ثبت درخواست تعمیرات

آموزش تعمیر یخساز در یخچال فریزر ساید بای ساید بوش

بازدید: 305 بازدید
 • ویدیو آموزش تعمیر یخساز در یخچال فریزر ساید بای ساید بوش

  با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی دوبله فارسی شده از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید بوش، به آموزش عیب یابی و تعمیر یخچال بوش با موضوع “آموزش تعمیر یخساز در یخچال فریزر ساید بای ساید بوش” می پردازیم.

  متن خلاصه فیلم آموزش تعمیر یخساز در یخچال بوش

   در این ویدیو قصد داریم حل یکی از مشکلات رایج در یخچال فریزر ساید بای ساید بوش می باشد را برایتان توضیح دهیم تا اینکه خودتان بتوانید به رفع این مشکل بپردازید. شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان به شما می آموزد که چگونه یخچال فریزر ساید بای ساید بوش شما یخ نساخت آن را تعمیر کرده و یخ ساز خود را درست نمایید.

   این دستگاه ساید بای ساید بوش را ۳ سال پیش خریداری کرده بودم، اکنون یخی در سینی ساید من وجود ندارد و جایی که با انگشت فشار می دهی و یخ بیرون می آید، وقتی فشار می دهم یخی به بیرون نمی آید. بنابراین ساید بای ساید را از جایش بیرون آوردم و آن را  از پشت چک کردم و با جابجا کردن سولونوئید آب و سولونوئید یخ سعی می کنم سولونوئید را وادار به کار کنم، اینجا شماره و مدل یخچال من است.

  کار بعدی من در آوردن پوشش یخ ساز من است،  آن را در می آورم تا ببینم آیا آنجا مشکل وجود دارد، کارم را از اینجا شروع می کنم و سعی می کنم درستی آن را آزمایش کنم. چند چیز اینجا مهم است، که مهمترین آن اتصالات سیم های برق است، اتصالات زیاد و مهمی پشت موتور وجود دارد. ما موتور یخساز را بیرون می آوریم و ظرف جا یخی پیچ شده است، به‌ن ظر می‌رسد این یخساز در سوئیچ اش مشکل دارد تا آنجا که من می فهمم جریان هوا از اینجا و آب از اینجا خارج می شود و بازویی دارد که سوئیچ را کنترل می کند تا آب داخل شود یا نشود .من الان تست می کنم تا ببینم چه چیزی پیدا می کنم. من همه چیز را بیرون کشیدم تا به سوکیت برد دسترسی پیدا کنم، چیزی که من می بینم آهنربا در اینجاست، یک چرخ دنده سفید اینجا هست که آن هم آهن ربا دارد، پس می تواند داخل شفت موتور قرار بگیرد. یک سنسور هم درست همین جاست، این قطعات آهن ربا که در اینجا قرار دارند می‌توانند نقش سنسور را بازی کنند.

   من قطعه آهن ربا را سر جایش می گذارم و تست می کنم ببینم آیا کار می کند یا نه. تا سوکیت برد را بیرون آوردیم، من سعی می کنم هدایت کننده را درست کنم و تست کنم، اگر آهنربا به رویش بیاورم تغییر می کند. کارهای مختلفی می شود کرد، این یخ ساز باید بتواند آب را داخل کرده و یخ بسازد، مشکل بزرگ آن است که حتی بازو را به طرف های مختلف به چرخانم سینی یخ پر نمی شود یا اگر جهت های مختلفی بگذارم بهتر است همه چیز را سر جایش قرار دهیم ببینیم کار می کند یا نه، برد را داخل جعبه می گذاریم سنسور باید کار کند، تا زمانی که می خواهیم یخ بیشتری داشته باشیم. ساید بای ساید را به شکل اول بر می گردانیم و یخ ساز را تست مینماییم، با فشار دکمه یخساز یخ ایجاد شده و در لیوان می ریزید.

  در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات یخچال ما را نیز مشاهده نمایید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات یخچال آموزش تعمیرات یخچال بوش فیلم آموزش تعمیرات یخچال
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت