مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال TCL

اینکه تلویزیون تی سی ال شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه  مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات تلویزیون TCL شما با تعهد کامل می باشند.

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی تلویزیون های led و lcd تی سی ال در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات تلویزیون TCL

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات تلویزیون تی سی ال در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر تلویزیون TCL آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات تلویزیون LED و LCD تی سی ال در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات تی سی ال آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه تلویزیون LED و LCD تی سی ال

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه tcl می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی تلویزیون های تی سی ال و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات تلویزیون شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل تلویزیون TCL خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد تلویزیون TCL شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات تلویزیون TCL، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی TCL شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات تلویزیون تی سی ال می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله تی سی ال، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون تی سی ال فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات تلویزیون تی سی ال خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون تی سی ال معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات تلویزیون تی سی ال

در سالهای اخیر، تولیدکنندگان شرکت تی سی ال، به طور گسترده ای به ساخت تلویزیون های هوشمند با ساختارها و قابلیت‌های متفاوت روی آورده اند. این تلویزیون ها با توجه به قابلیت های گسترده ای که دارند از قطعات مختلف و حساسی تشکیل شده اند و ممکن است گاهی دچار اشکال شده و نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی شوند. در چنین شرایطی می بایست با مرکز تعمیرات TCL تماس گرفته و درخواست راهنمایی نمایید.از جمله مشکلات احتمالی که ممکن است برای تلویزیون های ال ای دی tcl به وجود آید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خاموش و روشن شدن

خاموش و روشن شدن تلویزیون به علت خرابی برد اصلی و همچنین خاموش و روشن شدن خودبخودی تلویزیون و ایجاد هاله سیاه روی تصویر به علت مشکل در بک لایت

دیر روشن شدن

دیر روشن شدن تلویزیون به علت مشکل در کابل برد اصلی

تاریک و روشن شدن تصویر

تاریک و روشن شدن تصویر از قسمت بالا یا دوتایی شدن تصویر به دلیل وجود مشکل در پنل

قطع شدن تصویر

قطع شدن تصویر تلویزیون به دلیل خرابی های موجود در برد اصلی همچنین قطع شدن تصویر تلویزیون چند ثانیه پس از روشن شدن به دلیل مشکل در بک لایت و یا لامپ های ال ای دی داخل پنل

خارج شدن از حالت استندبای

خارج شدن از حالت استندبای به دلیل مشکل برد اصلی

داشتن صدا و نداشتن تصویر

داشتن صدا و نداشتن تصویر به دلیل مشکل در یک لایت

ارور ها و کدهای خطای متداول تلویزیون TCL

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های تلویزیون های تی سی ال که گاهی تماس با مرکز تعمیرات TCL را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • Error Code 009: این کد ارور بدین معناست که تلویزیون شما به روتر متصل است، اما دسترسی به اینترنت ندارد.
 • Error Code 012: این ارور یک خطا مربوط به اترنت است.
 • Error Code 013: این ارور یکی دیگر از خطاهای مربوط به اترنت است.
 • Error Code 014: شما این کد خطا را هر وقت TCL Roku TV خود را به شبکه بی سیم وصل می کنید، دریافت می نمایید.
 • Error Code 014.20/014.30/014.50: اگر TCL Roku TV سیگنال بی سیم قوی خود را از روتر دریافت نکند، این کدهای خطا یا ارور را دریافت خواهید کرد.
 • Error Code 014.40/014.41: این کدهای خطا یا ارورها در صورتی که رمز ورود را نادرست وارد نمایید یا زمانی که تنظیمات محدودیتی در روتر شما وجود دارد رخ میدهد.
 • Error Code 016: این کد خطا زمانی رخ می دهد که شما در حال تلاش برای راه اندازی یک کانال جریان هستید، اما اتصال اینترنت تلویزیون شما قطع شده است.
 • Error Code 017: این کد خطا یا ارور زمانی اتفاق می افتد که تلویزیون شما سیگنال ضعیف بی سیم از روتر را دریافت می نماید.
 • Error Code 018: این پیغام خطا زمانی اتفاق می افتد که پهنای باند اینترنت تلویزیون شما ضعیف باشد.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از تلویزیون TCL

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر تلویزیون TCL توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • دستگاه را در مکانی قرار دهید که از نور مستقیم آفتاب دور باشد و حتی الامکان نور کمتری روی صفحه تلویزیون تابیده شود.
 • تلویزیون را در مکانی قرار دهید که از دستگاه های حرارتی، رادیاتورها و رطوبت دور باشد.
 • مراقب باشید که سوراخ های تهویه پشت تلویزیون پوشانده نشود تا تبادل حرارتی به راحتی انجام گیرد.
 • تلویزیون را با فاصله مناسبی از دیوار قرار دهید تا گردش آزادانه هوا به راحتی صورت گیرد.
 • دستگاه را با پارچه خیلی خیس و تمیز کننده های شیمیایی تمیز نکنید این کار ممکن است باعث آسیب رسیدن به پنل تلویزیون شود.
 • از وارد شدن هرگونه ضربه به تلویزیون مخصوصا تلویزیون های ال ای دی که ظرافت زیادی دارند خودداری کنید.
 • برای جلوگیری از آسیب های ناشی از نوسان های برق حتماً از یک محافظ و یا ترانس استفاده کنید.

هزینه های سرویس و تعمیر تلویزیون تی سی ال

در صورتی که led یا lcd و یا سایر مدل های تلویزیون تی سی ال شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات تلویزیون TCL تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های تلویزیون های tcl

شرکت TCLدر سال ۱۹۸۱ ‌تاسیس گردید. در ابتدا تی سی ال تحت عنوان شرکت لوازم خانگی TTK‌ که در حوزه تولید نوار ضبط صوت فعالیت می کرد که یکی از اعضا ء ۱۳ شرکت مشارکتی و سرمایه گذاری مشترک در چین بوده است . تی سی ال در ادامه فعالیت های خود، به تولید تلفن، تلویزیون، موبایل، یخچال، ‌ماشین لباسشویی، سیستم های تهویه مطبوع، لوازم خانگی کوچک و پنل LCD/LED پرداخت، بطوریکه هم اکنون این مجموعه ۷۵ هزار نفر پرسنل ، ۲۳ مرکز تحقیق و توسعه و ۲۱ کارخانه دارد. دفاتر فروش این شرکت در بیش از ۸۰ کشور بوده که بیش از ۱۶۰ کشور و منطقه در جهان را پوشش می دهد. در سال ۲۰۱۵ فروش تلویزیون LCD شرکت تی سی ال در مقام سوم جهان، فروش گوشی های موبایل مقام پنجم،‌ فروش پنل های LCD/LED مقام ششم و فروش سیستم های تهویه مطبوع مقام پنجم در چین ، فروش ماشین لباسشویی مقام ششم و ‌فروش یخچال مقام هفتم را داشته است. برند تی سی ال مقام ششم در ۱۰۰ برند برتر چین را داشته و برند اول در صنعت تلویزیون های رنگی به مدت ۱۰ سال متوالی بوده است. مهمترین و یزرگترین تخصص آنها تولید تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی و همچنین OLED و QLED می باشد. از ویژگی های تلویزیون های جدید تی سی ال می توان به عملکرد بسیار قوی، صفحه نمایش روشن با حداکثر وضوح تصویر، ارائه تصویری یکدست و کاملا یکپارچه، پشتیبانی عالی از رنگ ها، کنتراست بسیار بالا و رنگ های بسیار عمیق و ظاهری بسیار شیک و زیبا برای دکور منزل شما اشاره نمود.

82 پاسخ به “مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال TCL”

 1. با درود و احترام
  بنده یه تلویزیون LED 55 اینچ TCL دارم که بچه ضربه زده به صفحه ش. میخواستم دستگاه رو تعمیر کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

 2. سلام تلویزیون ما چند روزه تصویرش تاریک و روشن میشه ممنون میشم راهنماییم کنین

   1. تلویزیون من هم همین مورد رو داره .بک لایت دستگاه شامل گارانتی میشه؟
    من سال ۹۸ دستگاه رو خریدم .
    این قطعه هست یا باید منتظر موجود شدن قطعه باشم ؟

 3. سلام من یه تلویزیون ال ای دی ۴۲ دارم روشن که میکنم چند دقیقه کار میکنه بعد خراب میشه دوباره که سرچ میکنی دوباره خوب نشون میده بعد مجددا تصویرش میریزه بهم ؟

 4. سلام من یه تلوزیون 49اینچ تی سی ال دارم که روشن که میکنیم چند ثانیه بعد صفحش تاریک میشه دوباره که خاموش روشن میکنیم هم همینجوره اول صفحش میاد بعد دوباره تاریک میشه

 5. تی وی من نمیشه برنامه مثل نماوا یا فیلمو گوگل پلی نصب و راه اندازی کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

 6. درود تلویزون بنده TCL40S46993701179 مدل LED تمام خروجیهای اچ دی ویدعو ازکار افتاده و خود به خود خاموش میشه بردم نمایندگی در کرج وایراد مشخص شد تعویض مین بورد منتها الان یکسال منتظر نمایندگی هستم چون میگن مین بورد این مدل موجود نیست در حقیقت {حالش نیست} میخام ببینم شما این مین بوردو دارین؟ منتظر ایمیل شما هستم ممنون

  1. سلام من تلوزیون ۴۹ اینچ تی سی ال دارم چند وقتی هست وای فای و بلوتوث تلوزیون کار نمیکنه یعنی وصل نمیشه هم بلوتوث هم وای فای

 7. سلام .. خسته نباشید… ی مشکل داشتم ممنون میشم کمکم کنید… تلویزیون تی سی ال هوشمند دارم… ولی وقتی از طریق گوشی ب تلویزیون وصل میشم .. تصویر گوشی رو تمام صفحه نمیاد.. ی صفحه کوچیک نشون میده . چجوری میتونم تنظمش کنم تمام صفحه بیاد… ممنون.

 8. سلام تی وی دارم42اینج ال سی دی تصویرش قطع شد بعد خاموش کردم و روشن کردم صداش هم قطع شد

 9. سلام بابت ریموت کنترل TCL40S46993b07524
  تماس گرفتم ..البته اصلی ممنون

 10. باسلام من تی وی مدل LED 42E55003Dدارم چندروز وقتی خاموش می کنمهنگ می کنه خاموش نمیشه صفحه تصویرمیره اما نورداره پنل باید از برق کلا بکشم تا خاموش بشه مشکل از کجاست هزینه تعمییرش چقدره واینکه اردبیل نمایندگی تعمیردارین ممنون میشم کمک کنید.

 11. با سلام و خسته نباشید.
  من تلویزیون تی سی ال 55 اینچ 4K دارم. چند روزه که بعد از نیم ساعت کار تصویرش حالت نگاتیو میشه. آیا شما کمکی به من میکنید؟
  سپاسگزارم

 12. سلام
  با فشردن يكي از دكمه هاي كنترل تي وي تيسي ال
  تنظيمات نور و رنگ… رسيور روي صفحه نمايش ظاهر ميشه
  چكار كنم اينطور نشه؟!

 13. سلام من یک ال ای دی TCL 43 دارم از صبح نصف صفحه تیره شده ایراد از چی هست درست میشه

 14. سلام ، خسته نباشید
  تلویزیون ما مدل tcl 43s4900 است ، مشکل بک لایت داره ، تعویضش چقدر هزینه داره ؟ در منزل انجام میشه ؟

 15. سلام خسته نباشید وقتتون بخیر
  تلویزیون TCL C2LUSرو داریمکه شرکت مادریان اونو منتاژ کرده در اصل ….دو روز پیش اومدم تنظیمات کارخانه کنم … تنظیمات کارخانه هم کردم و میخواست که بالا بیاد ی هو خاموش شد خود به خود….
  بعد هیچی فایلش پرید و رفتم از سایت فایل رو دریافت کردم با ورژن های مختلف…نصب کردم جواب داد و اومد بالا….
  حالا الان صداش به شدت ضعیف شده و نازک شده خیلی تومخیه…بیس نداره‌ اصلا….حالا با این حال که اسپیکر هاش هارمن کاردنه ….میخواستم ببینم راه حل چیه …و اینکه میشه برد این مدل هارو با برد اصلی اصلی عوضش کرد و همه چیش درست بشه…..چون الان این به عنوان مثال VPNیا همون فیلترشکن نداره و روش جواب نمیده خیلی محدوده حتی جدید با برنامه هایی مثل فیلیمو اینا مشکل داره …‌
  نظر شما چیه آیا راهی هست که
  بشه این برد رو با برد TCL C2U که نسخه ی اصلی هست عوض کرد چون ظاهراً شبیه به همن …..ممنون میشم جوابم رو کامل بدین با تشکر از شما ❤️

 16. سلام
  پنل ۵۵ اینچ دارید ؟؟؟
  متاسفانه حین تعوبض بک لایت گوشه اش شکست

 17. باسلام‌تلویزیون‌ال‌ای‌دی‌Tclبه‌مدت‌۳روزصدای‌تلویزیون‌ورادیوپخش‌می‌شودولی‌تصویرپخش‌نمی‌شودباتعمیرکارتماس‌گرفتیم‌گفتنددشماخودتان‌دکمه‌ای‌رااشتباه‌زده‌ایدولی‌ماهرچه‌تلاش‌می‌کنیم‌تصویرنمی‌آیدلطفاشماره‌تعمیرگاه‌مرکزی‌تلفن‌tclرابگذاریدوراهنمایی‌فرمائید.

  1. سلام لطفا با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

 18. تلویزیون ۴۹ اینچ منحنی تی سی ال ب علت ضربه ای که خورده از وسط ب اندازه یک وجب تا بالای صفحه تیره نشان میده بقیه صفح سالم و تصویر رو درست نشان میدهد میشه تعمیر کرد

 19. سلام
  من تلویزیونو روشن کردم تمام کانالها حذف شده هر چقد جستجو کال میکنم کانال نمیاره باید چیکار کنم
  ممنون

 20. سلام,تلویزیون من افتاده زمین,صفحه نمایش شکسته,میخواستم بدونم هزینه تعویضش چقد میشه?اگه جواب بدید ممنون میشم.مرسی.

   1. سلام تلویزیون ما ضربه خورده و گوشه سمت چپ یه نوار روشن خیلی باریک افتاده مشکلش چی هست؟

 21. سلام ال ای دی ۴۳ دارم روی پنل اندازه یک مورچه سیاه شده ضربه یا چیزی هم بهش نخوردی دلیلش چی آیا مشکلی پیدا کرده لطفا راهنمای کنید

  1. سلام ممکنه از نوسان و قطع و وصل برق باشه یا آب خورده باشه

 22. سلام عرض خسته نباشید بنده یدونه ال ای دی ۴۸s46993A03753دارم که نو هست از کارتون در اوردم صفحش شکسته هست میخواست بدونم پنل شو دارین و هزینش چقدر میشه ممنون

 23. سلام
  باسلام،چندروز تلوزیون تی سی ال خریدیم،فقط مواقع تبلیغ شبکه ۱‌و‌۲ و۳ بالای تی وی یک نوار آبی باریک‌ میاد و‌وقتی تبلیغ تمام میشه بلافاصله میره،خواستم ببینم چ مشکلی داره؟

 24. سلام تلویزیون 49اندروید دارم صفحه نمایش ضربه خورده قابل تعویض هست؟؟؟

 25. سلام مین برد تلویزیون خراب شده و وقتی روشن میکنیم روی لوگو میمونه میخواستم ببینم مین برد قابل تعمیر هست یا باید تعویض بشه

   1. سلام ما تلویزیون ۴۲ ال ای دی TCLداریم که الان وقتی روشن می کنیم فقط روی لوگوی TCLمیمونه و شبکه بالا نمیاد تا اینکه چندبار از برق بکشی و وصل کنی مشکل از چیشه

 26. سلام چند روز تمام شبکه های تلویزیون تی سی الم رفته میزنه رو صفحه ک جستوجو خودکار رو بزنین میزننم نمیاد اشکال از کجاست ؟؟

 27. سلام ال سی دی مارک تی سی ال ۴۳s6000 پنلش شکسته هزینه تعویض چقدر میشه باتشکر

 28. سلام خسته نباشید
  صفحه تلویزیون ما با ضربه کوچک شکسته Tcl55 درست میشه و قیمتش چنده

 29. سلام من داشتم تلویزیون میدیدم یک دفعه تصویر به هم ریخت و خط های رنگی میاد ولی صدا داره مشکل ازچیه

 30. سلام ال ای دی تی سی ال ما بر اثر ضربه شکسته میشه تعمیرش کرد یا نه؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *