به سایت دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیرات لوازم خانگی خوش آمدید
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بکو

نمایندگی تعمیر جاروبرقی بکو

اینکه جاروبرقی دوو شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات جاروبرقی دوو شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش جاروبرقی دوو

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی جاروبرقی دوو در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش جاروبرقی دوو در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر جاروبرقی دوو آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات جاروبرقی دوو در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات دوو آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز خدمات پس از فروش جاروبرقی دوو

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز DAEWOO می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی جاروبرقی دوو و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات جاروبرقی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل جاروبرقی دوو خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد جاروبرقی دوو شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی دوو خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر جاروبرقی دوو شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات جاروبرقی دوو

جاروبرقی یک وسیله کاربردی است که نقش زیادی در پاکیزگی محیط زندگی دارد که امروزه در مدل ها و برندهای مختلف در بازار یافت می شود. اگرچه شرکت دوو در زمینه تولید جاروبرقی از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا بهره گرفته و مدل های مختلفی از جارو برقی را با امکانات و قابلیت های مختلف عرضه نموده است، اما گاهی ممکن است این دستگاه دچار مشکلاتی شود که نیازمند رسیدگی به موقع از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات دوو و خدمات پس از فروش است. از جمله رایج ترین مشکلاتی که استفاده کنندگان از جاروبرقی های DAEWOO ممکن است با آن مواجه شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کار نکردن موتور جاروبرقی

ممکن است موتور جاروبرقی به دلیل مشکل در کابل برق و یا قطعات مختلف آن کار نکند. در این صورت لازم است که شما با یکی از مراکز خدمات پس از فروش و نمایندگی های تعمیرات دوو به منظور سرویس تخصصی دستگاه تماس بگیرید.

قطع و وصل شدن متوالی دستگاه

این مشکل ممکن است به دلیل وجود اختلال در عملکرد موتور یا فن دستگاه باشد و نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

صداهای عجیب و غریب

ممکن است جاروبرقی به دلیل خراب شدن تسمه، یا کثیف بودن فیلتر و پر بودن پاکت صدای عجیب و غیر معمولی داشته باشد. در این حالت لازم است که ابتدا کیسه و فیلتر دستگاه تعویض یا تمیز شده و در صورت برطرف نشدن مشکل، برای انجام سرویس کلی دستگاه اقدام شود.

کم بودن مکش جاروبرقی

ممکن است دستگاه به دلیل پر شدن کیسه، مسدود شدن خرطومی دستگاه و یا نیاز به تعویض فیلتر، مکش کافی نداشته باشد. در این صورت ابتدا به تعویض یا تخلیه کیسه و تمیز کردن فیلتر اقدام شده، از مسدود نبودن خرطومی اطمیان حاصل کنید و در نهایت با تعمیرگاه یا نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی دوو تماس بگیرید.

برجا گذاشتن کرک بر روی فرش

این مشکل می تواند به دلیل شل شدن تسمه و یا کثیف بودن غلتکهای برس ایجاد شود و برای رفع آن باید به تعویض قطعات دارای مشکل اقدام کرد.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از جاروبرقی دوو

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر جاروبرقی دوو توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

  • پاکت و فیلتر جاروبرقی را به طور مرتب عوض کنید.
  • مطمئن شوید که سر لوله جاروبرقی با آشغال مسدود نشده باشد.
  • پس از ۱۰ دقیقه استفاده از دستگاه به آن استراحت بدهید.
  • آشغال ها، کرک ها و موهایی را که دور برس جمع می‌شوند مرتب تمیز کنید.
  • از کشیدن ناگهانی جاروبرقی به این طرف و آن طرف که ممکن است باعث پاره شدن خرطومی جاروبرقی شود، خودداری کنید.
  • اگر جاروبرقی مخصوص جارو کردن آب یا خاک نیست برای جارو زدن این اقلام از آن استفاده نکنید.
  • آشغال های بزرگ را با جاروبرقی جمع نکنید. این کار ممکن است باعث گرفتگی لوله و یا خرطومی جاروبرقی شود.

هزینه های سرویس و تعمیر جاروبرقی دوو

در صورتی که جاروبرقی دوو شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

شرکت دوو الکترونیک یکی از شرکت‌های اقماری گروه دوو به شمار می رود که فعالیت خود را از سال ۱۹۷۱ در صنعت تولید لوازم خانگی در کشور کره جنوبی آغاز نمود. تا پیش از بحران مالی آسیا در سال ۱۹۹۷، شرکت دوو پس از هیوندای، دومین شرکت بزرگ در کره محسوب می شد و از دهه ۹۰ به عنوان دهه حضور پرقدرت لوازم خانگی دوو در بازارهای بین‌المللی یاد می شود که یکی از شاخصترین محصولات این شرکت جاروبرقی می باشد. از ویژگی های جاروبرقی جدید دوو می توان به کم صدا بودن دستگاه، دارای فیلتر ضد حساسیت ۷ مرحله ای هپا، گردش ۳۶۰ درجه ای لوله، لوله تلسکوپی استیل و قدرت مکش بالا اشاره نمود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *