مرکز تعمیر یخچال زیرووات

اینکه یخچال فریزر یا ساید بای ساید زیرووات شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات یخچال زیرووات شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات یخچال زیرووات

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی یخچال زیرووات در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات یخچال زیرووات

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات یخچال زیرووات در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر یخچال زیرووات آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات یخچال زیرووات در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات زیرووات آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات یخچال زیرووات ما

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه zerowatt می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی یخچال فریزر و ساید بای ساید زیرووات که همگی ساخت کشور آلمان می باشند و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت 180 روز پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

دیگر نگران حمل و نقل یخچال زیرووات خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه  نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

اگر خرابی مجدد یخچال زیرووات شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات یخچال زیرووات خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

مدت زمان تعمیر یخچال فریزر یا ساید بای ساید زیرووات شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید زیرووات در منزل و محل

دیگر نگران حمل و نقل یخچال زیرووات خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه  نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد یخچال زیرووات شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات یخچال زیرووات خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر یخچال فریزر یا ساید بای ساید زیرووات شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات یخچال زیرووات می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله زیرووات، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال زیرووات فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال زیرووات خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال زیرووات معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید زیرووات

با وجود بهرمندی یخچال فریزر ها و ساید بای ساید زیرووات از بالاترین تکنولوژی روز و با کیفیت ترین قطعات، ممکن است گاهی دچار مشکل شده و مصرف کننده را ناچار کنند تا با یک تعمیرگاه یا مرکز خدمات تعمیرات زیرووات تماس بگیرد. در این بخش به برخی از مشکلات احتمالی که ممکن است استفاده کنندگان این یخچال فریزرها و ساید بای ساید zerowatt با آن روبه‌رو شوند اشاره می شود:

روشن نشدن دستگاه

روشن نشدن یخچال زیرووات به دلیل عدم وجود جریان برق و یا مشکل در کمپرسور

خنک نبودن

خنک نبودن یخچال یا فریزر به دلیل کثیف بودن کندانسور، چفت نبودن درب یخچال و یا وجود مشکل در یکی از قطعات سرمازای یخچال و یا نیاز به شارژ گاز یخچال

سرد بودن بیش از حد یخچال

سرد بودن بیش از حد یخچال یا فریزر به دلیل مشکل در دماسنج

صدای زیاد یخچال

صدای زیاد دستگاه به دلیل تراز نبودن سطح زیر یخچال و یا مشکل فن کمپرسور، اواپراتور یا کندانسور و یا برد الکتریکی

بدون وقفه کار کردن

بدون وقفه کار کردن یخچال به دلیل مشکل در ترموستات و یا وجود مشکل در کمپرسور و یا به دلیل مشکل در سیم پیچی های کندانسور و یا چفت نشدن درب

خرابی درب یخچال

خرابی درب یخچال زیرووات به دلیل وجود شکستگی یا پارگی در لاستیک دور درب و یا مشکل در لولا ها

نشت آب از یخچال

نشت آب از دستگاه به دلیل مشکل در مخزن تخلیه آب و یا مشکل در شیلنگ آبی که به یخساز متصل است.

سرد نبودن

سرد نبودن یخچال یا فریزر زیرووات به دلیل مشکل در ترموستات و یا کندانسور

سر و صداهای عجیب

سر و صداهای عجیب یخچال یا فریزر به دلیل مشکل در برد الکتریکی

خاموش و روشن شدن

خاموش و روشن شدن دستگاه در فاصله های کوتاه تر از حد معمول به دلیل کثیف بودن سیم پیچی های پشت یخچال، مشکل در فن کندانسور یا مشکل در موتور کمپرسور

خارج نشدن آب

خارج نشدن آب یا یخ از یخچال فریزر یا ساید بای ساید به دلیل کثیف بودن و یا گرفتگی فیلتر

عدم یخ زدایی اتوماتیک

عدم یخ زدایی اتوماتیک فریزر به دلیل مشکل در تایمر یخ زدایی و یا ترموستات بخش یخ زدایی

نکات مهم در استفاده و نگهداری از یخچال زیرووات

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر یخچال زیرووات توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • یخچال فریزر را در فاصله حداقل ۲۰ سانتی متری از دیوار قرار دهید که امکان رد و بدل شدن هوا میسر شود.
 • حداکثر هر ۶ ماه یکبار یخچال فریزر های برفک زا را تمیز کنید.
 • یخچال را دور از وسایل گرما زا مانند اجاق گاز فر و یا آبگرمکن قرار دهید.
 • درب یخچال را برای مدت زمان طولانی باز نگذارید.
 • حتماً برای یخچال ساید بای ساید خود از ترانس استفاده کنید تا از مشکلات احتمالی ناشی از نوسان برق جلوگیری کنید.
 • کندانسور یخچال را هر سال حداقل دو بار تمیز کنید تا گردش هوا بهتر صورت گیرد.
 • از پر کردن بیش از حد یخچال فریزر و ساید بای ساید خودداری کنید زیرا این کار مانع جریان یافتن آزادانه هوا در بین مواد غذایی می شود.
 • از قرار دادن غذاهای داغ در یخچال خودداری کنید.
 • یخچال را در مکانی قرار دهید که کاملاً تراز باشد.
 • یخچال را در معرض گرما، نور مستقیم آفتاب و رطوبت قرار ندهید.
 • هزینه های سرویس و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید زیرووات

در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید زیرووات شما دچار مشکل شد می توانید با شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان که یکی از تعمیرگاه ها و مراکزتعمیرات یخچال زیرووات است تماس بگیرید. به منظور دریافت خدمات و تعمیرات از این مرکز شما می توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

 • تماس با نزدیکترین شعبه شرکت
 • مشاوره تلفنی با یکی از تکنسین های آموزش دیده ما برای تشخیص مشکل و رفع مشکلات جزئی
 • مشخص کردن مشکلات جدی و انجام هماهنگی های لازم برای حضور تکنسین در محل در صورت برطرف نشدن مشکل
 • حاضر شدن تعمیرکار در محل، انجام تعمیرات یخچال بر اساس مشکل موجود و ارایه فاکتور

هزینه های سرویس و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید زیرووات

قابل ذکر است که کلیه خدمات و تعمیرات مرکز توسط متخصصان همان برند انجام خواهد شد. به علاوه همه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و تخفیف‌هایی نیز برای مشتریان در نظر گرفته خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه همه تعمیرات و خدمات بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه است.

برخی از ویژگی های یخچال های zerowatt

زیرووات ( ZEROWATT ) یک برند ایتالیایی می باشد که محصولاتی از قبیل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، جارو برقی و … را تولید می کند. ایتالیا سابقه طولانی در اختراعات دارد که جهان را تغییر داده است. زیرو وات همیشه محصولات نو آورانه ای را اختراع کرده است. شرکت زیرووات در سال ۱۹۴۹ در شهر میلان ایتالیا تاسیس شد. اولین محصولی که از این برند تولید و توزیع شد، ماشین لباسشویی بود. البته این شرکت زیر مجموعه گروه لوازم خانگی کندی (CANDY GROUP ) می باشد. این برند در ۹۰ کشور مختلف مرکز دارد. و یک برند معتبر لوازم خانگی در سطح بین المللی می باشد. این شرکت ۲۰۰۰ خدمات تعمیرات دارد. دفتر تحقیق و توسعه یا همان R & R، در ایتالیا مستقر می باشد. شرکت زیرووات مرکز انحصاری توزیع محصولات این برند بین المللی را در ایران به شرکت پاکشوما واگذار کرده است. این مجموعه در ایران سهم قابل توجهی از بازار شوینده در بخش لوازم خانگی را به خود اختصاص داده است. محصولات این برند در ایران با طراحی ایتالیا و مونتاژ قطعات در شرکت پاکشوما انجام می شود. یکی از محصولات شاخص این شرکت یخچال فریزر و ساید بای ساید می باشد. در واقع کالای تولیدی، کالای داخلی و خارجی می باشد. از ویژگی های یخچال های جدید زیرووات می توان به حفظ تازگی مواد غذایی به مدت زیاد، فضای عالی، طراحی زیبا و عدم نیاز به یخ‌ زدایی مجدد فریزر اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *