ثبت درخواست تعمیرات

آموزش تعویض برد ماشین لباسشویی ال جی

بازدید: 287 بازدید
آموزش تعمیر برد ماشین لباسشویی
 • با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان تعمیرگاه مجاز انواع ماشین لباسشویی ما به آموزش عیب یابی و تعمیر لباسشویی ال جی با موضوع آموزش چگونگی تعویض برد ماشین لباسشویی ال جی می پردازیم.

  ویدیو آموزش چگونگی تعویض برد ماشین لباسشویی ال جی

  متن خلاصه ی فیلم آموزش تعویض برد ماشین لباس شویی LG

  برای تعویض برد لباسشویی LGابتدا باید سقف دستگاه باز شود، برای اینکار باید اول دوپیچ کنار سقف دستگاه باز شود و بعد سقف را به عقب می کشیم تا خارها ازاد شود و سقف در بیاید بعد از باز کردن سقف لباسشویی باید پنل لباسشویی را باز کنیم. برای اینکار اول جا پودری را باز می کنیم. یک زبانه دارد که با فشار دادن ان جا پودری در میاید. برای باز کردن پانل دو تا پیچ دارد بعضی مدلها خاری هستند، ولی این مدلی که ما آموزش می دهیم پیچی می باشد. بعد از این کار خارهای بالای پنل را باید ازاد کنیم با یک پیچ گوشتی این کارو می کنیم. پنل را از جای خود در می اوریم. اول سوکیتهای برد را در می اوریم سپس پیچ های اطراف برد را باز می نماییم تا برد از پنل جدا گردد. با تعویض برد پیچهای روبرو که باز کرده بودیم می بندیم، دقت می کنیم که قطعه برد به هیچ وجه در طی این مراحل اسیب نبیند. بعد از بستن پیچ ها سوکیتها را وصل می نماییم. بعد از این مرحله باید پنل را ببندیم. خارها را جا می زنیم پیچ ها را می بندیم بعد از بستن پیچهای پنل جا پودری راجا می زنیم و سقف دستگاه را بعد از جازدن خارهاش پیچ می نماییم.

  در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیر لباسشویی برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی ما را نیز مشاهده نمایید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی فیلم آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت