نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک

اینکه یخچال فریزر یا ساید بای ساید مجیک شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات یخچال مجیک شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش یخچال مجیک

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی یخچال مجیک در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال فریزر و ساید بای ساید مجیک در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر یخچال مجیک آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات یخچال مجیک در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات مجیک آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز خدمات پس از فروش یخچال مجیک

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز MAGIC می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی یخچال فریزر و ساید بای ساید مجیک که همگی ساخت کشور کره می باشند و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۱۸۰ روز پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید مجیک در منزل و محل

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید مجیک

با وجود بهرمندی یخچال فریزر ها و ساید بای ساید مجیک از بالاترین تکنولوژی روز و با کیفیت ترین قطعات، ممکن است گاهی دچار مشکل شده و مصرف کننده را ناچار کنند تا با یک نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز مجیک تماس بگیرد. در این بخش به برخی از مشکلات احتمالی که ممکن است استفاده کنندگان این یخچال فریزرها و ساید بای ساید MAGIC با آن روبه‌رو شوند اشاره می شود:

اگر یخچال یا فریزر مرتبا و در فاصله های کوتاه تر از حد معمول خاموش و روشن می شود ممکن است به دلیل کثیف بودن سیم پیچی های پشت یخچال، مشکل در فن کندانسور و یا مشکل در موتور کمپرسور آن باشد و لازم است که مورد سرویس و تعمیر قرار گیرد.

در صورتی که فریزر بطور اتوماتیک دیفراست انجام نمی دهد ممکن است در تایمر یخ زدایی و یا ترموستات بخش یخ زدایی مشکلی به وجود آمده باشد و این قطعات نیاز به تعویض داشته باشند.

در صورتی که یخساز یخ تولید نمی کند به احتمال زیاد ماژول موتور یخساز از کار افتاده و یا دریچه ورودی آب دچار گرفتگی شده است و لازم است که این قطعات تعویض یا تعمیر شوند.

در صورتی که چراغ های یخچال یا فریزر روشن است اما موتور روشن نمی شود به احتمال زیاد برد کنترل الکتریکی دستگاه از کار افتاده و یا دچار مشکل شده است و لازم است که این قطعه تعویض یا تعمیر شود.

اگر یخچال یا فریزر به اندازه کافی سرد نیست احتمالا مشکلی در ترموستات و یا کندانسور آن به وجود آمده است و لازم است که این قطعات بررسی و در صورت نیاز تعمیر شوند.

نشتی آب معمولاً به دلیل مشکل در مخزن تخلیه آب و یا مشکل در شیلنگ انتقال دهنده آب به یخچال اتفاق می افتد و لازم است که این قطعات در صورت خرابی تعویض شوند.

ارور ها و کدهای خطای متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید مجیک

در زیر لیستی از مهم ترین کدهای خطا یا ارور های یخچال مجیک که گاهی تماس با نمایندگی تعمیرات مجیک و خدمات پس از فروش را ضروری می سازد آورده شده‌اند که ابتدا ارورهای یخچال فریزر و سپس ارورهای ساید بای ساید مجیک را ذکر کرده ایم:

ارورهای یخچال فریزر مجیک

 • E1: خطای سنسور دمای یخچال

 • E3: خطای سنسور دمای داخلی فریزر

 • E4: خطای سنسور دیفراست فریزر

 • E0: خطای سنسور محیطی فریزر

 • E9: خطای سنسور یخساز

 • EB: خطای موتور یخساز

 • EC: خطای دمای یخچال به دلیل وجود مشکل در ارسال اطلاعات

 • ER: خطای دمای یخچال به دلیل وجود مشکل در دریافت اطلاعات

نکات مهم در استفاده و نگهداری از یخچال مجیک

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر یخچال مجیک توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • تمیز کردن یخچال و فریزر های برفک زا حداکثر هر ۶ ماه یکبار

 • قرار دادن یخچال و فریزر دور از وسایل گرما زا ماننداجاق گاز فر و یا آبگرمکن

 • قرار دادن یخچال و فریزر در فاصله حداقل۲۰ سانتی متری از دیوار به منظور فراهم کردن امکان رد و بدل شدن هوا

 • خودداری از پر کردن بیش از حد یخچال و فریزر

 • باز نگذاشتن درب یخچال برای مدت طولانی

 • تمیز کردن کندانسور یخچال و فریزر به منظور تسهیل گردش هوا، حداقلدو بار در طول سال

هزینه های سرویس و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید مجیک

در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید مجیک شما دچار مشکل شد می توانید با شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان که یکی از تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک است تماس بگیرید. به منظور دریافت خدمات و تعمیرات از این مرکز شما می توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

 • تماس با نزدیکترین شعبه شرکت
 • مشاوره تلفنی با یکی از تکنسین های آموزش دیده ما برای تشخیص مشکل و رفع مشکلات جزئی
 • مشخص کردن مشکلات جدی و انجام هماهنگی های لازم برای حضور تکنسین در محل در صورت برطرف نشدن مشکل
 • حاضر شدن تعمیرکار در محل، انجام تعمیر یخچال بر اساس مشکل موجود و ارایه فاکتور

قابل ذکر است که کلیه خدمات و تعمیرات نمایندگی توسط متخصصان همان برند انجام خواهد شد. به علاوه همه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و تخفیف‌هایی نیز برای مشتریان در نظر گرفته خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه همه تعمیرات و خدمات بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه است. شما می توانید لیستی از هزینه های مربوط به برخی از خدمات و تعمیرات مربوط به یخچال مجیک را در جدول زیر مشاهده کنید. البته هزینه های ذیل مربوط به اجرت تعویض قطعات و انجام تعمیرات می باشد. به دلیل متغیر بودن قیمت قطعات، و لوازم یدکی بر اساس نوع و مدل دستگاه، می توانید در هنگام تماس تلفنی با شرکت از هزینه‌ها و نرخ قطعات مطلع شوید.

جدول تعرفه های تعمیر یخچال فریزر مجیک

ردیف شرح هزینه قیمت(تومان)
۱ هزینه رفت و آمد ۲۰,۰۰۰
۲ تشخیص عیب در محل ۲۰,۰۰۰
۳ بازدید دستگاه و عیب یابی در کارگاه ۲۵,۰۰۰
۴ تعویض یا تعمیر سوئیچ لامپ یا سرپیچ لامپ ۲۰,۰۰۰
۵ تعویض لاسیتک دور درب (یک درب) ۳۰,۰۰۰
۶ تعویض لاسیتک دور درب (دو درب) ۴۰,۰۰۰
۷ تعویض رله استارت- اورلود-ترموستات- قطعی مدار، سیم کشی و پنل- سنسور ۳۵,۰۰۰
۸ تعویض اواپراتور بدون هزینه جوشکاری ۶۰,۰۰۰
۹ تعویض کمپرسور ۴۰,۰۰۰
۱۰ تعویض کندانسور ۴۰,۰۰۰
۱۱ تعویض فن اواپراتور یا فن کندانسور ۵۰,۰۰۰
۱۲ تعویض هیتر- ترمودسیک- تایمر- المنت ۵۰,۰۰۰
۱۳ تعویض لوله مویین ۳۵,۰۰۰
۱۴ تعویض مخزن آب سردکن ۳۰,۰۰۰
۱۵ شارژ گاز و نشت یابی ۱۲۰,۰۰۰

برخی از ویژگی های یخچال های MAGIC

حضور شرکت مجیک در بازار کره جنوبی از سال ۱۹۸۵ آغاز شد و این شرکت پس از مدتی کوتاه به نخستین تولید کننده اجاق گاز در کشور کره تبدیل شد. پس از آن توانست به تدریج با تولید انواع لوازم خانگی، جایگاه خود را در بازار آن کشور به عنوان یک برند پیشرو در طراحی و تولید لوازم خانگی برقی می باشد ارتقا دهد و یکی از شاخصترین محصولات این شرکت یخچال فریزر می باشد . از ویژگی های یخچال های جدید مجیک می توان به آبسردکن اتوماتیک، یخساز اتوماتیک، لامپ LED، سیستم کنترل هوشمند، نمایشگر لمسی، مجهز به کمپرسورکم مصرف، طبقات شیشه ای نشکن و جریان هوای طبیعی اشاره نمود.