فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ

قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ و نیاز به تعویض آن‌ها

ماشین لباسشویی بلومبرگ یکی از بهترین گزینه‌ها برای جلب نظر افرادی است که به لوازم خانگی آلمانی علاقه‌مند هستند. در ماشین لباسشویی بلومبرگ از برنامه‌های شست‌وشوی مختلفی استفاده شده است که موجب راحتی مصرف‌کننده می‌شوند. این دستگاه به علت کیفیت بالایی که در ساخت قطعات خود دارد، در صورت ایجاد خرابی در هر یک از قطعات، باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای تعمیر شود و قطعات آن باید به صورت اصلی از یک مرکز فروش معتبر مانند شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان تأمین شوند. در این مطلب با عملکرد قطعات این دستگاه و شرایط نیاز به تعمیر یا تعویض آن‌ها آشنا می‌شویم و یک مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ را معرفی می‌کنیم.

روش کار قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ و زمان تعویض آن‌ها

روش کار قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ و زمان تعویض آن‌ها

ماشین لباسشویی بلومبرگ یکی از لوازم برقی پیچیده با تعداد زیادی قطعه است که اگر ناچار به نصب یا تعمیر آن بشوید، احتمالا سردرگم خواهید شد. برای این که اطلاعات بیشتری در مورد قطعات این ماشین لباسشویی به دست آورید، این بخش را مطالعه کنید.

پمپ آب ماشین لباسشویی بلومبرگ

این پمپ، آب را داخل ماشین لباسشویی به گردش در می‌آورد. فعالیت پمپ آب در دو جهت است. این پمپ در ابتدا آب را در سراسر ماشین لباسشویی به گردش در می‌آورد تا چرخه شستشو تکمیل شود. سپس پمپ دستگاه، آب کثیف موجود در مخزن را در چرخه خشک‌کن خود به بیرون از دستگاه هدایت می‌کند. اگر این قطعه از دستگاه شما خراب شد، می‌توانید به سایت ما به عنوان مرکز فروش و تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ مراجعه کنید تا این قطعه را برای شما تعمیر یا تعویض کنیم.

مخزن شستشوی لباسشویی بلومبرگ

دیگ یا مخزن شستشو بخشی از ماشین لباسشویی است که لباس‌های کثیف در آن قرار می‌گیرند و برای شستشو در داخل آن می‌چرخند. این مخزن معمولا دارای دو قسمت داخلی و خارجی است. قسمت داخلی مخزن شستشو همان قسمت قراردادن لباس‌ها است. قسمت بیرونی مخزن، پوششی است که از نشت آب به داخل سیستم ماشین و رسیدن آب و صابون به سایر قطعات جلوگیری می‌کند. قسمت داخلی مخزن دارای منافذ فراوانی است که به آب اجازه ورود و خروج می‌دهند. اگر مخزن شستشوی دستگاه شما دچار مشکل شد، می‌توانید تعمیر آن را به سایت ما که نمایندگی فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ است، بسپارید.

شیر ورودی آب ماشین لباسشویی بلومبرگ

شیر ورودی آب به صورت هوشمند تعیین می‌کند که چه میزان آب باید وارد مخزن شستشو شود. میزان آب ورودی به چرخه انتخابی و میزان وزن لباس‌های داخل مخزن بستگی دارد. این شیر الکتریکی در نزدیکی ورودی آب دستگاه قرار دارد. اگر این بخش از ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شد، می‌توانید به وبسایت ما به عنوان مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ مراجعه کنید تا شیر ورودی دستگاه شما را تعمیر یا تعویض کنیم.

موتور ماشین لباسشویی بلومبرگ

موتور ماشین لباسشویی باعث می‌شود که مخزن برای شستن لباس‌ها بچرخد. موتور با چرخاندن دیگ شستشو به مخلوط شدن آب و مواد شوینده و همچنین حرکت آن‌ها در لابه‌لای لباس‌ها کمک می‌کند. این موتور دارای دو سرعت متفاوت است که یکی مخصوص چرخه شستشو و دیگری که دور تند است، مربوط به چرخه خشک‌کن دستگاه است. برای تعمیر یا تعویض موتور دستگاه خود می‌توانید به سایت ما به عنوان نمایندگی فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ مراجعه کنید تا این قطعه برای شما تامین شود.

میکروسوئیچ ماشین لباسشویی بلومبرگ

پس از تنظیم دستگاه و انتخاب چرخه مورد نظر باید دکمه پاور ماشین را فشار دهید. برای این که ماشین لباسشویی بلومبرگ شروع به کار کند، لازم است که درب آن کاملا بسته باشد. وظیفه میکروسوئیچ این است که در صورت بسته نشدن درب، به شیر ورودی آب برق‌رسانی نکند و در نتیجه آب داخل مخزن پر نشود. در حقیقت این قطعه از فعالیت ماشین لباسشویی هنگامی که درب آن باز است، جلوگیری می‌کند. در صورتی که میکروسوئیچ ماشین لباسشویی شما دچار هرگونه خرابی شد، می‌توانید برای تامین قطعه خود به سایت ما که مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ است، مراجعه کنید.

المنت یا هیتر ماشین لباسشویی بلومبرگ

ممکن است شستن لباس‌ها با آب سرد، به اندازه کافی لباس‌های ما را تمیز نکند، به همین دلیل باید ماشین لباسشویی برای گرم کردن آب به قطعه خاصی مجهز باشد. المنت یا هیتر قطعه‌ای است که مسئولیت گرم کردن آب داخل ماشین لباسشویی را برعهده دارد. از نظر ساخت، این المنت با آبگرمکن برقی شباهت زیادی دارد. در صورتی که هیتر ماشین لباسشویی شما خراب شد، بهتر است به سایت ما که مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ است، بروید و تامین این قطعه را به ما بسپارید.

هیدروستات لباسشویی بلومبرگ

معمولا دو نوع هیدورستات در ماشین‌های لباسشویی وجود دارند: هیدورستات سه فیش و هیدروستات شش فیش. وظیفه این قطعه این است که سطح آب ورودی به دستگاه را تنظیم کند. هیدروستات توسط یک شلنگ به محفظه فشار در قسمت تحتانی مخزن شستشو متصل می‌شود. زمانی که آب وارد مخزن می‌شود، هوای درون این شلنگ فشرده می‌شود و زمانی که فشار هوا به حد خاصی رسید، هیدروستات به شیر ورودی فرمان قطع آب را می‌دهد. تنظیم هیدروستات باید متناسب با ارتفاع و میزان فشار آب محل سکونت شما انجام شود؛ وگرنه برای شما باعث ایجاد مشکل خواهد شد. اگر هیدروستات دستگاه شما خراب شد می‌توانید به سایت ما که نمایندگی فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ است، مراجعه کنید تا قطعه تعمیر یا تعویض شود.

ترموستات لباسشویی بلومبرگ

به طور کلی وظیفه ترموستات، کنترل دما است. زمانی که برق به هیتر می‌رسد، این قطعه دمای آب را به حد مطلوب می‌رساند. سپس ترموستات این دما را تشخیص می‌دهد و باعث می‌شود که از برق‌رسانی بیشتر به هیتر جلوگیری شود. در نتیجه، کار ترموستات قطع و وصل کردن برق هیتر با توجه به دمای آب است. در صورتی که ترموستات ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شد، می‌توانید با مراجعه به سایت ما به عنوان مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ، نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه خود اقدام کنید.

تایمر ماشین لباسشویی بلومبرگ

بخش اصلی که اجراکننده برنامه‌های ماشین لباسشویی است، تایمر آن است. تایمر تعیین می‌کند که هر یک از قطعات از قبیل شیر برقی، پمپ، موتور و المنت در چه محدوده زمانی فعالیت کنند. تایمر ماشین لباسشویی از دو بخش اصلی تشکیل شده است؛ یعنی موتور تایمر و جعبه اتصالات. وظیفه موتور تایمر این است که میدان مغناطیسی لازم را برای به چرخش درآوردن چرخ‌دنده‌ها و شفت اصلی ایجاد کند.

در داخل بیشتر ماشین لباسشویی‌های بلومبرگ برد الکترونیکی نصب شده و از تایمر مکانیکی استفاده نمی‌کنند. برد الکترونیکی نیز در حقیقت مغز دستگاه است که وظیفه کنترل سایر قسمت‌های ماشین لباسشویی را بر عهده دارد. اگر در عملکرد برد الکترونیکی دستگاه مشکلی به وجود بیاید، کل اجزا دچار اختلال می‌شوند. اگر تایمر یا برد ماشین لباسشویی بلومبرگ شما مشکل پیدا کرد، می‌توانید با رجوع به سایت ما به عنوان مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ این قطعه را برای دستگاه خود تامین کنید.

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بلومبرگ

یکی دیگر از اجزای مهم ماشین لباسشویی بلومبرگ لاستیک دور درب آن است که فضای خالی بین ماشین و درب را پر می‌کند. این لاستیک جلوی سر و صدا و لرزش شدید دستگاه هنگام شستشو و خشک کردن را می‌گیرد، از نشستی آب به بیرون از ماشین جلوگیری می‌کند و از آسیب رسیدن به شیشه درب در زمان لرزش‌های شدید دستگاه جلوگیری می‌کند. اگر این قطعه از دستگاه شما مشکلی پیدا کرد، پیشنهاد ما به شما مراجعه به وبسایت ما به عنوان نمایندگی فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ است.

کاسه نمد ماشین لباسشویی بلومبرگ

کاسه نمد نوعی واشر آهنی پلاستیک‌دار است که معمولا برای آب‌بندی استفاده می‌شود و از نشت آب درون دستگاه به بیرون جلوگیری می‌کند. محل قرار گرفتن کاسه نمد روی شفت، کنار بلبرینگ و پولی بزرگ دستگاه است. اگر کاسه نمد دستگاه شما دچار مشکل شد، می‌توانید با ورود به سایت ما که مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ است، این قطعه را برای دستگاه خود تعمیر یا تعویض کنید.

پولی ماشین لباسشویی بلومبرگ

پولی یکی از قطعاتی به شمار می‌رود که مسئولیت انتقال نیرو بین محرک و متحرکی که از هم فاصله دارند را بر عهده دارد. پولی توانایی تغییر سرعت کارکرد دستگاه را نیز دارد. ماشین لباسشویی بلومبرگ دارای دو نوع پولی است: پولی کوچک که روی محور الکتروموتور دستگاه است و پولی بزرگ که در نزدیکی کاسه نمد قرار دارد. در صورتی که پولی‌های ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شدند، می‌توانید با مراجعه به وبسایت ما به عنوان نمایندگی معتبر فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه خود اقدام لازم را انجام دهید.

معتبرترین مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ

معتبرترین مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ

در این مطلب با انواع قطعات تشکیل دهنده ماشین لباسشویی بلومبرگ و نحوه عملکرد آن‌ها آشنا شدیم و راهکاری برای زمان تعمیر ماشین لباسشویی یا تعویض قطعات این دستگاه به شما پیشنهاد کردیم. شما می‌توانید با آشنایی کافی با قطعات این دستگاه و طرز کارکرد آن‌ها، دریابید که هنگام خرابی، کدامیک از قطعات باعث مشکل در دستگاه شما شده است. همچنین می‌توانید در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی بلومبرگ خود با ما به عنوان نماینده فروش قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل دستگاه شما را رفع کنیم و در صورت نیاز، قطعات دستگاه را تعمیر یا تعویض کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *