ثبت درخواست تعمیرات

علت لرزش پنل داخلی کولر گازی

بازدید: 35 بازدید
زمان مطالعه: 6 دقیقه
علت لرزش پنل داخلی کولر گازی
 • علت لرزش پنل داخلی کولر گازی

  امروزه از کولر گازی برای تهویه‌ی مطبوع هوا در اماکن مختلف زیاد استفاده می‌شود. برخی از مواقع به دلیل برخی ایرادات و مشکلات ممکن است در کارکرد کولر گازی مشکلی رخ دهد. یکی از این مشکلات لرزش پنل یا یونیت داخلی کولر گازی است که می‌تواند عملکرد دستگاه را مختل کند.

  در این مقاله کارشناسان دیبا پشتیبان به بررسی دلایل لرزش پنل داخلی کولر گازی و نحوه‌ی برطرف کردن و جلوگیری از آن پرداخته‌اند. دیبا پشتیبان به عنوان اولین تعمیرگاه آنلاین تخصصی تعمیر لوازم خانگی در تهران با در اختیار داشتن تکنسین‌های مجرب و دوره دیده، تعمیر و برطرف کردن انواع مشکلات کولر گازی را در محل مورد نظر مشتری انجام می‌دهند. کافی است با شماره ۰۲۱۲۷۴۷۸ تماس بگیرید و درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا تعمیرکار کولر گازی در محل حاضر شود و نسبت به رفع مشکل اقدام کند.

  در صورتی که کمی دانش فنی و مهارت داشته باشید، می‌توانید با راهنمایی‌های این مطلب، مشکل لرزش پنل داخلی کولر گازی را برطرف کنید پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

   

  خدمات ما:  تعمیر کولرگازی سامسونگ

   

  دلایل لرزش پنل داخلی کولر گازی چیست؟

  دلایل لرزش پنل داخلی کولر گازی چیست؟

  لرزش پنل داخلی کولر گازی ممکن است به چند دلیل رخ دهد. در اینجا برخی از علت‌های رایج لرزش یونیت داخلی کولر گازی را بیان می‌کنیم.

   

  ایراد در پره‌های فن

  اگر پره‌های فن داخلی کولر گازی دچار ایراد باشند، می‌توانند باعث بروز لرزش شوند.

   

   محکم نبودن اتصالات

  بست‌ها یا پیچ‌های پنل داخلی و یا سایر قسمت‌ها ممکن است به دلیل شل بودن باعث لرزش پنل داخلی کولر گازی شوند.

   

  کثیفی یا گرفتگی فیلترها

  اگر فیلترهای کولر کثیف یا مسدود شده باشند، جریان هوا مختل شده و می‌تواند باعث لرزش شود.

   

  خرابی موتور فن یا بلبرینگ‌ها

  موتور فن داخلی یا بلبرینگ‌های آن ممکن است فرسوده یا خراب شوند و سبب ارزش یونیت داخلی باشند. در صورت نیاز باید آن ها را تعمیر یا تعویض کرد.

   

  خدمات ما: تعمیر کولر گازی ال جی

   

  نصب نامناسب

  اگر کولر گازی به صورت صحیح و اصولی نصب نشده باشد، باعث وقوع لرزش و صدا می‌شود برای رفع این مشکل باید توسط فردی متخصص و آشنا به نحوه‌ی کار کولرهای گازی بررسی و بازنصب شود.

   

  شل بودن قاب پنل

  تشخیص دقیق علت لرزش و انجام تعمیرات لازم می‌تواند به حل مشکل کمک کند. در این مورد باید قاب پنل را از نظر شل نبودن بررسی کنید.

   

  خدمات ما: تعمیرکولرگازی جنرال 

   

  راهکارهای رفع مشکل لرزش یونیت داخلی کولرگازی

  دلایل لرزش پنل داخلی کولر گازی چیست؟

  رفع مشکل لرزش پنل داخلی کولرگازی باید با دقت و توجه به جزئیات انجام شود در زیر راهکارهایی که ممکن است به رفع لرزش کمک کند آورده شده است.

   بررسی و تنظیم پره‌های فن

  اطمینان حاصل کنید که پره‌های فن تمیز و سالم باشند. اگر پره‌ها خراب یا آسیب دیده باشند باید تعمیر یا تعویض شوند.

   

  محکم کردن پیچ‌ها و اتصالات

  چک کنید که تمام پیچ‌ها و اتصالات و بست‌ها محکم باشد. اگر بست‌ها شل هستند، آن‌ها را محکم کنید.

   

  تمیز کردن یا تعویض فیلترها

  بررسی کنید که اگر فیلترهای کولر کثیف یا مسدود هستند، آن ها را تمیز کرده یا در صورت نیاز تعویض کنید تا جریان هوا بهبود یابد.

   

  بررسی موتور فن و بلبرینگ‌ها

  در صورتی که موتور فن یا بلبرینگ‌های آن فرسوده باشند باید توسط تکنسین متخصص تعمیر یا تمیز شود.

   

  خدمات ما: تعمیر کولرگازی گری

   

  اطمینان از نصب صحیح

  بررسی کنید که پنل و واحد داخلی کولر به درستی نصب شده باشد. اگر لرزش به دلیل نصب نامناسب باشد ممکن است نیاز به باز نصب یا تنظیم مجدد داشته باشد.

  در صورتی که با انجام اقدامات بالا مشکل بر طرف نشد، با دیبا پشتیبان تماس بگیرید تا تعمیرکار متخصص کولر گازی به محل اعزام شود و به بهترین شیوه مشکل را بر طرف کند.

   

  هزینه تعمیرات کولر گازی چقدر است؟

  رفع مشکل لرزش یونیت داخلی کولرگازی

  به طور کلی نمی‌توان  یک مبلغ مشخص برای هزینه تعمیرات کولر گازی تعیین کرد. زیرا هزینه تعمیرات کولر گازی به عوامل مختلفی بستگی دارد و هر کدام از این عوامل بر روی این هزینه تاثیر گذار هستند. به عنوان نمونه به دلیل ثابت نبودن نرخ قطعات در کشور ما نرخ ثابتی برای تعمیر یک قطعه کولر گازی نمی‌توان در نظر گرفت. مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه تعمیرات کولر گازی عبارت‌اند از:

  • میزان آسیب و خسارت به کولر گازی
  • قیمت قطعات آسیب دیده کولر گازی
  • هزینه عیب یابی توسط تعمیرکار
  • هزینه ایاب ذهاب استادکار

  تعمیرکاران دیبا پشتیبان همیشه الویت را در تعمیر قطعات و کاهش هزینه‌ها قرار می‌دهند اما اگر مجبور به تعویض قطعات کولر گازی ال جی شوند حتما از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می‌کنند تا در کارایی و عملکرد کولر گازی ال جی اختلالی به وجود نیاید.

  لازم به ذکر است که مجموعه دیبا پشتیبان تمام هزینه‌های تعمیرات و قطعات را به نرخ مصوب اتحادیه محاسبه کرده و برای مشتریانی که برای اولین بار در دیبا پشتیبان ثبت درخواست تعمیرات را انجام دهند ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است.

   

  جمع بندی کلی

  مشکل لرزش پنل داخلی کولر گازی در بعضی موارد با انجام اقدامات ساده و در خانه رفع خواهد شد. اما اگر برای تعمیر و عیب یابی لرزش یونیت داخلی کولر گازی نیاز به تکنسین و تعمیرکار بود، دقت کنید که تعمیر کولر گازی را به فرد و مجموعه‌ای معتبر و متخصص بسپارید که تعمیرگاه مجاز تعمیرات کولر گازی باشد.

  در این مطب از دیبا پشتیبان به بررسی دلایل لرزش پنل داخلی کولر گازی و معرفی راهکارهایی برای رفع آن پرداختیم. در صورت مواجه با این مشکل با کارشناسان ما تماس بگیرید و در صورتی که مشکل لرزش کولر گازی با راهنمایی ایشان بر طرف نشد، درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید.

  تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان به عنوان تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران، با برخورداری از سرویس کاران و تکنسین‌های مجرب تعمیر انواع کولر گازی را در محل و در ۷ روز هفته با پشتیبانی ۲۴ ساعته ارائه می‌دهد.

  تمام هزینه‌های تعمیر و تعویض قطعات مطابق با نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می‌شود و برای مشتریان دیبا پشتیبان تخفیفات ویژه در نظر گرفته می‌شود و برای تضمین کیفیت خدمات و قطعات ضمانت ۶ ماهه به مشتریان عرضه می‌شود.

  برای ثبت خدمات تعمیرات در دیبا پشتیبان با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و بعد از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت تعمیرکار به محل مورد نظر شما اعزام شده و تعمیرات کولر گازی را با قطعات اورجینال انجام می‌دهد. تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان به عنوان تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات کولر گازی در انواع برند و مدل به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته در تمام مناطق تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان و پشتیبانی ۲۴ ساعته می‌باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی دیبا پشتیبان
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت