ثبت درخواست تعمیرات

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا {حرفه ایی+سریع}

بازدید: 254 بازدید
زمان مطالعه: 10 دقیقه
تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا
 • تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا

  ماشین لباسشویی سطلی سامسونگ یا همان لباسشویی های درب از بالا سامسونگ، جزو ماشین لباس شویی های با قیمت مناسب می باشند که افراد زیادی هنوز هم با توجه به وجود لباسشویی های اتومات و نیمه اتومات از آن ها استفاده می کنند، لباسشویی های سطلی سامسونگ بسیار کم مصرف می باشند و مصرف برق بسیار پایینی دارند، همچنین مصرف آب این لباسشویی ها نیز بسیار کمترمی باشد.

  بر اساس تحقیقاتی که انجام شده، می توان گفت که لباسشویی هایی که مصرف آب پایینی دارند، مدت زمان بیشتری را برای شست و شو صرف می کنند در نتیجه چرخه شست وشو در لباسشویی های سطلی سامسونگ نسبت به اتومات آن بیشتر است. البته شست و شوی لباس با این دستگاه ها سخت‌تر است، زیرا تمام مراحل شست و شو به صورت اتومات انجام نمی گیرد. در این مقاله به رایج ترین خرابی های ماشین لباسشویی درب از بالا می پردازیم و سعی می کنیم راه حل مشکلات را بیان کنیم.

  تعمیر برخی از مشکلات لباسشویی درب از بالا ممکن است راحت باشد و خودتان بتوانید آن را حل کنید. اما اگر در پروسه تعمیر دستگاه خود به مشکل برخوردید، می توانید با تعمیرکاران و تکنسین های با تجربه مرکز  تعمیر لوازم خانگی  و تعمیرات لباسشویی در منزل سامسونگ تماس بگیرید همچنین می توانید با مرکز خدمات دیبا پشتیبان ارتباط برقرار کرده و از تجربیات مهندسین و  تعمیرکار لباسشویی  مجرب این مرکز بهره مند گردید.

   

  خرابی ماشین لباسشویی درب از بالا سامسونگ به علت روشن نشدن

  تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا

  برای  تعمیر لباسشویی سامسونگ ، ابتدا باید اتصالات برق و دو شاخه پریز را بررسی کنید. شاید هم مشکل از موتور باشد، اگر موتور بیش از حد گرم شود ماشین لباسشویی کار نخواهد کرد. اگر به تازگی ماشین لباسشویی روشن کرده اید؛ باید کمی صبر کنید تا موتور خنک شود.

  سپس آن را روشن کنید. اگر موتور دستگاه شما زیاد گرم می شود، حتما نیاز به بررسی و تعمیر دارد. همچنین اگر از خرابی دوشاخه پریز و اتصالات برق اطمینان حاصل کردید، ولی باز هم دستگاه روشن نشد، باید با تعمیرکاران مجاز خدمات سامسونگ تماس بگیرید و از آن ها کمک بخواهید.

   

  تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا به علت عدم آبگیری

  تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا

  زمان بروز این مشکل، باید شیرهای ورودی آب را چک کنید و مطمئن شوید که شیرهای ورودی ماشین لباسشویی باز باشد. همچنین ممکن است بروز این مشکل، به خاطر مسدود شدن شلنگ های ورودی آب باشد و راه آب گرفته باشد. از دلایل دیگر عدم آبگیری، افت فشار آب می باشد، مخصوصا اگر در طبقات بالایی آپارتمان باشید. در این صورت باید از پمپ استفاده شود.

   

   

  تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به علت تخلیه نشدن

  تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا

  اگر جسم خارجی مثل: دکمه لباس، پرز لباس، دستمال کاغذی یا هر چیز دیگری که مربوط به لباس است، وارد شلنگ تخلیه شود باعث انسداد آب و عدم تخلیه آب لباسشویی خواهد شد. این مشکل باید سریعا رفع شود، همچنین باید از قرار گرفتن شلنگ تخلیه در جای مخصوص خود، اطمینان حاصل کنید.

   

  تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به علت برق داشتن بدنه

  تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به علت برق داشتن بدنه

  اگر سیم های ماشین لباسشویی لخت باشند، باعث برق دار شدن بدنه می شود. همچنین خراب بودن عایق لباسشویی یا کشش جریان المنت و یا اتصالی کردن یکی از قطعات مدار نیز می تواند باعث بروز این مشکل باشد. در زمان بروز این مشکل یا ایراد در اتصالات سیستم برق ماشین لباسشویی، سریعا باید از تکنسین های مرکز خدمات مجاز سامسونگ کمک بگیرید.
  علت برق دار شدن بدنه لباسشویی شامل: خرابی هیتر و المنت، نشتی آب، خرابی موتور، سیم کشی معیوب، خرابی پریز برق و دوشاخه دستگاه است.

   

  تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به علت گرم نشدن آب

  تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا به علت گرم نشدن آب

  هیتر قسمت مهمی از دستگاه ماشین لباسشویی است که وظیفه گرم کردن آب را بر عهده دارد. برای حل این مشکل باید هیتر را باز کنید و مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز، باید آن را تعویض نمایید. همچنین قطع شدن سیم رابط در بین هیتر و تایمر می تواند منجر به گرم نشدن آب لباسشویی شود. برای حل این مشکل باید سیم های رابط را تعویض کرد.

  ممکن است شما برنامه اشتباهی را انتخاب کرده باشید، لوازم خانگی های سامسونگ، تعداد زیادی برنامه شست و شو با عملکرد مختلف برای کاربر فراهم کرده اند، بنابراین اگر شما شست و شو با دمای پایین را انتخاب کرده باشید، آب لباسشویی گرم نخواهد شد.

  یکی دیگر از علت های گرم نشدن آب لباسشویی ، آسیب دیدن سنسور گرمایش آب است. این سسنسور دما، از فعال و غیر فعال شدن به موقع هیتر المنت اطمینان حاصل می کند؛ بنابراین اگر خراب شود، هیتر المنت نمی تواند در زمان لازم شروع به کار کند و آب را گرم نماید.

   

  برای تعیین اندازه خرابی سنسور گرمایشی لباسشویی، باید آن را از دستگاه خارج کرده و مقاومت آن را با یک مولتی متر آزمایش نمایید. اگر مقدار مقاومت در حالت عادی و در آب گرم شده به صورت قابل توجهی متفاوت باشد، سنسور گرمایش درست است. در غیر این صورت باید تعویض گردد.
  علت گرم نشدن آب لباسشویی شامل: معیوب بودن ترموستات، خرابی هیدروستات، خرابی تایمر، اشکال در شلنگ آب گرم و خرابی شیر برقی می باشد.

   

  تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالابه علت نچرخیدن دور ماشین

  تعمیر نشتی ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا

  دلایل زیادی می تواند باعث نچرخیدن ماشین لباسشویی درب از بالا گردد. ممکن است به این دلیل باشد که حسگرها مشکلی را تشخیص داده اند و چرخش به صورت خودکار متوقف شده است. از روش های زیر برای مشخص کردن دلیل و تعمیر نچرخیدن ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا استفاده کنید:

   

  متعادل نبودن بار

  اگر لباسشویی شما به درستی نمی چرخد، ممکن است به دلیل نامتعادل بودن بار باشد که چرخش درام را سخت می کند. همچنین نامتعادل بودن بار در لباسشویی اتومات سامسونگ هم با خطا همراه است. اگر عبارت UR یا UB نشان داده می شود، بار دستگاه متعادل نیست. زمانی که لباس های خیلی سبک با اقلام سنگین انداخته شوند و یا دستگاه کج باشد، این اتفاق می افتد.

  انسداد فیلتر پمپ

  در مدل های درب از جلو سامسونگ، فیلتر لباسشویی در پایین قرار دارد اما در ماشین لباسشویی های درب از بالا، فیلتر زیر همزن مرکزی قرار دارد. شما باید هر چند ماه یک بار این فیلتر را جدا کرده و آن را به خوبی تمیز کنید. زمانی که این فیلتر مسدود شود، کارکرد لباسشویی شما مختل می شود و باعث بروز مشکلاتی در تخلیه و چرخش می گردد.

  دوره مکث یا خیساندن

  ممکن است برنامه ای را که انتخاب کرده اید یک دوره خیساندن ومکث باشد؛ که در این صورت مدت کوتاهی دستگاه شما از کار باز می ایستد و نمی چرخد. باید مدت کوتاهی صبر کنید تا لباسشویی دوباره به کار بیفتد.

   

  تعمیر نشتی ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا

  تعمیر نشتی ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا

  در صورت بروز این مشکل، ابتدا برق را بکشید و سپس این کارها را انجام دهید:

  1.  اولین قدم این است که منبع نشتی را پیدا کنید. ماشین لباسشویی را خالی کرده و آن را از دیوار دور کنید و سپس چرخه ورود آب به دستگاه را فعال نمایید.
  2.  در هنگام پر شدن لباسشویی، در اطراف شلنگ به دنبال قطرات آب و نشتی باشید.
  3.  شیر ورودی را ببندید و شلنگ های آسیب دیده را تعویض کنید. علاوه بر اینها ممکن است مشکلات دیگری مثل: قطعه گیربکس، بسته نشدن درب، تولید صدای زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ هم باشد که در این صورت باید موتور، پمپ و تسمه و واشر را نیز بررسی کرد.
  4. اگر  تعمیر لباسشویی درب از بالا  حل نشد با تکنسین های مجرب مرکز تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید، همچنین می توانید از مهارت مهندسان و تعمیرکاران مرکز خدمات دیبا پشتیبان هم استفاده کنید. به شما توصیه می کنیم برای جلوگیری از خسارات جبران ناپذیر و پر هزینه، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه خود اقدام نکنید.

  قطعات با کیفیت

  اعزام یک ساعته

  تعمیر در محل

  ضمانت 6 ماهه با فاکتور

  هزینه شفاف سازی

  تسویه بعد از تحویل و تست

  برند ها

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی تعمیر لباسشویی تعمیرات سامسونگ
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت