ثبت درخواست تعمیرات

آموزش تعویض ترموستات یخچال فریزر بوش

بازدید: 344 بازدید
 • ویدیو آموزش تعویض ترموستات یخچال فریزر بوش

  با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان تعمیرگاه انواع یخچال، که از سری فیلم های آموزش تعمیرات یخچال فریزر بوش ما می باشد ما به آموزش تعویض ترموستات یخچال فریزر بوش می پردازیم.

  متن خلاصه فیلم آموزش ترموستات یخچال فریزر بوش

  این ویدئو توسط شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان تعمیرگاه انواع لوازم خانگی برای آموزش هم میهنان جهت ایجاد توانایی برای تعمیر لوازم خانگی شان تهیه و ترجمه و دوبله گردیده است. در این ویدئو قصد داریم به حل یکی از مشکلات که به شکل رایج در یخچال فریزر بوش اتفاق می افتد بپردازیم تا شما قادر به رفع این مشکل در صورت پیش آمدن آن بشوید. مسئله ای که در این ویدئو آموزشی به آن می پردازیم تعویض ترموستات یخچال فریزر بوش می باشد. در مواقعی که سرما یخچال فریزر کم شود و فضای یخچال فریزر گرم شود و ظروف آب دیگر سرد نباشد و میوه ها گرم شود یا به اندازه کافی خنک نباشند و مواد غذای منجمد درون فریزر شل شوند تا درجه ترموستات را بالا می بریم و بدین وسیله زمان کار کمپرسور یخچال فریزر را زیادتر می نمائیم که در نتیجه آن سرما درون یخچال فریزر بالا می رود و آب و میوه ها خنک تر می شوند و کره آب نمی شود و مواد غذایی درون فریزر دوباره سفت می شوند.

  در بعضی مواقع مشاهده می شود که با بالا بردن درجه ترموستات فضای داخل یخچال فریزر خنک تر نمی شود که باید اول به سلامت ترموستات شک کنیم. اگر کمپرسور سالم باشد و یخچال فریزر بازده داشته باشد احتمال خراب بودن ترموستات بسیار زیاد می باشد. برای همین باید موتور یخچال فریزر را امتحان کنیم و ترموستات را باز کرده و دو سیم ترموستات را به هم وصل نمائیم ببینیم آیا کمپرسور کار می کند. وقتی کارکرد تا وقتی اتصال سیم های ترموستات را باز نکردیم نباید کمپرسور خاموش شود و سرمای یخچال فریزر باید زیاد شود و تا زمانی که سیم های ترموستات را از هم جدا بکنیم کمپرسور یخچال فریزر به کارش ادامه خواهد داد و از وجود گاز مبرد در سیستم یخچال با وجود سرما در فضای داخل یخچال فریزر مطمئن شده و تنها احتمال خرابی ترموستات خواهد بود، در این صورت درب یخچال فریزر را باز کرده، پیچ های قاب ترموستات را باز می نمائیم، صدای پخش شدن گاز در اواپریتور شنیده می شود. پس یخچال فریزر ما گاز دارد.

  بعد از باز کردن جعبه ترموستات و باز کردن پیچ های ترموستات، ترموستات را در آورده و یک ترموستات نو را جایگزین می نمائیم و پیچ های آن را می بندیم. حال نوبت جاگذاری فیش سیم های برق ترموستات خواهد بود و  سپس قاب ترموستات را سر جایش می بندیم. حالا با خیال راحت یخچال فریزر را به برق وصل می نمائیم. مطمئنا یخچال فریزر سرما خواهد داشت و آب سرد خواهد شد و مواد غذایی هم در فریزر منجمد خواهد شد و دیگر مشکل شل شدن مواد غذایی در فریزر نخواهیم داشت. و قطعا دمای یخچال تا 4+ درجه سانتی گراد و دمای فریزر تا 24- درجه سانتی گراد خواهد رسید سپس کار ما به درستی انجام شده است.

  در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیر یخچال فریزر برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات یخچال ما را نیز مشاهده نمایید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات یخچال آموزش تعمیرات یخچال بوش فیلم آموزش تعمیرات یخچال
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت