ثبت درخواست تعمیرات

چگونگی تعویض منبع آب ماشین ظرفشویی بوش

بازدید: 308 بازدید
 • ویدیو آموزش تعویض منبع آب در ماشین ظرفشویی بوش

  با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی، به آموزش عیب یابی و تعمیر ظرفشویی بوش با موضوع “آموزش چگونگی تعویض منبع آب در ماشین ظرفشویی بوش” می پردازیم.

  متن خلاصه فیلم آموزش تعویض منبع آب در ماشین ظرفشویی بوش

  در این ویدئو قصد داریم به حل یکی از مشکلات رایج در ظرفشویی بوش کمک نمائیم تا شما بتوانید به تعمیر این مشکل بپردازید و ایراد مربوطه را رفع نمائید. این ایراد خرابی یا کثیفی بیش از حد منبع آب ماشین ظرفشویی بوش می باشد. وقتی این ایراد پیش بیاید اول ظروف ما کثیف خواهند ماند، چرا که آب به اندازه کافی وارد ماشین ظرفشویی نمی شود و در خیلی از مواقع فشار آب پایین خواهد بود و  شسشتو ظروف با مشکل روبرو خواهد شد. هم چنین ممکن است آب شمار منبع دچار خرابی گردد که در آن صورت سطح تنظیم آب ماشین ظرفشویی بهم خواهد خورد و ماشین ظرفشویی بوش مان بیش از حد آب گیری خواهد کرد و امکان خارج شدن آب از ماشین ظرفشویی بوش زیاد خواهد بود. بنابراین درصورت بروز مشکل در منبع آب و دور شمار آب ما ظرف تمیزی نخواهیم داشت. بنابراین بهتر است به تمیز کردن و یا تعویض آن بپردازیم.

  برای تعویض منبع آب و دورشمار آب ابتدا باید به آن دسترسی پیدا کنیم. جهت دسترسی به منبع آب و دور شمار آب ابتداء دوشاخه برق ظرفشویی مان را از برق می کشیم و شیر آب را قطع می نمائیم. سپس دیواره ها و سقف دستگاه را باید باز نمائیم. برای اینکار اول درب دستگاه را باز کرده، زیر سقف دو عدد خار می بینیم که با پیچ گوشتی آنرا به عقب هل داده و سقف را در می آوریم .برای درآوردن دیواره ها دو پیچ برای هر دیواره داریم که آنها را باز می نمائیم. پیچ های هر دو طرف دیواره ها را باز کرده، برای جدا کردن دیواره ها انها را به طرف بیرون کشیده و به پایین فشار داده آزاد می شوند.

  برای تعویض منبع آب ظرفشویی بوش بعد از اینکه دیواره های کنار و سقف آنرا آزاد کردیم، دست آخر نگه دارنده های منبع را باز می نمائیم. بعد از باز کردن نگه دارنده ها، مجراهای منبع آب را باز می نمائیم و منبع را یک کم به بیرون می کشیم و سوکیت برق را باز می نمائیم. بعد منبع آب را در می آوریم. بعد از تعویض قطعه دقت می کنیم چهار مجرا خروج و ورود آب به منبع سرجایش قرار گرفته باشد. بعد از اینکه مجراهای آب سرجای خود قرار گرفت دقت می کنیم دهنه منبع آب سرجای خود قرا گیرد. بعد از اینکه درپوش منبع آب را بستیم سوکیت برق را سر جایش قرار می دهیم.

  در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیر انواع ظرفشویی و مرکز  تعمیرات بوش برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات ظرفشویی ما را نیز مشاهده نمایید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش فیلم آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت