مرکز تعمیر یخچال مجیک

اینکه یخچال فریزر یا ساید بای ساید مجیک شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات یخچال مجیک شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات یخچال مجیک

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی یخچال مجیک در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات یخچال مجیک

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات یخچال مجیک  در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر یخچال مجیک آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات یخچال مجیک در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات مجیک آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از  خدمات تعمیرات یخچال مجیک

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه MAGIC می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی یخچال فریزر و ساید بای ساید مجیک که همگی ساخت کشور کره می باشند و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت 180 روز پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات یخچال شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل یخچال مجیک خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه  نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد یخچال مجیک شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات یخچال مجیک خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر یخچال فریزر یا ساید بای ساید مجیک شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله مجیک، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال مجیک خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال مجیک معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید مجیک

با وجود بهرمندی یخچال فریزر ها و ساید بای ساید مجیک از بالاترین تکنولوژی روز و با کیفیت ترین قطعات، ممکن است گاهی دچار مشکل شده و مصرف کننده را ناچار کنند تا با یک مرکز یا تعمیرگاه  مجیک تماس بگیرد. در این بخش به برخی از مشکلات احتمالی که ممکن است استفاده کنندگان این یخچال فریزرها و ساید بای ساید MAGIC با آن روبه‌رو شوند اشاره می شود:

خاموش و روشن شدن مکرر دستگاه

اگر یخچال یا فریزر مرتبا و در فاصله های کوتاه تر از حد معمول خاموش و روشن می شود ممکن است به دلیل کثیف بودن سیم پیچی های پشت یخچال، مشکل در فن کندانسور و یا مشکل در موتور کمپرسور آن باشد و لازم است که مورد سرویس و تعمیر قرار گیرد.

عدم یخ زدایی خودکار

در صورتی که فریزر بطور اتوماتیک دیفراست انجام نمی دهد ممکن است در تایمر یخ زدایی و یا ترموستات بخش یخ زدایی مشکلی به وجود آمده باشد و این قطعات نیاز به تعویض داشته باشند.

کار نکردن یخساز

در صورتی که یخساز یخ تولید نمی کند به احتمال زیاد ماژول موتور یخساز از کار افتاده و یا دریچه ورودی آب دچار گرفتگی شده است و لازم است که این قطعات تعویض یا تعمیر شوند.

کار نکردن یخچال یا فریزر

در صورتی که چراغ های یخچال یا فریزر روشن است اما موتور روشن نمی شود به احتمال زیاد برد کنترل الکتریکی دستگاه از کار افتاده و یا دچار مشکل شده است و لازم است که این قطعه تعویض یا تعمیر شود.

سرد نبودن یخچال یا فریزر

اگر یخچال یا فریزر به اندازه کافی سرد نیست احتمالا مشکلی در ترموستات و یا کندانسور آن به وجود آمده است و لازم است که این قطعات بررسی و در صورت نیاز تعمیر شوند.

نشت آب از دستگاه

نشتی آب معمولاً به دلیل مشکل در مخزن تخلیه آب و یا مشکل در شیلنگ انتقال دهنده آب به یخچال اتفاق می افتد و لازم است که این قطعات در صورت خرابی تعویض شوند.

ارور ها و کدهای خطای متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید مجیک

در زیر لیستی از مهم ترین کدهای خطا یا ارور های یخچال مجیک که گاهی تماس با مرکز تعمیرات مجیک و خدمات تعمیرات  را ضروری می سازد آورده شده‌اند که ابتدا ارورهای یخچال فریزر و سپس ارورهای ساید بای ساید مجیک را ذکر کرده ایم:

ارورهای یخچال فریزر مجیک

 • E1: خطای سنسور دمای یخچال
 • E3: خطای سنسور دمای داخلی فریزر
 • E4: خطای سنسور دیفراست فریزر
 • E0: خطای سنسور محیطی فریزر
 • E9: خطای سنسور یخساز
 • EB: خطای موتور یخساز
 • EC: خطای دمای یخچال به دلیل وجود مشکل در ارسال اطلاعات
 • ER: خطای دمای یخچال به دلیل وجود مشکل در دریافت اطلاعات

نکات مهم در استفاده و نگهداری از یخچال مجیک

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر یخچال مجیک توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • تمیز کردن یخچال و فریزر های برفک زا حداکثر هر ۶ ماه یکبار
 • قرار دادن یخچال و فریزر دور از وسایل گرما زا ماننداجاق گاز فر و یا آبگرمکن
 • قرار دادن یخچال و فریزر در فاصله حداقل۲۰ سانتی متری از دیوار به منظور فراهم کردن امکان رد و بدل شدن هوا
 • خودداری از پر کردن بیش از حد یخچال و فریزر
 • باز نگذاشتن درب یخچال برای مدت طولانی
 • تمیز کردن کندانسور یخچال و فریزر به منظور تسهیل گردش هوا، حداقلدو بار در طول سال

هزینه های سرویس و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید مجیک

در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید مجیک شما دچار مشکل شد می توانید با شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان که یکی از تعمیرگاه ها و مرکز تعمیرات یخچال مجیک است تماس بگیرید. به منظور دریافت خدمات و تعمیرات از این مرکز شما می توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

 • تماس با نزدیکترین شعبه شرکت
 • مشاوره تلفنی با یکی از تکنسین های آموزش دیده ما برای تشخیص مشکل و رفع مشکلات جزئی
 • مشخص کردن مشکلات جدی و انجام هماهنگی های لازم برای حضور تکنسین در محل در صورت برطرف نشدن مشکل
 • حاضر شدن تعمیرکار در محل، انجام تعمیر یخچال بر اساس مشکل موجود و ارایه فاکتور

قابل ذکر است که کلیه خدمات و تعمیرات مرکز توسط متخصصان همان برند انجام خواهد شد. به علاوه همه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و تخفیف‌هایی نیز برای مشتریان در نظر گرفته خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه همه تعمیرات و خدمات بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه است.

برخی از ویژگی های یخچال های MAGIC

حضور شرکت مجیک در بازار کره جنوبی از سال ۱۹۸۵ آغاز شد و این شرکت پس از مدتی کوتاه به نخستین تولید کننده اجاق گاز در کشور کره تبدیل شد. پس از آن توانست به تدریج با تولید انواع لوازم خانگی، جایگاه خود را در بازار آن کشور به عنوان یک برند پیشرو در طراحی و تولید لوازم خانگی برقی می باشد ارتقا دهد و یکی از شاخصترین محصولات این شرکت یخچال فریزر می باشد . از ویژگی های یخچال های جدید مجیک می توان به آبسردکن اتوماتیک، یخساز اتوماتیک، لامپ LED، سیستم کنترل هوشمند، نمایشگر لمسی، مجهز به کمپرسورکم مصرف، طبقات شیشه ای نشکن و جریان هوای طبیعی اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *