مرکز تعمیر جاروبرقی بکو

اینکه جاروبرقی بکو شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات جاروبرقی بکو شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات جاروبرقی بکو

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی جاروبرقی بکو در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر جاروبرقی بکو آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات جاروبرقی بکو در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز مجاز تعمیرات بکو آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از  خدمات تعمیرات جاروبرقی بکو ما

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه beko می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی جاروبرقی بکو و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات جاروبرقی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل جاروبرقی بکو خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه  نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد جاروبرقی بکو شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی بکو خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر جاروبرقی بکو شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بکو می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله بکو، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بکو فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات جاروبرقی بکو خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی بکو معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات جاروبرقی بکو

جاروبرقی یک وسیله کاربردی است که نقش زیادی در پاکیزگی محیط زندگی دارد که امروزه در مدل ها و برندهای مختلف در بازار یافت می شود. اگرچه شرکت بکو در زمینه تولید جاروبرقی از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا بهره گرفته و مدل های مختلفی از جارو برقی را با امکانات و قابلیت های مختلف عرضه نموده است، اما گاهی ممکن است این دستگاه دچار مشکلاتی شود که نیازمند رسیدگی به موقع از طریق تماس با مرکز تعمیرات بکو و خدمات تعمیرات است. از جمله رایج ترین مشکلاتی که استفاده کنندگان از جاروبرقی های beko ممکن است با آن مواجه شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کار نکردن موتور جاروبرقی

ممکن است موتور جاروبرقی به دلیل مشکل در کابل برق و یا قطعات مختلف آن کار نکند. در این صورت لازم است که شما با یکی از مراکز خدمات تعمیرات  و تعمیرگاه های بکو به منظور سرویس تخصصی دستگاه تماس بگیرید.

قطع و وصل شدن متوالی دستگاه

این مشکل ممکن است به دلیل وجود اختلال در عملکرد موتور یا فن دستگاه باشد و نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

صداهای عجیب و غریب

ممکن است جاروبرقی به دلیل خراب شدن تسمه، یا کثیف بودن فیلتر و پر بودن پاکت صدای عجیب و غیر معمولی داشته باشد. در این حالت لازم است که ابتدا کیسه و فیلتر دستگاه تعویض یا تمیز شده و در صورت برطرف نشدن مشکل، برای انجام سرویس کلی دستگاه اقدام شود.

کم بودن مکش جاروبرقی

ممکن است دستگاه به دلیل پر شدن کیسه، مسدود شدن خرطومی دستگاه و یا نیاز به تعویض فیلتر، مکش کافی نداشته باشد. در این صورت ابتدا به تعویض یا تخلیه کیسه و تمیز کردن فیلتر اقدام شده، از مسدود نبودن خرطومی اطمیان حاصل کنید و در نهایت با تعمیرگاه یا مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو تماس بگیرید.

برجا گذاشتن کرک بر روی فرش

این مشکل می تواند به دلیل شل شدن تسمه و یا کثیف بودن غلتکهای برس ایجاد شود و برای رفع آن باید به تعویض قطعات دارای مشکل اقدام کرد.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از جاروبرقی بکو

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر جاروبرقی بکو توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

  • پاکت و فیلتر جاروبرقی را به طور مرتب عوض کنید.
  • مطمئن شوید که سر لوله جاروبرقی با آشغال مسدود نشده باشد.
  • پس از ۱۰ دقیقه استفاده از دستگاه به آن استراحت بدهید.
  • آشغال ها، کرک ها و موهایی را که دور برس جمع می‌شوند مرتب تمیز کنید.
  • از کشیدن ناگهانی جاروبرقی به این طرف و آن طرف که ممکن است باعث پاره شدن خرطومی جاروبرقی شود، خودداری کنید.
  • اگر جاروبرقی مخصوص جارو کردن آب یا خاک نیست برای جارو زدن این اقلام از آن استفاده نکنید.
  • آشغال های بزرگ را با جاروبرقی جمع نکنید. این کار ممکن است باعث گرفتگی لوله و یا خرطومی جاروبرقی شود.

هزینه های سرویس و تعمیر جاروبرقی بکو

در صورتی که جاروبرقی بکو شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

شرکت بکو الکترونیک یکی از شرکت‌های اقماری گروه بکو به شمار می رود که فعالیت خود را از سال ۱۹۷۱ در صنعت تولید لوازم خانگی در کشور کره جنوبی آغاز نمود. تا پیش از بحران مالی آسیا در سال ۱۹۹۷، شرکت بکو پس از هیوندای، دومین شرکت بزرگ در کره محسوب می شد و از دهه ۹۰ به عنوان دهه حضور پرقدرت لوازم خانگی بکو در بازارهای بین‌المللی یاد می شود که یکی از شاخصترین محصولات این شرکت جاروبرقی می باشد. از ویژگی های جاروبرقی جدید بکو می توان به کم صدا بودن دستگاه، دارای فیلتر ضد حساسیت 7 مرحله ای هپا، گردش 360 درجه ای لوله، لوله تلسکوپی استیل و قدرت مکش بالا اشاره نمود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *