برطرف کنید. لاستیک معیوب در اطراف درب باعث ایجاد کد خطای le می شود، برای رفع آن، هنگام قرار دادن لباس در دستگاه، قسمت های تیز لباس مانند زیپ و دکمه نباید قسمت لاستیکی درب را بگیرد.   در این مقاله در رابطه با ارور le لباسشویی سامسونگ پرداختیم امیدواریم با این مطلب توانسته باشیم شما را در علت یابی راهنمایی کنیم، در صورت بروز هر گونه ایراد در لباسشویی می توانید با دیبا پشتیبان در ارتباط باشید.

  قطعات با کیفیت

  اعزام یک ساعته

  تعمیر در محل

  ضمانت 6 ماهه با فاکتور

  هزینه شفاف سازی

  تسویه بعد از تحویل و تست

  برند ها

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی تعمیرات سامسونگ
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت