به سایت دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیرات لوازم خانگی خوش آمدید
تعمیرات تلویزیون در تهران

مرکز تعمیر تلویزیون هایسنس

اینکه تلویزیون هایسنس شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات تلویزیون هایسنس شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات تلویزیون هایسنس

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی تلویزیون های led و lcd هایسنس در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات تلویزیون هایسنس

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات تلویزیون هایسنس  در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر تلویزیون هایسنس آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات تلویزیون LED و LCD هایسنس در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات هایسنس آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات تلویزیون هایسنس

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه hisense می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی تلویزیون های هایسنس و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

 

تعمیرات تلویزیون شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل تلویزیون هایسنس خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد تلویزیون هایسنس شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات تلویزیون هایسنس، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی هایسنس شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات تلویزیون هایسنس می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله هایسنس، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون هایسنس فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات تلویزیون هایسنس خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون هایسنس معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات تلویزیون هایسنس

در سالهای اخیر، تولیدکنندگان شرکت هایسنس، به طور گسترده ای به ساخت تلویزیون های هوشمند با ساختارها و قابلیت‌های متفاوت روی آورده اند. این تلویزیون ها با توجه به قابلیت های گسترده ای که دارند از قطعات مختلف و حساسی تشکیل شده اند و ممکن است گاهی دچار اشکال شده و نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی شوند. در چنین شرایطی می بایست با مرکز تعمیرات هایسنس تماس گرفته و درخواست راهنمایی نمایید.از جمله مشکلات احتمالی که ممکن است برای تلویزیون های ال ای دی hisense به وجود آید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خاموش و روشن شدن تلویزیون

خاموش و روشن شدن تلویزیون به علت خرابی برد اصلی و همچنین خاموش و روشن شدن خودبخودی تلویزیون و ایجاد هاله سیاه روی تصویر به علت مشکل در بک لایت

دیر روشن شدن

دیر روشن شدن تلویزیون به علت مشکل در کابل برد اصلی

تاریک و روشن شدن تصویر

تاریک و روشن شدن تصویر از قسمت بالا یا دوتایی شدن تصویر به دلیل وجود مشکل در پنل

قطع شدن تصویر

قطع شدن تصویر تلویزیون به دلیل خرابی های موجود در برد اصلی همچنین قطع شدن تصویر تلویزیون چند ثانیه پس از روشن شدن به دلیل مشکل در بک لایت و یا لامپ های ال ای دی داخل پنل

خارج شدن از حالت استندبای

خارج شدن از حالت استندبای به دلیل مشکل برد اصلی

داشتن صدا و نداشتن تصویر

داشتن صدا و نداشتن تصویر به دلیل مشکل در یک لایت

نکات مهم در استفاده و نگهداری از تلویزیون هایسنس

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر تلویزیون هایسنس توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • دستگاه را در مکانی قرار دهید که از نور مستقیم آفتاب دور باشد و حتی الامکان نور کمتری روی صفحه تلویزیون تابیده شود.
 • تلویزیون را در مکانی قرار دهید که از دستگاه های حرارتی، رادیاتورها و رطوبت دور باشد.
 • مراقب باشید که سوراخ های تهویه پشت تلویزیون پوشانده نشود تا تبادل حرارتی به راحتی انجام گیرد.
 • تلویزیون را با فاصله مناسبی از دیوار قرار دهید تا گردش آزادانه هوا به راحتی صورت گیرد.
 • دستگاه را با پارچه خیلی خیس و تمیز کننده های شیمیایی تمیز نکنید این کار ممکن است باعث آسیب رسیدن به پنل تلویزیون شود.
 • از وارد شدن هرگونه ضربه به تلویزیون مخصوصا تلویزیون های ال ای دی که ظرافت زیادی دارند خودداری کنید.
 • برای جلوگیری از آسیب های ناشی از نوسان های برق حتماً از یک محافظ و یا ترانس استفاده کنید.

هزینه های سرویس و تعمیر تلویزیون LED و LCD هایسنس

در صورتی که led یا lcd و یا سایر مدل های تلویزیون هایسنس شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات تلویزیون هایسنس تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های تلویزیون های hisense

هایسنس شرکت دولتی الکترونیک چینی است، که در زمینه تولید لوازم خانگی بزرگ، دستگاه‌های گیرنده دیجیتال تلویزیون، ترمینال‌های رایانه، تجهیزات تهویه مطبوع، دستگاه‌های تلفن همراه و تبلت، صندوقها و پایانه‌های فروش فعالیت می‌نماید. شرکت هایسنس در سال ۱۹۶۹ راه‌ اندازی شد و در حال حاضر دارای ۱۳ کارخانه تولیدی در چین و بیش از ۴۰ شرکت تابعه در آسیا، آمریکای شمالی و جنوبی، اقیانوسیه، اروپا و آفریقا می‌باشد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر چینگ‌ دائو، جمهوری خلق چین قرار دارد و یکی از محصولات شاخص این شرکت تلویزیون ال ای دی و ال سی دی و همچنین OLED و QLED می باشد. از ویژگی های تلویزیون های جدید هایسنس می توان به کیفیت ۴k، تکنولوژی IPS، پردازنده ی ۴ هسته ای که این امکان را به کاربر میدهد که همزمان از چند برنامه استفاده نمایید، سامانه افزایش اتوماتیک کیفیت رنگ ها و ظاهری مناسب و زیبا برای دکور منزل شما اشاره نمود.

42 دیدگاه دربارهٔ «مرکز تعمیر تلویزیون هایسنس»

 1. سلام ال ای دی ۴۰ هایسنس سری ۴۰n2176p دارم
  وقتی با ریموت خاموش می‌کنی دیگه روشن نمیشه حتی با دکمه خود تلویزیون باید از پریز برق درش بیاری بعد وصل کنی تا با ریموت یا دکمه خود تلویزیون روشن بشه در ضمن اطلاعات کانال ها هم ازبین می‌ره و می‌نویسه سیگنال موجود نیست و مجبوریم دوباره تنظیمات کانال بزنیم
  مشکل چیه؟

 2. سلام.تلویزیون مدل هایسنس ۵۵ اینچ۴k شب گذشته بدون هیچ مشکلی خاموش کردم اما صب دیگه تصویر بالا نیومد ولی صدا داره.به ۶ ماه نرسیده از زمان نصب

 3. سلام خسته نباشید تلوزیون ۴۹ روشن بود خاموش کردم رفتم بعد سه ساعت روشن کردم چند لحظه تصویر میاد بعد قطع میشه و تلوزیون خاموش نمیشه باید از برق بکشیم حالا چه خاکی تو سرکنم گارانتی نداره ایا بخاطر ای سی حافظه۴۸پایه میتونه باشه دادم تعمیر اینجوری میگه چه کنم حالا با تشکر

 4. محمد استاد محمد

  سلام.من یه ال ای دی ۵۵ اینچ N3000 دارم.متاسفانه کنترلشو گم کردم.میتونم از نمایندگی شما تهیه کنم؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.چون به کنترلهای همه کاره و اینا اعتباری نیست و من کنترل اصلیشو میخوام.با تشکر.

 5. سلام من تلویزیون ۵۵ ۴k هست وقتی از طریق اینترنت یک سایتی میبینم بعد مدتی هنگ میکنه نه میشه خاموش کرد نه چیزی تا از پیریز برق بکشی بعد دوباره روشن کنی تاکیید میکنم تنها در دیدن سایت از طریق وای فای این اتفاق میفته و در حالت عادی تماشای تلویزیون این اتفاق اصلا نیفتاده از سخت افزار هست یا نرم افزار میشه کمک کنید

   1. سلام شبتون بخیر،من باهمسرم دعوا کردیم و گوشی همراه رو کوبیدیم توی تی وی و صفحه اش شکسته و تصویر رو خوب نشون نمیده!چقدر قیمت صفحه نمایشش هست؟!

 6. سلام: چند وقته تلویزیونLED49 موقع روشن کرد چند بار پشت سر هم روشن و خاموش میشه بعد روشن میشه مشکلش چیه.
  بعضی وقت ها هم یکسره روشن میشه و هیچ مشکلی نداره.

 7. سلام وقت بخیر.تلوزیون۴۲ هایسنس دارم قسمت تنظیمات زیرنویس تلوزیون کلا غیره فعال هست و متاسفانه هیچ کاریش هم نمیشه کرد.میشه لطفا راهنمایی کنید.و اگر امکانش هست نحوه اپدیت تلوزیون هم راهنمایی کنید

 8. سلام من تاوزیون ۵۵ اینچ هایسنس مدل۵۵u7wf دارم ولی به هر دستگاهی وصل می کنیم تار نشون میدهد در ضمن تازه خریدیم و کاملا امتحان شده است مثل این میاره که رزولیشن تصویر کمتر از رزولیشن تلوزیون هست

  لطفا راهنمایی کنید

 9. سلام
  تلویزیون من هایسنس با سیستم عامل ویدا هستش نه اپ استور روش باز میشه نه برنامه ای میشه روش ریخت مشکل از چی هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button