ثبت درخواست تعمیرات

ارور f34 ماشین لباسشویی بوش(علت+ رفع ارور)

بازدید: 236 بازدید
زمان مطالعه: 8 دقیقه
ارورf34 در ماشین لباسشویی بوش
 • ارور f34 ماشین لباسشویی بوش

  ماشین لباسشویی یکی از وسایل مورد نیاز بشر امروز است. بدون این دستگاه بسیار کاربردی، زندگی بسیار سخت خواهد بود، بنابراین افراد سعی می کنند بهترین برند ماشین لباسشویی را خریداری کنند تا مدت زمان بیشتری از آن استفاده کنند. ماشین لباسشویی بوش یکی از بهترین برندهای این مجموعه است که زندگی را برای هر شخصی آسان تر می کند. البته ممکن است حتی بهترین وسیله از بهتزین برندها هم روزی دچار مشکل و خرابی شود که ماشین لباسشویی بوش نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. یکی از مشکلاتی که ممکن است برای این دستگاه پیش بیاید، ارور F34 ماشین لباسشویی بوش می باشد. علت ارور f34 لباسشویی بوش می تواند از مشکل در سیستم گرمایشی، نقص در حسگر حرارتی یا اتصالات الکتریکی و تعطیلی در عملکرد موتور باشد. در این مقاله سعی می کنیم شما را با علت بروز ارور f34 ماشین لباسشویی بوش و راهکارهای رفع آن آشنا کنیم. قابل ذکر است که در مرحله نخست، مطمئن ترین راه برای رفع هر مشکلی تماس با مرکز تعمیرات لباسشویی در منزل در تهران یعنی تماس با مرکز خدمات دیبا پشتیبان، می باشد. دیبا پشتیبان همچنین  تعمیر لوازم خانگی  را نیز تحت نظر تعمیرکاران خبره انجام می دهد کافیست در صورت بروز هرگونه ایراد در لوازم برقی منزل با ما تماس بگیرید.  

  مهم ترین دلیل ارور f34 لباسشویی بوش

  ارورf34 در ماشین لباسشویی بوش بروز اروری f34 ممکن علت های زیادی داشته باشد؛ یکی از مهم ترین دلایل آن خرابی قفل درب ماشین لباسشویی است. معمولا این مشکل زمانی خودش را نشان می دهد که قفل درب به مشکل خورده باشد و یا این که درب باز و بسته نمی شود. اگر درب دیگ دستگاه بسته نشود، دیگ لباسشویی شروع به کار نخواهد کرد و یا بالعکس. اگر درب باز نشود نمی توانید لباسها را خارج کنید. پس رفع این مشکل بسیار اهمیت دارد.   یکی از دلایل پیش پا افتاده در این اروری ارور f34 لباسشویی بوش توسط خود ما اتفاق می افتد. گاهی اوقات می بینیم که درب بسته شده است ولی لباسشویی کار نمی کند. این زمانی اتفاق می افتد که درب به درستی چفت نشده باشد. ممکن است درب را به آهستگی بسته باشیم و درب به درستی چفت نشده باشد و در این صورت ماشین لباسشویی کار نمی کند.   پس، از بسته بودن کامل درب ماشین لباسشویی اطمینان حاصل کنید. اگر درب ماشین لباسشویی معیوب باشد، لباسشویی درب را باز تشخیص می دهد و شروع به کار نمی کند. در درب دستگاه، قطعه ای وجود دارد به نام میکروسوئیچ، که ممکن است خرابی در این قطعه باشد. اگر درب ماشین لباسشویی خوب کار نمی کند، این قطعه را چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.   گاهی هم ممکن است آسیب دیدگی از زبانه و دستگیره درب باشد. این آسیب دیدگی ها بیشتر توسط اجسامی می باشد که درون لباسها هستند و هنگام شست وشو به این قطعات برخورد می کنند و باعث آسیب دیدگی خواهند شد. در بعضی موارد هم این اجسام سخت ممکن است به لاستیک دور درب نیز آسیب برسانند که باز هم مانع بسته شدن درب می شوند. بنابرین بسیار دقت داشته باشید که جسمی در داخل لباسها، وارد ماشین لباسشویی بوش نگردد.   یکی دیگر از علت های ارور f34 ماشین لباسشویی بوش به دلیل مشکلات مربوط به سنسور دود و یا اشکال در سیستم الکترونیکی دستگاه است. یکی دیگر از علل این ارور، عملکرد نادرست پمپ آب، خرابی موتور و مشکلات عملکردی می باشد. در این صورت می توانید به دستورالعمل های تعمیر و نگهداری تولید کننده ماشین لباسشویی بوش عمل کنید و همچنین می توانید در صورت لزوم با مرکز خدمات دیبا پشتیبان برای رفع مشکل و خرابی قطعات دستگاه ماشین لباسشویی بوش تماس حاصل فرمایید.  

  برای تشخیص ارور f34 ماشین لباسشویی بوش چکار کنیم؟

  علت ارورf34 در ماشین لباسشویی بوش برای تشخیص ارور f34 در ماشین لباسشویی بوش، مراحل زیر را انجام دهید: 1.ابتدا مطمئن شوید که ماشین لباسشویی به درستی به برق وصل شده است و سوئیچ روشن / خاموش را فعال کرده اید. 2.بررسی شکستگی سیم ها: چک کنید که آیا سیم ها درون ماشین لباسشویی به طور صحیح وصل شده اند و هیج شکستگی یا قطعی در آنها وجود ندارد. در صورت مشاهده هر گونه خرابی، سیم ها را تعمیر یا جایگزین کنید.   3.بررسی اتصالات: مطمئن شوید که اتصالات بین بردهای الکترونیکی داخل ماشین لباسشویی محکم و سالم هستند. هر گونه اتصالات را تنظیم کنید و اتصالات خراب را تعمیر کنید.   4.بازنشانی ماشین: در برخی موارد، بازنشانی ماشین لباسشویی می تواند مشکل را حل کند. برای این کار، دستگاه را خاموش کنید و دکمه ی clear یا reset را به مدت چند ثانیه فشار داده و سپس آن را روشن کنید.   اگر مشکل همچنان ادامه دار بود و اروری f34 را نشان می داد، بهتر است با  تعمیرکار لباسشویی  مجاز یا خدمات مشتریان شرکت بوش تماس بگیرید و همچنین می توانید از خدمات متخصصین و مهندسان با تجربه مرکز دیبا پشتیبان استفاده کنید.   نکاتی که برای پیشگیری از ایجاد ارور f34 در ماشین لباسشویی را باید رعایت کنیم:  ارورf34 در ماشین لباسشویی بوش اولین موردی که باید به ان توجه کنیم، استفاده صحیح از ماشین لباسشویی بوش است. قبل از شروع عملیات شست و شو، لازم است مطمئن شوید که درب به درستی بسته شده و هیچ مواد خارجی در دستگاه وجود ندارد. همچنین باید به حجم مناسب لباس ها و مواد شوینده دقت کرده و ان ها را به طور متوازن در دستگاه قرار دهید. بررسی و تمیز نگهداشتن فیلترها و مسیر آب ورودی نیز بسیار مهم است. ضمنا، در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی، دمای مناسب را برای شست و شو انتخاب کنید. درجه حرارت بالا ممکن است باعث خرابی قطعات الکترونیکی دستگاه شود. در نهایت، در صورت بروز هر گونه ارور یا مشکل در عملکرد ماشین لباسشویی بوش، به فروشنده یا خدمات پس از فروش معتبر مراجعه کنید.  

  برای استفاده بهینه از ماشین لباسشویی بوش چکار کنیم؟

  ارورf34 در لباسشویی بوش ابتدا دستورالعمل های تولید کننده را بررسی و پیروی نمایید و قبل از شروع مطمئن شوید که لباس ها و جامه هایی که قصد شستن آن ها را دارید، قابلیت شست و شو در ماشین لباسشویی را دارند. حتما لباس ها را مطابق با راهنمایی های ماشین لباسشویی دسته بندی کنید. لباس های سفید را ار مشکی جدا کنید و همچنین لباس های حساس را به صورت مجزا بشویید. اندازه مناسب دسته لباس را مشخص کنید و از بار سنگین تر از ظرفیت ماشین خود داری کنید تا به دستگاه صدمه نرسانید. همچنین نیاز است که مقدار مناسبی از مواد شوینده را معین کنید. برای این کار برچسب محصولات شوینده را مطالعه کنید و دستورالعمل ها را به دقت پیروی کنید. از مواد شوینده بیش از حد استفاده نکنید زیرا ممکن است هم به لباس ها و هم به ماشین لباسشویی بوش صدمه بزند. در نهایت، پس از شست وشو لباس ها را به طور منظم و آهسته از ماشین لباسشویی خارج کرده و برای خشک کردن آویزان کنید. تمیز کردن و عایق گذاری قطعات داخلی ماشین لباسشویی نیز از ضروریاتی است که باید به آن توجه داشت. با رعایت این موارد می توانید از ماشنین لباسشویی بوش خود بهره وری بیشتری داشته باشید.  

  اثرات فنی و مالی ارورf34 در ماشین لباسشویی بوش

  ارورf34 در لباسشویی بوش ارور f34 لباسشویی بوش معمولا به مشکلات مربوط به سیستم حسگر جریان آب هم مربوط می شود. زمانی که ماشنین لباسشویی با این ارور مواجه می شود، ممکن است نتواند درست مقدار آب را تشخیص داده و به طور صحیح شست و شو را انجام دهد. اثرات این ارور می تواند به صورت مالی نیز قابل توجه باشد. اگر ماشین لباسشویی بوش در دوره های شست و شو به طور نادرست عمل کند، ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات داشته باشد که هزینه ی زیادی را به دنبال دارد. دیبا پشتیبان با  تعمیرات لباسشویی بوش  و همچنین رفع انواع  ارور لباسشویی بوش  سعی دارد بهترین خدمات را در اختیار مشتریان بگذارد.

  قطعات با کیفیت

  اعزام یک ساعته

  تعمیر در محل

  ضمانت 6 ماهه با فاکتور

  هزینه شفاف سازی

  تسویه بعد از تحویل و تست

  برند ها

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ارورها و کدهای خطای انواع ماشین لباسشویی و آموزش رفع آنها تعمیر لباسشویی مقالات آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت