ثبت درخواست تعمیرات

آموزش چگونگی جلوگیری از نشت آب در یخچال فریزر بوش

بازدید: 309 بازدید
 • ویدیو آموزش چگونگی جلوگیری از نشت آب در یخچال فریزر بوش

  با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی دوبله فارسی شده از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات یخچال فریزر بوش، به آموزش عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر بوش با موضوع “آموزش چگونگی جلوگیری از نشت آب در یخچال فریزر بوش” می پردازیم.

  متن خلاصه فیلم آموزش چگونگی جلوگیری از نشت آب در یخچال بوش

  شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان به شما می آموزد که چگونه وقتی یخچال فریزر بوش شما دچار آب ریزی می باشد و آب از جلوی یخچال فریزر به بیرون می ریزد آن را درست کرده و بتوانید این عیب را برطرف کنید. اگر شما برای چند سال از یخچال تان به طور غلط استفاده کنید ممکن است متوجه شوید مقدار کمی آب از یخچال تان بیرون می آید یا آب در ظرف سالاد جمع می شود.

   این بستگی به مدل یخچال شما هم دارد، دلیل آن بسته شدن سوراخی که در اینجا وجود دارد و زهکشی که اطراف این سوراخ قرار دارد، همه اینها مربوط به ظرف تبخیر الکترو موتور یخچال می باشد و هنگام عملکرد طبیعی یخچال آب در این بریدگی جریان دارد. اگر این سوراخ گرفته شود باعث کپک زدن و گرفتگی کامل می شود و گاهی بوی بد هم ایجاد می کند. این بسته شدگی حتی می تواند یخ بزند و آب را وارد کند وارد قسمت های داخلی یخچال هم بشود برای این که این سوراخ را باز کنیم اول یخچال فریزر بوش را خاموش می کنیم. از تمیز کن پنبه ای استفاده می کنیم تا سوراخ را تمیز کند. می توانیم مقدار کمی آب بریزیم، این کار به ما کمک می کند به هر حال بسیاری از این بسته شدن ها می تواند انقدر سطحی نباشد، در این مورد می توانید از یک لوله پنبه ای استفاده کنید و آن را داخل کرده تا قسمت های درونی تر برود و آن را پاک کند.

   از چیزهای تیز و یا بسیار نرم استفاده نکنید، وقتی سوراخ را تمیز کردید می توانید از یک مایع استریل کننده ضعیف استفاده نمایید و  آن را داخل سوراخ یخچال بریزید تا به داخل رفته و مانع کپک زدن و رشد باکتری ها در مجرای آب شود و نیز مانع بوی بد در یخچال شما شود هرگز از وایتکس استفاده نکنید.

   بعد از این که سوراخ را باز کردید و آن را تمیز نمودید می توانید سراغ برق یخچال فریزر خود بروید و آن را روشن نمایید، برای جلوگیری از ایجاد مشکل مجدد همیشه یادتان باشد غذاها را به سوراخ نچسبانید. بسیاری از یخچال فریزرهای بوش لاستیکی بر روی سوراخ جهت جلوگیری از پر شدن سوراخ از مواد غذایی دارند، به هر حال در صورت عدم وجود این لاستیک خودتان در چیدن مواد غذایی دقت لازم را مبذول بفرمایید.

   اگر این مطالبی که گفته شد مشکلتان را حل نکرد با شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان تماس بگیرید، مطمئن باشید مشکلتان حل خواهد شد تا ویدیو بعدی ایام به کامتان.

  در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیر یخچال فریزر برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات یخچال ما را نیز مشاهده نمایید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات یخچال آموزش تعمیرات یخچال بوش فیلم آموزش تعمیرات یخچال
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت