ثبت درخواست تعمیرات
 • مرکز تعمیرات کولر گازی گری در تهران

  تعمیر کولر گازی گری

  کولر گازی گری GREE  از بهترین برندهای کولر گازی است که توسط یکی از بهترین شرکت‌های چینی تولید شده است و از کیفیت بالایی برخوردار است.  تعمیر کولر گازی  گری یک کار کاملا تخصصی است و نیاز به مهارت بالایی دارد و حتما باید توسط تکنسین مجرب و دوره دیده انجام شود.

  دیبا پشتیبان با در اختیار داشتن تکنسین‌های مجرب و دوره دیده تعمیر کولر گازی گری را به بهترین شیوه و کوتاه‌ترین زمان در محل انجام می‌دهد. برای دریافت خدمات تعمیرات می‌توانید با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید.

  پس از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت تعمیرکار متخصص به محل مورد نظر اعزام می‌شود. لازم به ذکر است که تمام هزینه‌های تعمیر و تعویض قطعات کولر گازی در یبا پشتیبان بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می‌شود و به مشتریان گرامی فاکتور ارائه خواهد شد.

  بازه تعمیرات از 150 هزار تومان تا 2 میلیون تومان
  تعمیر کولر گازی گری

  قطعات با کیفیت

  اعزام یک ساعته

  تعمیر در محل

  ضمانت 6 ماهه با فاکتور

  هزینه شفاف سازی

  تسویه بعد از تحویل و تست

  در این مقاله، تیم دیبا پشتیبان برای آشنایی بیشتر کاربران تعمیر و عیب‌یابی کولر گازی گری را با بیان ساده و کاربردی شرح داده‌اند پس با ما همراه باشید.

   

  نحوه عیب یابی و تعمیر کولر گازی گری

  تعمیر کولر گازی گری

  کولر گازی گری سیستم حساس و پیچیده‌ای دارد و اغلب دچار یکسری ایرادات رایج می‌شوند. نگهداری اصولی و سرویس دوره‌ای و منظم آن سبب افزایش طول عمر مفید کولر گازی و همچنین جلوگیری از زود فرسوده شدن قطعات می‌شود.

  پیشنهاد می‌شود برای تعمیر کولر گازی گری با مجموعه دیبا پشتیبان به عنوان اولین تعمیرگاه آنلاین و مجاز تماس بگیرید و تعمیر و عیب‌یابی کولر گازی گری را به تکنسین‌های متخصص و با تجربه این مجموعه بسپارید تا به بهترین شیوه تعمیر کولر گازی انجام شود. در این بخش به نحوه عیب‌یابی و تعمیر عیوب رایج کولر گازی گری پرداخته شده است:

  • روشن نشدن کولر گازی گری

  در هنگام مواجه با روشن نشدن کولر گازی گری قبل از هر اقدامی جریان برق و اتصالات برق را بررسی کنید.

  در صورتی که پریز برق و سایر اتصالات سلامت بودند باید به بررسی ترموستات پرداخت. بهتر است در این حالت با تکنسین‌های دیبا پشتیبان تماس بگیرید تا به کنترل کولر گازی گری و بر طرف کردن مشکل بپردازند.

  • تولید باد گرم توسط کولر گازی گری

  در ابتدا باید فیلترهای کولر گازی بررسی شود و در صورت کثیف بودن شستشو شوند و در صورت خراب بودن تعویض شوند. همچنین کم بودن گاز مبرد می‌تواند سبب تولید باد گرم شود، در این حالت باید گاز مبرد کولر گازی را بررسی کنید و اگر گاز آن کم بود باید شارژ گاز کولر گازی انجام شود. یکی دیگر از علت‌های گرم بودن باد کولر گازی خرابی کمپرسور می‌باشد.

  تعمیر کولر گازی گری در منزل

  • برفک زدن کولر گازی گری

  اگر فن کولر گازی گری خراب باشد هوای خنک به بیرون خارج نمی‌شود و باعث یخ زدگی و وجود برفک می‌شود.

  همچنین کم بودن گاز مبرد دلیل تولید برفک و یخ زدگی کولر گازی است که باید گاز کولر گازی شارژ شود.

  • لرزش و صدای زیاد کولر گازی GREE

  صدای آزار دهنده و غیر معمولی کولر گازی گری یکی از رایج‌ترین مشکلات در کولرهای گازی می باشد، اشکال در یونیت داخلی و یا یونیت خارجی سبب تولید سر و صدا در کولر گازی گری می‌کند. همچنین ممکن است ایجاد صدا به دلیل فرسودگی قطعات و یا تراز نبودن کولر گازی باشد.

  باید در هنگام نصب کولر گازی بسیار دقت شود و کولر گازی گری را در جای مناسب و در شرایط تعادل و توازن نصب کرد. نصب و راه اندازی کولر گازی حتما باید توسط تکنسین متخصص انجام شود.

  • خاموش شدن کولر گازی گری

  تعمیر کولر گازی گری در تهران

  قبل از هر اقدامی پریز برق، اتصالات برقی و جریان برق را کنترل کنید. خاموش شدن ناگهانی کولر گازی گری به دلایل مختلفی ممکن است اتفاق بیفتد.

  ایراد و مشکل در کمپرسور، ترموستات، موتور، کثیفی فیلترها و… همه می‌تواند سبب خاموش شدن کولر گازی شود.

  در این مواقع باید سریعا نسبت به برطرف کردن مشکل اقدام کرد چرا که باعث خرابی و اختلال در عملکرد کولر گازی خواهد شد.

  • برق گرفتگی بدنه کولر گازیGREE

  برای این منظور باید کولر گازی بررسی شود چرا که ممکن است سیم‌های اتصالی که به بدنه متصل شده‌اند، لخت شده باشند و برق از سیم پیچ کمپرسور به بدنه اتصال داشته باشد.

  • درست کار نکردن کولر گازی

  اگر کولر درست کار نمی‌کند و عملکرد آن مختل شده است باید از یک تکنسین حرفه‌ای کمک بگیرید.

  تکنسین‌های با تجربه دیبا پشتیبان با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیر کولر گازی، می‌توانند مشکل کولر گازی گری را شناسایی کند.

  هزینه تعمیر کولر گازی گری GREE

  تعمیر کولر گازی گری در تهران

  هیچگونه هزینه دقیق و مشخصی نمی‌توان برای تعمیر کولر گازی گری مشخص کرد و با توجه به مشکل به وجود آمده در کولر گازی هزینه تعمیر آن مشخص می‌شود.

  اجرت تعمیرکار و قیمت قطعه خراب شده همچنین قیمت آسیب دیده از جمله مواردی است که در هزینه تعمیرات کولر گازی مؤثر است.

  تعمیرکاران دیبا پشتیبان همیشه الویت را در تعمیر قطعات و کاهش هزینه‌ها قرار می‌دهند اما اگر مجبور به تعویض قطعات کولر گازی شوند حتما از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می‌کنند تا در کارایی و عملکرد کولر گازی اختلالی به وجود نیاید.

  مجوعه دیبا پشتیبان تمام هزینه‌های تعمیرات و قطعات را به نرخ مصوب اتحادیه محاسبه کرده و برای مشتریانی که برای اولین بار در دیبا پشتیبان ثبت درخواست تعمیرات را انجام دهند ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است.

  مرکز تخصصی دیبا پشتیبان در تمام نقاط شهر تهران برای تعمیر کولر گازی گری فقط کافی است با مجموعه دیبا پشتیبان تماس بگیرید و در کمترین زمان از خدمات ما بهره‌مند شوید.

  دیبا پشتیبان جهت رفاه حال مشتریان گرامی سرویس و تعمیر کولر گازی را در محل انجام می‌دهد و برای تضمین کیفیت از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می‌کند.

  مشتریان می‌توانند از طریق شماره‌های درج شده در صفحه از کارشناسان دیبا پشتیبان راهنمایی بگیرند و در صورتی که مشکل بر طرف نشد. درخواست ثبت تعمیرات خود را ثبت کنند تا در کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص تعمیر کولر گازی گری به محل اعزام شود.

  لازم به ذکر است که تمام تکنسین‌های مجموعه دیبا پشتیبان کاملا مورد اطمینان و فاقد هر گونه سوءپیشینه هستند و بعد از تعمیر و سرویس موظف هستند کولر گازی را در حضور مشتری تست و تحویل بدهند.

  تعمیر کولر گازی گری در محل

  جمع بندی کلی از دیباپشتیبان

  کولر گازی گری از کولر گازی های پرطرفدار است که به دلیل کیفیت بالا دارای محبوبیت است. در هنگام بروز مشکل و خرابی برای کولر گازی گری باید تعمیر آن را به تعمیرگاه مجاز و تکنسین متخصص تعمیر لوازم خانگی  آن بسپارید تا از افزایش هزینه تعمیرات و تعویض قطعات جلوگیری شود.

  دیبا پشتیبان به عنوان تعمیرگاه مجاز کولر گازی با ۱۵ سال سابقه موفق، تکنسین متخصص تعمیر کولر گازی گری را در ظرف مدت یک ساعت به محل مورد نظر مشتری اعزام می‌کند. تمام هزینه تعمیرات و تعویض قطعات اورجینال و اصلی کولر گازی گری طبق تعرفه مصوب اتحادیه محاسبه می‌شود و دیبا پشتیبان برای تضمین کیفیت خدمات و قطعات به مشتریان ضمانت ۶ ماهه ارائه می‌دهد.

  شما می‌توانید در هنگام مواجه با مشکل در کولر گازی گری با کارشناسان دیبا پشتیبان تماس بگیرید و پس از کسب راهنمایی و مشاوره در صورتی مشکل بر طرف نشد، درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا در کمتر از یکساعت تکنسین‌های دوره دیده دیبا پشتیبان برای هماهنگی و اعزام به محل با شما تماس بگیرند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  ورود به سایت