مرکز تعمیر کولر گازی بکو

اینکه کولر گازی بکو شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه  مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات کولر گازی بکو شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات  کولر گازی بکو

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی کولر گازی اسپلیت بکو در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات کولر گازی بکو

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات کولر گازی بکو  بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر کولر گازی بکو آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات اسپلیت بکو در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز خدمات تعمیرات بکو آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات  کولر گازی اسپلیت بکو ما

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه BEKO می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی انواع کولر گازی از جمله اسپیلت بکو و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

دیگر نگران حمل و نقل کولر گازی بکو خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

اگر خرابی مجدد اسپلیت بکو شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات کولر گازی بکو خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

مدت زمان تعمیر کولر گازی بکو شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات کولر گازی بکو می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه  کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله بکو، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی بکو فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات کولر گازی اسپلیت بکو خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات کولر گازی بکو معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات کولر گازی بکو

استفاده کنندگان از کولرهای گازی بکو ممکن است با مشکلاتی در هنگام استفاده از دستگاه خود روبرو شوند که آنها را وادار کند با مرکز تعمیرات یا خدمات تعمیرات بکو تماس بگیرند. در ادامه به اختصار به برخی از مهمترین و شایع ترین مشکلات موجود در کولرهای گازی بکو، اشاره شده است.

پایین آمدن عملکرد کولر

این مشکل می تواند به دلیل کثیف شدن فیلتر هوا به وجود آید و می توان با تمیز کردن و یا تعویض فیلتر این مشکل را حل کرد.

کاهش سرمایش کولر گازی

این مشکل عمدتا به دلیل نشتی گاز و یا عملکرد ضعیف کندانسور ایجاد می شود که نیاز به شارژ گاز و بررسی تخصصی دستگاه دارد.

خاموش شدن کولر گازی

اگر کولر به طور ناگهانی خاموش شود و یا عملکرد آن طبق برنامه نباشد، ممکن است برد اصلی آن دچار مشکل شده باشد و نیاز به تعویض دارد.

خاموش و روشن شدن

خاموش و روشن شدن گهگاهی دستگاه به دلیل مشکل در سیم کشی و بالا آمدن آمپر

سرریز شدن آب از دستگاه

مسدود شدن راه آب خروجی کولر می تواند باعث شود که آب از پنل داخلی سرریز شود. در این صورت باید مجرای خروجی آب کولر بررسی شده و انسداد آن برطرف شود.

برفک زدن بخش های مختلف اسپلیت

وجود برفک روی لوله ها یا کندانسور کولر ممکن است به دلیل کاهش میزان شارژ گاز و یا کثیف بودن فیلترها باشد که در این حالت نیاز به سرویس و تعمیر تخصصی وجود دارد.

صدای غیر عادی یا لرزش

این مشکل می تواند به دلیل وجودمشکل در برد اصلی، کندانسور و یا فن کولر به وجود آید که نیاز به سرویس و تعمیرات تخصصی برای تعویض برد و فن دارد.

کار نکردن کمپرسور

گاهی با وجود کار کردن فن، کمپرسور شروع به کار نمی کند. برای رفع این مشکل نیاز است که کمپرسور و خازن دستگاه مورد بررسی قرار گیرد.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از کولر گازی بکو

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر کولر گازی اسپیلت بکو توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

  • اطراف کولر گازی را به طور مناسب درزگیری کنید و آن را از معرض تابش مستقیم خورشید دور نگه دارید.
  • در هنگام روشن کردن دستگاه در و پنجره ها را ببندید.
  • از وسایل خانگی گرمازا مانند اجاق گازو سماور، لامپ رشته ای و غیره در هنگام روشن بودن کولر گازی کمتر استفاده کنید.
  • از کولر گازی تمام وقت و با تمام قدرت استفاده نکنید.
  • فیلترهای کولر را هر چند وقت یکبار تمیز کنید.
  • از کولر آبی و کولر گازی همزمان استفاده نکنید.
  • به منظور اطمینان از کم نشدن گاز دستگاه آن را به طور سالیانه از طریق تماس با مرکز تعمیر کولر گازی بکو و تعمیرگاه دیبا پشتیبان نمایید.

هزینه های سرویس و تعمیر کولر گازی بکو

اگر کولر گازی بکو شما با یکی از خطاها و یا مشکلات گفته شده در بالا روبرو شد، لازم است که هر چه سریعتر با مرکز تعمیرات اسپلیت بکو تماس بگیرید. به منظور تعمیر دستگاه، پس از تماس با یکی از شعب نمانیدگی مجاز تعمیرات بکو دیبا پشتیبان ایرانیان، مشاوره تلفنی ای با یکی از متخصصان شرکت، به منظور کسب اطلاعات لازم و ارائه راهنمایی انجام می گیرد. در صورتی که مشکل جدی ای وجود نداشته باشد با راهنمای متخصصان شرکت مشتری خود قادر به رفع مشکل خواهد بود. در غیر این صورت، با ثبت درخواست مشتری، تکنسین های آموزش دیده ما، ظرف حداکثر ۲ ساعت در محل حاضر شده و به سرویس و تعمیر دستگاه اقدام خواهند کرد. لازم به ذکر است که تعمیرات، با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال انجام می شود. بعلاوه، همه هزینه های نصب، سرویس، تعمیرات و تعویض قطعات بر طبق مصوبه اتحادیه و البته پس از اعمال تخفیف های مورد نظر محاسبه خواهد شد.

برخی از ویژگی های کولر گازی اسپلیت های BEKO

شرکت بکو، در سال ۱۹۵۴ توسط وهبی کوچ در استانبول ترکیه تاسیس شد. این شرکت در ابتدا در زمینه تولید رب گوجه فرنگی و غذای آماده فعالیت داشت اما به محض اینکه شرایط برای همکاری با جنرال الکتریک مناسب بود به صادرات و واردات لوازم خانگی رو آورد. در سال ۱۹۷۰، بکو به برندی اروپایی و با لوازم خانگی ای با بالاترین سطح کیفیت تبدیل شد و در حال حاضر یکی از شاخصترین محصولات این شرکت کولر گازی اسپلیت می باشد. از ویژگی های کولر گازی اسپلیت های جدید بکو می توان به استفاده از گاز R22، فیلتر تصفیه ی هوا پیشرفته، کیفیت ساخت بالا، سیستم پرتاب باد ۴ جهته، طراحی شیک و استفاده از کمپروسور روتاری اشاره نمود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *