ثبت درخواست تعمیرات

علت ارورهای E11-E01-E0-E02-E21-E20-E15 در یخچال بوش

بازدید: 312 بازدید
 • ویدیو ارور های E11-E01-E0-E02-E21-E20-E15 در یخچال بوش و آموزش رفع این کد های خطا

  با سلام خدمت شما کاربران وب سایت dibaposhtibanco.com در این فیلم آموزشی اختصاصی دوبله فارسی شده تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان تعمیرگاه انواع لباسشویی ما به آموزش عیب یابی و تعمیر یخچال بوش با موضوع علت ارور های E11-E01-E0-E02-E21-E20-E15 در یخچال فریزر ساید بای ساید بوش و آموزش رفع این کد های خطا می پردازیم.

  متن خلاصه فیلم ارور های یخچال فریزر ساید بای ساید بوش

  این ویدئو توسط شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان تعمیرگاه انواع لوازم خانگی برای آموزش هم میهنان جهت ایجاد توانایی برای تعمیر لوازم خانگی شان تهیه و ترجمه و دوبله گردیده است در این ویدئو قصد داریم به حل یک سری از مشکلات که به شکل رایج در یخچال فریزر بوش اتفاق می افتد بپردازیم تا شما قادر به رفع این مشکلات در صورت پیش آمدن آنها بشوید مسائلی که در این ویدئو آموزشی به آن می پردازیم  بررسی علت ارور کدهای E11 E01-E0-E02-E21-E20-E15و روش تعمیر و رفع عیب آن ها می باشد این ویدئو به صورت انیمیشن و دیالوگ بین یک خانم و آقا تهیه و تولید شده است که به جذابیت تماشای آن می افزاید و ما سعی می کنیم همان دیالوگ دو نفره فنی را که کامل و جامع می باشد برای شما بنویسیم.

  مرد : من به کمک تو برای تعمیر یخچال فریزر بوشم که ارور کد نشان می دهد احتیاج دارم.

  زن : ارور کد (E01) معنایش آن است که سنسور درجه حرارت درست کار نمی کند بهتر است اول یخچال را خاموش و سپس روشن کنید اگر باز هم همین اشکال را نشان داد سنسور حرارت را عوض کنید.

  مرد : من هیچ وقت فکر نمی کردم دستگاه های برقی پیشرفته هم مثل دستگاه های بازی های کامپیوتری با چند حرف مشکل دستگاه را به آدم بفهمانند و گاه برای حل آنها باید دستگاه را خاموش و روشن کنیم .

  زن : این شکل سنسور شما ممکن است فقط با تمیز کردن آن حل شود . وقتی در یخچال بسته است آنها می توانند با آب میوه یا دیگر محتویات یخچال کثیف شوند وقتی سنسور خیلی کثیف باشد مشکلاتی که برایش پیش می آید تنها ارور کد نیست.

  مرد : من فقط ارور کد می بینم 

  زن : اگر ارور کد E02  باشد معنایش آن است که   بخش سنسور فریزر کارش را درست انجام نمی دهد.

  مرد : بی شک وقتی بستنی در یخچال آب می شود این موضوع را برایمان ثابت می کند اما این اتفاق نیفتاده است.

  زن : پس شاید مشکل در سیم های اتصال (ارتباطی)باشد.

  مرد :  اونوقت باید ارور کد E01  دیده شود .

  زن : E0  معنایش این است که سنسور درجه حرارت در کشو های یخچال درست کار نمیکند در صورتی که برای تمامی فضای یخچال سنسور خراب می باشد E15  نشان داده می شود که ضمنا می توان مشکل سیم های ارتباطی و اتصال باشد یا برد سنسور و یا برد کنترل

  مرد : من فکر می کردم کهE15  برای آن است که صفحه نمایش کنترل ماجور را خاموش و روشن کنید

  زن : بله با خاموش و روشن کردن یخچال ممکن است آن مشکل حل شود اگر درست نشده باید کل قطعه کنترل را در جایی که سنسوری که حرارت کلی را تعیین می کند قرار دارد عوض کنید

  مرد : چه کار دیگری من می توانم بکنم تا مشکل را حل کنم

  زن : اگر E11 دیدید آن برای صفحه نمایش کنترل صفحه ماجور است خاموش و روشن کنید اگر درست نشد این قطعه را عوض کنید

  مرد : شاید باید تمام برد کنترل را عوض کنم

  زن : این وقتی است که ارور E10  را نشان دهد اما در آن وقت هم بهتر است اول دستگاه را خاموش و روشن کنید

  مرد : مشکل عوض کردن کنترل برد آن است که آن هم به اندازه کمپرسور گران است حدود یک سوم قیمت کل یخچال فریزر

  زن : E20  معنایش آن است که برد کنترل اصلی و صفحه نمایش کنترل ماجور مشکل دارد و نمی توانند با هم  به درستی ارتباط برقرار نمایند و این به علت آن است که سیم های ارتباطی نمی توانند این ارتباط را برقرار کنند.

  مرد : پس شما فکر می کنید آبی که در زیر یخچال دیده می شود به علت این مشکل است

  زن : بله ولی اگر این طور است خطر کپک زدگی هم وجود دارد آن وقت شاید ارور کد E21  را ببینیم و به ما  بفهماند بخش آب و یخ ساز نمی تواند ارتباط درستی با صفحه نمایش کنترل ماجور و کنترل کل یخچال برقرار کند.

  مرد : وقتی من در قسمت یخ درست کن یخچال فریزر یه جای یخ آب می بینم و یا آبی را که به بیرون می جهد مشاهده می کنم باید از همین مشکل ایجاد شده باشد

  زن : دقیقا ! وقتی یخ ساز خراب است یا دستگاه یخ آب کنی یخچال بدون توقف کار می کند آن ها نمی گذارند

  تا یخی تولید شود مرد : بله در آن شرایط کف فریزر گرم می شود و محتویات داخل فریزر آب می شود.

  در انتها امیدواریم این شیوه پرسش و پاسخ برای شما شیرین تر از روش توضیح بوده یاشد و در پایان این ویدئو آموزشی از شما عزیزان که به تماشای این کلیپ آموزشی شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان نشستید بسیار ممنونیم امیدواریم که مورد استفاده شما سروران گرامی قرار گیرد و تماشای دیگر ویدئو های آموزشی این شرکت را در برنامه هایتان قرار دهید تا دیدار دوباره شما عزیران ایام به کامتان

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات یخچال آموزش تعمیرات یخچال بوش فیلم آموزش تعمیرات یخچال
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت