ثبت درخواست تعمیرات

آموزش تعمیر برد کمپرسور در یخچال فریزر ساید بای ساید بوش

بازدید: 313 بازدید
 • ویدیو آموزش تعمیر برد کمپرسور در یخچال فریزر ساید بای ساید بوش

  با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی دوبله فارسی شده از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید بوش، به آموزش عیب یابی و تعمیر یخچال بوش با موضوع “آموزش تعمیر برد کمپرسور در یخچال فریزر ساید بای ساید بوش” می پردازیم.

  متن خلاصه فیلم آموزش تعمیر برد کمپرسور در یخچال بوش

  در این ویدئو قصد داریم به حل یکی از مشکلات که به شکل رایج در ساید های بوش اتفاق می افتد به بپردازیم تا شما قادر به رفع این مشکل درصورت پیش آمدن آن بشوید. مسئله ای که در این ویدئو آموزشی به آن میپردازیم آموزش تعمیر یخچال ساید بوش در زمانی که سرمای آن پایین می آید می باشد، وقتی ساید بوش مان سرمای آن کم شود و گوشت های منجمد درون فریزر شروع به شل شدن نمایند و آبمیوه ها در یخچال خنکی نداشته باشند، ما متوجه مشکلی در ساید مان می شویم در این مواقع غالباً از تکنسین های متبحر کمک میگیریم، آنها با نگاه کردن به درون ساید، اول با چک کردن فن ها و درست کار کردن آنها شروع می کنند، اگر فن فریزر و فن یخچال سالم باشد باید صفحه اواپریتور را کنترل نمایند که ببینند آیا سرما دارد و یخ میزنن. وقتی صفحه های پلاستیکی انتهای فریزر را باز کردن و به صفحه اواپریتور دسترسی پیدا کردن و کنترل کردند و دیدن یخ نمی زند و سرما ندارد، به کمپرسور ساید بوش مان مشکوک می شود.

  وقتی کنترل می کنند می بینند بله کمپرسور کار نمی کند حالا تکنسین ها باید تشخیص دهند که آیا ایراد از کمپرسور میباشد یا از برد تبدیل کنار کمپرسور. برای اینکار تکنسین باید کمپرسور ساید را با اهمتر کنترل نماید، بعد از تست کمپرسور و اطمینان از سالم بودن سیم پیچ های کمپرسور نوبت به کنترل برد کنار کمپرسور می رسد. اگر شکستگی داشته باشد یا اثار سوختگی قطعاً باید به برد کنار کمپرسور مشکوک شده و آنرا تعویض نموده و برای اینکار باید پیچ های پایه برد تبدیل را باز نمود و برد را از جای خود درآورد و قطعه نو را که از کمپانی گرفته شده جایگزین شود و پیچ های آنرا سفت نماییم و سوکیت های برق را که از برد کنار کمپرسور باز کرده ایم را سر جای خود گذاشته و محکم می نماییم. و حالا نوبت تست ساید بای ساید مان می باشد. دوشاخه ساید را که از برق کشیده بودیم به برق زده و ساید را روشن می نماییم می بینیم کمپرسور شروع به کار می کند و کم کم اواپریتور داخل فریزر شروع به سرد شدن می کند و فضای داخل فریزر سرد می شود و فضای داخل یخچال نیز با کندی بیشتری شروع به خنک شدن می کند و آبمیوه ها پس از چندی خنک می شود و گوشت و مواد فریزر ساید دوباره یخ زده و سفت می شوند و دمای فریزر به 22- درجه سانتی گراد و یخچال ساید به 4+ درجه سانتی گراد می رسد و پس کار ما به درستی انجام شده است .

  در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از مرکز تعمیرات بوش دیبا پشتیبان مرکز تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات یخچال ما را نیز مشاهده نمایید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات یخچال آموزش تعمیرات یخچال بوش فیلم آموزش تعمیرات یخچال
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت