ثبت درخواست تعمیرات

ارور ماشین لباسشویی بوش f17 (علت+نحوی رفع ارور)

بازدید: 276 بازدید
زمان مطالعه: 8 دقیقه
ارور لباسشویی بوش f17
 • ارور ماشین لباسشویی بوش f17

  ارور f17 ماشین لباسشویی بوش یکی از انواع  ارور ماشین لباسشویی بوش  است که مربوط به وارد نشدن آب به داخل ماشین لباسشویی می باشد. در این مقاله از دیبا پشتیبان موارد بسیار مهمی از جمله علت ارور f17 ماشین لباسشویی بوش، نحوه رفع کد ارور f17 ماشین لباسشویی بوش را به شما آموزش می دهیم. دیبا پشتیبان یکی از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی در تهران است که تعمیرات لباسشویی در منزل و محل شما انجام می دهد. ضمانت و گارانتی تعمیرات ما 6 ماهه می باشد. دیبا پشتیبان با کمک از  تعمیرکار لباسشویی  با تجربه و خبره قادر است درخواست مشتریان جهت  تعمیرات لوازم خانگی  در منزل و در مدت زمان کم را انجام دهد. کافیست با تماس به پشتیبانان ما در مدت زمان کم، علت ارور f17 لباسشویی بوش خود را پیدا کنید و آن را تعمیر نمایید؛ در صورت تعمیر نشدن تعمیرکاران ما به محل شما مراجعه کرده و تعمیرات را در منزل شما انجام خواهند داد.  

  علت ارور ماشین لباسشویی بوش f17

  علت ارور ماشین لباسشویی بوش f17 اگر با ارور f17 ماشین لباسشویی بوش مواجه شده اید، باید بدانید که ماشین لباسشویی مشکل دارد و همه چیز باید بررسی شود. هنگامی که با این کد ارور یا سایر ارورهای ماشین لباسشویی بوش مواجه شدید، بهتر است فورا آن را برطرف کنید. در زیر علت ارور f17 ماشین لباسشویی بوش را به شما توضیح می دهیم:  

  خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی بوش

  شیر ورودی ماشین لباسشویی یک شیر برقی است که با اتصال دستگاه به تخلیه آب باز می شود. حال اگر شیرها مسدود یا فعال نشده باشند، دستگاه خالی و پر نمی شود. وظیفه اصلی شیر برقی کنترل آب سرد و گرم به ماشین لباسشویی است. طبق دستوری که از صفحه کنترل به این شیر ارسال می شود، آب سرد و گرم وارد دستگاه می شود. البته خرابی شیر الکترومغناطیسی می تواند دلیل ورود آب به ماشین لباسشویی باشد. باید بررسی کنید که آیا شیر برقی برق می گیرد یا خیر. اگر شیر برقی برق ندارد، باید سایر قسمت های متصل به آن را بررسی کنید.  

  تاب خوردگی شیلنگ و شیرهای ورودی آب لباسشویی

  علت ارور ماشین لباسشویی بوش f17 پیچ خوردن شیلنگ آب و شیر تغذیه یکی از مواردی است که می تواند باعث ارور f17 شود. وقتی شیلنگ آب پیچ خورده مانع از ورود آب به ماشین لباسشویی می شود، خطاهایی از این دست را مشاهده می کنیم.
  • آب از شیر آب از طریق لوله ها به ماشین لباسشویی منتقل می شود.
  • اگر این لوله ها خراب شوند، آب وارد تجهیزات نمی شود.
  • شلنگ های شکسته و پیچ خورده از تخلیه آب ماشین لباسشویی جلوگیری می کند.
  • شکستگی شلنگ آب نیز می تواند این مشکل را ایجاد کند.
  بنابراین قبل از هر چیز باید تمام شیلنگ هایی که ماشین لباسشویی را به هم متصل می کنند بررسی کنید و در صورت لزوم آنها را تعویض کنید.  

  خرابی سوئیچ سطح آب یا سوئیچ فشار

  ارور ماشین لباسشویی بوش f17 یکی از قسمت های ماشین لباسشویی که ممکن است تا به حال با آن برخورد نکرده باشید، کلید سطح آب ماشین لباسشویی است که نقش مهمی در فرآیند شستشو و لباس شما دارد. کلیدهای مختلفی برای اندازه گیری آب داخل ماشین لباسشویی تعبیه شده است تا فرآیند شستشو بهینه باشد.
  • کلید سوییچ فشار وسیله ای است برای اینکه ولتاژ ورودی شیر برقی را کنترل کند.
  • این قسمت جریان الکتریکی را به شیر برقی منتقل می کند.
  وقتی آب کافی در واشر ماشین لباسشویی وجود دارد، سوئیچ فشار شیر برقی را خاموش می کند و آب قطع می شود. در این مرحله جریان الکتریکی به موتور هدایت شده و گاز را به چرخش در می آورد. در صورت بروز مشکل در فشار سوییچ، تا رسیدن آب به حد خاصی، این المنت جریان برق شیر برقی را قطع کرده و از کارکرد شیر برقی جلوگیری می کند، در این صورت باید قطعه عوض شود.  

  کثیفی فیلتر یکی از دلایل کد خطای f17 لباسشویی بوش

  ارور لباسشویی بوش f17 آب ماشین لباسشویی همیشه قبل از ورود به پمپ ماشین لباسشویی از فیلتر عبور می کند و آب را تخلیه می کند و اگر این فیلتر پر باشد و به عبارتی آب ماشین لباسشویی کثیف باشد به درستی تخلیه نمی شود. و ارور f17 هنگام شستشو ظاهر می شود.
  • فیلتر ورودی ماشین لباسشویی فیلتری است که از ورود کثیفی جلوگیری می کند.
  • اگر این فیلتر مسدود شود، آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود.
  برای رفع ارور F17 باید فیلتر را تعمیر یا تعویض کنید.  

  فشار کم آب

  ارور لباسشویی بوش f17 از جمله عواملی که نشان می دهد ماشین لباسشویی بوش از آب پر نمی شود و خطای f17 را نشان می دهد فشار کم آب می باشد. این کمبود فشار آب ورودی قطعاً چیزی است که پس از اطمینان از تمیز بودن شیلنگ های ورودی و فیلتر باید آن را بررسی کنید. دستگاه برای انتقال آب به دیگ به حداقل فشار نیاز دارد. حداقل فشار مورد نیاز باید پاسکال باشد. فشار آب خانگی را اندازه گیری کنید، اگر کمتر از مقدار حداقل باشد، دستگاه نمی تواند آب را پمپاژ کند. اگر فشار آب کمتر از حد معینی باشد، ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی کند.  

  نحوه رفع ارور ماشین لباسشویی بوش f17

  رفع ارور ماشین لباسشویی بوش f17 برای رفع این ارور لازم است تا اقدامات خاص و بررسی های لازم را انجام دهیم:
  1. بررسی پیچ خوردگی شلنگ آب
  2. فیلتر را بردارید و آلودگی و گرفتگی را بررسی کنید
  3. فشار آب را چک کنید
  4. در صورت خرابی کلید سطح آب یا فشار سوئیچ و شیر برقی باید از خدمات تعمیرکار استفاده کرد.
  5. پیچ خوردگی شیلنگ ها را برطرف کنید.
  6. اگر شیلنگ ورودی آب مسدود شده است، آلودگی را با سیم یا واشر پاک کنید.
  7. اگر فیلتر ماشین لباسشویی مسدود شده باشد، کافی است آن را به طور کامل بشویید.
    در صورت مواجه شدن با خرابی کلید سوئیچ فشار و شیر برقی توصیه می شود خودتان آن را تعمیر نکنید و از خدمات تعمیرکار دیبا پشتیبان استفاده کنید.  

  نحوه عیب یابی و تعمیر ارور f17 ماشین لباسشویی بوش

  رفع ارور ماشین لباسشویی بوش f17 برای رفع ارور f17 در ماشین لباسشویی بوش ابتدا لیست کامل علل احتمالی را مطالعه کرده و برای رفع ارور f17 دستورالعمل ها را دنبال کنید: زمانی که شلنگ آب پیچ خورده از ورود آب به ماشین لباسشویی جلوگیری می کند و این مشکل باید هر چه زودتر برطرف شود تا به مشکل جدی برای ماشین لباسشویی تبدیل نشود. برای حل این مشکل، باید تمام ورودی ها را بررسی کنید و در صورت وجود مشکل، آنها را اصلاح کنید. شیر برقی وظیفه اصلی آن کنترل آب سرد و گرم به ماشین لباسشویی است و اگر مشکلی داشته باشد شاهد خطا خواهیم بود. خرابی سطح آب یا سوئیچ فشار یکی دیگر از مواردی است که می تواند باعث خطای f17 و ایجاد مشکلاتی در شستشو شود. کلید سطح آب قطعه ای است که ولتاژ ورودی شیر برقی را کنترل می کند و برای رفع این مشکل این قطعه نیاز به تعویض دارد. کثیفی فیلتر یکی از دلایل کد خطای ماشین لباسشویی بوش f17 است که از ورود زباله جلوگیری می کند. برای رفع این مشکل باید این فیلتر را تعویض یا تعمیر کنید. فشار کم آب نیز یکی از دلایل ارور f17 ماشین لباسشویی بوش است. برای رفع این مشکل بهتر است ابتدا یکی از شیرهای آب مانند شیر آشپزخانه را باز کنید و ببینید چقدر آب وارد دستگاه شما می شود. اگر فشار آب کم است، بهتر است کمی صبر کنید. یکی راحت تر را برای شستشو انتخاب کنید.  

  نحوه رفع کد ارور ماشین لباسشویی بوش f17

  رفع ارور لباسشویی بوش f17 اگر شلنگ ها و دریچه های ورودی آب ماشین لباسشویی بوش گرفتگی داشته باشند، با بررسی دریچه های ورودی به راحتی می توان این مشکل را برطرف کرد. اگر همه مسیرها بدون مشکل هستند و مشکل همچنان در خشکشویی وجود دارد، بهتر است از خدمات تعمیرکار دیبا پشتیبان استفاده کنید. در صورت خرابی سوئیچ سطح آب، برای رفع مشکل باید این قطعه تعویض شود و برای تعویض آن بهتر است از خدمات تعمیرکار دیبا پشتیبان استفاده کنید. دیبا پشتیبان از مراکز تعمیر لوازم خانگی و تعمیرات لباسشویی در منزل است که در کمترین زمان دستگاه شما را تعمیر خواهد کرد. برای رفع خطا، فیلتر باید تمیز یا تعویض شود. پیشنهاد می شود برای تعویض یا تعمیر از خدمات تعمیرگاه دیبا پشتیبان استفاده کنید. ارور F17 یکی دیگر از خطاهاست که برای رفع آن بهتر است در زمان مناسب تری که فشار آب بیشتر است ماشین لباسشویی را روشن کنید. یکی از انواع ارور لباسشویی بوش کد ارور F17 می باشد که زمانی نمایش داده می شود که مشکلی در سیستم آبرسانی وجود داشته باشد و ماشین لباسشویی نتواند فرآیند تخلیه را انجام دهد. مرکز دیبا پشتیبان تمامی ارورهای لباسشویی بوش را با کمک تعمیرکاران تخصصی لباسشویی در کمترین زمان رفع می کند. دلایل مختلفی باعث بروز این مشکل می شود که شایع ترین آنها فشار کم آب، بسته نشدن کامل درب، مشکلات شلنگ ماشین لباسشویی و … می باشد. در صورتی که با بررسی موارد ذکر شده ارور f17 ماشین لباسشویی بوش برطرف نشد، بهتر است برای رفع مشکل از تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش کمک بگیرید.

  قطعات با کیفیت

  اعزام یک ساعته

  تعمیر در محل

  ضمانت 6 ماهه با فاکتور

  هزینه شفاف سازی

  تسویه بعد از تحویل و تست

  برند ها

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی بوش تعمیر لباسشویی
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت