فروش قطعات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

در خانه ساید بای ساید بلومبرگ دارید

یخچال‌های ساید بای ساید نوعی از یخچال‌ها هستند که به دلیل ظرفیت بالا و طراحی زیبا طرفداران خاص خود را دارند. یخچال ساید بای ساید بلومبرگ یکی از بهترین انواع این نوع یخچال است که در بازار ایران خریداران بسیاری دارد. با این وجود این یخچال‌های با کیفیت نیز ممکن است بعد از مدتی دچار مشکل شوند و قطعات آن‌ها به تعویض نیاز پیدا کند. در صورتیکه یخچال ساید بای ساید دارید بهتر است با کارایی این قطعات آشنا شوید تا در زمان خرابی بدانید مشکل از کجا کار است. در ادامه شما را با علت خرابی و نحوه عیب‌یابی قطعات ساید بای ساید بلومبرگ و خدمات فروش قطعات ساید بای ساید بلومبرگ توسط شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان آشنا می‌کنیم.

آشنایی با قطعات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

تعمیرکاران قطعات ساید بای ساید را به دو دسته بیرونی و داخلی تقسیم می‌کنند. قطعات داخلی جهت خنک‌سازی یخچال عمل می‌کنند و قطعات بیرونی برای زیبایی و حفظ سرمای داخل محفظه ساید بای ساید بلومبرگ کاربرد دارند.

کمپرسور یا موتور یخچال؛ قلب تپنده ساید بای ساید

کمپرسور یا موتور یخچال؛ قلب تپنده ساید بای ساید

قلب تپنده انواع یخچال، موتور یا کمپرسور آن است. یخچال‌های ساید بای ساید دارای یک موتور برای هر دو قسمت فریز و یخچال هستند. موتور یخچال در پشت و در قسمت پایینی یخچال قرار می‌گیرد. نحوه کار این قطعه به این شکل است که مایع مبرد را از اواپراتور گرفته و با افزایش فشار و درجه حرارت، آزاد می‌کند.

مشکل اصلی کمپروسرهای یخچال نبود امکان تعمیر این قطعات است و در صورتی که قلب تپنده یخچال شما دچار مشکل شود باید آن را تعویض نمایید. کمپرسور یخچال دارای عمر بالایی است اما ممکن است به علت استفاده نامناسب و یا نوسان برق دچار مشکل شود. درصورتی که کمپرسور ساید بای ساید بلومبرگ شما دچار مشکل شد می‌توانید با کارشناسان ما برای تهیه این قطعه مهم در تماس باشید.

سنسور واتر تانک

یخچال‌های ساید بای ساید بلومبرگ دارای یخ‌ساز و آب‌سردکن اتوماتیک هستند. این قسمت از یخچال در محفظه کوچکی آب را ذخیره کرده و سپس در زمانی که فرد برای آب کلید دستگاه را فشار می‌دهد، برای وی آب می‌ریزد. با توجه به وجود این محفظه درون فریزر یخچال، امکان یخ‌زدن آن بالا است و به همین علت تولیدکنندگان یک سنسور به‌نام سنسور واتر تانک را درون محفظه قرار داده‌اند. این سنسور با اندازه‌گیری دمای داخل محفظه آب، از یخ زدن آن جلوگیری می‌کند. در صورتی که متوجه شدید آب داخل محفظه آب‌سردکن یخ زده است، سنسور واتر تانک شما ممکن است خراب شده باشد.

هیتر دیسپنسر ساید بای ساید بلومبرگ

همان‌طور که اشاره شد، سنسور واتر تانک بعد از اندازه‌گیری دما اطلاعات را به برد الکترونیکی دستگاه فرستاده و برد نیز اگر دمای محفظه آب از حد استاندارد پایین‌تر آمده باشد نسبت به گرم کردن داخل محفظه اقدام می‌کند. برای افزایش دمای محفظه آب، برد دستور را به هیتر دیسپنسر ساید بای ساید بلومبرگ می‌فرستد. هیتر با فعال شدن و گرم کردن محیط تانک از یخ‌زدن آن جلوگیری می‌گند. در صورتی که آب‌سردکن شما دچار یخ‌ردگی شده بود احتمالا هیتر محفظه آب آن دچار مشکل شده است. برای خرید این قطعه مهم می‌توانید با سایت ما در تماس باشید تا قطعه‌ای با بهترین کیفیت ممکن را به‌دست شما برسانیم.

شیر برقی یخچال ساید بای ساید

یخچال‌های ساید بای ساید برخلاف یخچال‌های قدیمی‌تر دارای آب‌سردکن و یخ‌ساز اتوماتیک هستند؛ یعنی آب به صورت خودکار وارد یخ‌ساز و آب‌سردکن یخچال شده و شما نیازی ندارید تا مخازن آن را پر کنید. شیربرقی وظیفه قطع و وصل کردن جریان آب وروردی به یخ‌ساز و آب‌سردکن را برعهده دارد و وقتی مخازن یخ‌ساز و آب‌سردکن خالی می‌شوند شیر باز شده و آن‌ها را پر می‌کند. در صورت خرابی این قطعه یخ‌ساز و آب‌سردکن شما به‌درستی کار نخواهند کرد.

موتور تغییر وضعیت یخ‌ساز

موتور تغییر وضعیت یخ‌ساز

اگر تا به‌حال از یخچال‌های ساید بای ساید استفاده کرده باشید می‌دانید که از پنل الکترونیکی روی یخچال می‌توانید حالت یخ خروجی از دستگاه را انتخاب کنید. موتور تغییر وضعیت یخ‌ساز با تعیین اندازه یخ موردنظر افراد نسبت به تغییر اندازه یخ‌ها اقدام می‌کند. به علت درگیری زیاد این قطعه امکان خرابی آن بالا است. در صورتی که این قطعه از یخچال شما خراب شد با مراجعه به سایت ما به عنوان مرجعی مطمئن در زمینه فرورش قطعات ساید بای ساید بلومبرگ نسبت به تهیه این قطعه اقدام کنید.

گیربکس یخ‌ساز

بعد از خردشدن یخ‌ها توسط موتور تغییر وضعیت یخ‌ساز، گیربکس یخ‌ساز نسبت به تخلیه آن‌ها برای افراد اقدام می‌کند. این قطعه یخ‌ها را از مسیرخروجی یخ‌ساز به بیرون منتقل می‌کند. با توجه به این که این قطعه به‌صورت مداوم در حال فعالیت است ممکن است پس از مدتی دچار خرابی شود. اگر در هنگام فشردن دکمه یخ‌ساز صدای نمی‌شنوید، به احتمال زیاد گیربکس یخ‌ساز ساید بای ساید شما خراب شده است.

کندانسور ساید بای ساید بلومبرگ

از مهم‌ترین قطعات یخچال که نقش اساسیی را در فرایند خنک‌سازی یخچال ایفا می‌کند، کندانسور یخچال است. مایع‌ خنک‌کننده یخچال از موتور وارد کندانسور که با جنس مسی در قسمت پشت یخچال است می‌شود و سپس سرما تولید کرده و گرمای گاز از دست می‌رود.

وظیفه اصلی کندانسور تبدیل گاز خنک‌کننده یخچال به مایع است. کندانسور با انجام عمل چگالش این کار را انجام می‌دهد. یکی از رایج‌ترین علت‌های خرابی و خنک‌نشدن یخچال، خرابی کندانسور آن است. در صورت خرابی این قطعه می‌‎توانید به سایت مراجعه کرده و این قطعه مهم را برای ساید بای ساید بلومبرگ خود سفارش دهید.

شیر انبساط از پرتقاضاترین‌ها در فروش قطعات ساید بای ساید بلومبرگ

شیر انبساط قطعه مهمی است که در بین مسیر کندانسور و اواپراتور قرار دارد. به علت قطر کم آن می‌تواند دمای گار خنک‌کننده یخچال را کاهش دهد. گاز خنک‌کننده پس از عبور از آن به‌ علت قطر کم شیر انبساط، دچار انبساط شده و فشار آن کاهش پیدا می‌کند.

اواپراتور ساید بای ساید بلومبرگ

اواپراتور ساید بای ساید بلومبرگ

اواپراتور یکی از مهم‌ترین قطعات فرایند خنک‌سازی یخچال است. اگر پشت یخچال خود را نگه کرده باشید یک سری از لوله‌های شبکه‌شبکه قابل مشاهده است که آن‌ها همین اواپراتور هستند. در اواپراتور یا تبخیرکننده مایع خنک‌کننده یخچال گرمای محیط را گرفته و فضای یخچال خنک می‌شود. اواپراتور یکی از پرکارترین قطعات یخچال است و به دلایل مختلفی مانند رسوب لوله‌‎ها وفشار زیاد به اواپراتور ممکن است بعد از مدتی نیاز به تعویض پیدا گند. در صورت خرابی این قطعه مهم می‌توانید با مراجعه به وب سایت ما به عنوان مرجع مطمئن در زمینه فروش قطعات ساید بای ساید بلومبرگ نسبت به تهیه آن اقدام کنید.

ترموستات یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

ترموستات یخچال به علت تاثیر در کاهش مصرف انرژی و همچنین افزایش طول عمر موتور یخچال از اهمیت زیادی برخوردار است. سنسور ترموستات یخچال به قطعه اواپراتور وصل است تا در زمانی که دمای داخل یخچال یا فریزر ساید بای ساید به درجه دلخواه تنظیم شده توسط کاربر رسید، نسبت به قطع جربان برق موتور یخچال اقدام کند. ترموستات‌ها عموما در بسیاری از مواقع به علت عملکرد مکانیکی دچار خرابی می‌شوند.

رله‌استارت را از مراکز فروش قطعات ساید بای ساید بلومبرگ تهیه کنید

در صورت خاموش شدن موتور یخچال توسط ترموستات، بعد از مدتی موتور باید شروع به کار کند. برای این که موتور و بقیه قطعات کار خود را شروع کند قطعه‌ای به‌نام رله‌استارت باید فرمان شروع را به همه قطعات ارسال کند. اگر موتور یخچال شما روشن نمی‌شود ممکن است رله‌استارت آن دچار مشکل شده باشد. در صورت خرابی این قطعه مهم بهتر است به یک مرکز فروش قطعات ساید بای ساید بلومبرگ مراجعه کنید.

برد الکترونیکی ساید بای ساید بلومبرگ

برد الکترونیکی

مهم‌ترین قطعه یخچال‌های امروز مانند ساید بای سایدها، برد الکترونیکی آن‌ها است. برد الکترونیکی با گرفتن اطلاعات از قطعات سنسورهای مختلف یخچال و محاسبه آن‌ها نسبت به ارسال اطلاعات و فرمان‌های جدید به این قطعات اقدام می‌کند. برد الکترونیک دستگاه می‌تواند به علت نوسانات برق دچار سوختگی شود.

فن داخلی ساید بای ساید بلومبرگ؛ برای یکنواخت‌کردن دما در یخچال

در یخچال‌های قدیمی یخ‌زدن موادغذایی در بالا و یا انتهای دیواره یخچال امری عادی بود؛ اما امروزه در یخچال‌های ساید بای ساید با تعبیه یک فن در داخل محفظه یخچال نسبت به یک‌دست شدن دمای داخلی یخچال اطمینان حاصل می‌کنند. این فن با وجود سادگی اهمیت زیادی در فرایند خنک‌سازی یخچال دارد. در صورت خرابی این قطعه کارآمد درون یخچال ساید بای ساید شما، می‌توانید با مراجعه به سایت ما نسبت به تهیه این قطعه اقدام کنید.‌

المنت یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

اگر یخچال‌های قدیمی را به خاطر داشته باشید، فریزر این یخچال‌ها همیشه دچار برفک بود و مشکلات زیادی را ایجاد می‌کرد. همچنین برفک بستن یخچال می‌تواند عمر اواپراتور یخچال را کوتاه کند. امروزه در یخچال‌های مدرن با استفاده از یک المنت از یخ‌زدن و برفک بستن فریزر یخچال جلوگیری می‌شود.

اهمیت یک مرجع مطمئن در زمینه فروش قطعات ساید بای ساید بلومبرگ

یخچال‌های ساید بای ساید امروزه از محبوب بالایی برخوردار هستند اما دارای قیمت بسیار زیادی نیز هستند. در صورت خرابی این لوازم خانگی گران‌قیمت در خانه، شما باید از آگاهی کافی برای عیب‌یابی و تعویض قطعات این یخچال برخوردار باشید. در صورت خرابی قطعات این یخچال شما می‌توانید نسبت به تعویض آن‌ها اقدام کنید یا از تعمیرکاران ماهر در زمینه تعمیرات یخچال کمک بگیرید. سایت ما به‌عنوان یکی از برترین مراکز فروش قطعات ساید بای ساید بلومبرگ آماده ارائه خدمات فروش این قطعات به شما خریدار گرامی است. شما می‌توانید با کارشناسان ما برای تهیه قطعات مختلف مورد نیاز با ما در تماس باشید.