ثبت درخواست تعمیرات

آموزش تعویض جا پودری ماشین لباسشویی ال جی

بازدید: 298 بازدید
آموزش تعویض جا پودری ماشین لباسشویی ال جی
 • با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان تعمیرگاه انواع ماشین لباسشویی ما به آموزش عیب یابی و تعمیر لباسشویی ال جی با موضوع آموزش چگونگی تعویض جا پودری ماشین لباسشویی ال جی می پردازیم.

  ویدیو آموزش چگونگی تعویض جا پودری ماشین لباسشویی ال جی

  متن خلاصه فیلم آموزش چگونگی تعویض جا پودری لباسشویی ال جی

  ما در این ویدئو که توسط شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان، تعمیرگاه  انواع لوازم خانگی، برای اموزش هم میهنان ما جهت تعمیرات لوازم خانگی توسط خودشان طراحی واجراء گردیده است، قصد داریم تعویض یکی دیگر از قطعات ماشین لباسشویی ال جی را در صورت خراب شدن برایتان اموزش دهیم.

  برای اینکه به جا پودری ماشین لباسشویی دسترسی پیدا کنیم اول باید سقف ماشین لباسشویی مان را در بیاوریم، برای این کار باید دوپیچ که در پشت دستگاه قرار دارد را با اچار پیچ گوشتی باز کنیم. سپس سقف دستگاه رابه طرف عقب می کشیم، بعد برمی داریم. ما در این حالت از بالا جا پودری را می بینیم، ولی برای در اوردن جا پودری، اول باید محفظه جا پودری رادر بیاوریم، سپس باید پنل لباسشویی را باز کنیم. دو پیچ پنل در قسمت جلو جا پودری قرار دارد، اول انها را باز کرده، سپس خارهای پنل را ازاد می کنیم و بعد پنل را جدا می نماییم. حالا به جا پودری دسترسی داریم، برای دراوردن ان خارهای جا پودری را ازاد می کنیم و جا پودری را در می اوریم. برای تعویض سقف جا پودری نیازی نیست شیلنگ های زیرش را جدا کنیم، شیلنگ های پشت را جدا کرده، خارها را ازاد می کنیم، بست شیلنگها را ازاد نموده، شیلنگهای پشت را درمی اوریم ، سپس سقف جا پودری را با ازاد کردن خارهای کناری سقف باز می کنیم. برای در اوردن کل جا پودری باید یک شیلنگ بزرگ که در پایین به ان وصل است را در بیاوریم، این شیلنگ در محل اتصال بست و خار ندارد، براحتی می توانید انرا در بیاورید، بعد از در اوردن کل جا پودری حال به تعویض ان می پردازیم. اول تنه جا پودری را جا زده، سپس سقف جا پودری، و به همان ترتیب باز کردن، اما در جهت عکس عمل می نماییم تا به نصب پنل وسقف برسد.

  در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی ما را نیز مشاهده نمایید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی فیلم آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت