ثبت درخواست تعمیرات

چگونگی تعویض اکو استاپ ماشین ظرفشویی بوش

بازدید: 288 بازدید
 • ویدیو آموزش تعویض اکو استاپ در ماشین ظرفشویی بوش

  با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی، به آموزش عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی بوش با موضوع “آموزش چگونگی تعویض اکو استاپ در ماشین ظرفشویی بوش” می پردازیم.

  متن خلاصه فیلم آموزش تعویض اکو استاپ در ماشین ظرفشویی بوش

  در این ویدئو قصد داریم به حل یکی از مشکلات که به شکل رایج در ماشین ظرفشویی بوش پیش می آید بپردازیم تا شما قادر به رفع این مشکل در صورت حادث شدن بشوید، مسئله ای که در این ویدئو آموزشی به آن می پردازیم تعویض اکو استاپ ظرفشویی بوش می باشد که در مواقعی که آب گیری ماشین ظرفشویی بوش دچار مشکل و اختلال باشد خرابی اکواستاپ یکی از گزینه هایست که باید مورد بررسی قرار گیرد.

  جهت تعویض اکواستاپ نو با اکواستاپ خراب در ظرفشویی بوش باید ابتدا سقف و دیواره های ظرفشویی باز شود، اول سراغ باز کردن سقف ظرفشویی می رویم، سقف ظرفشویی دارای دو خار می باشد که در ویدئوی آموزشی شرکت دیده می شود. این دو خار را با پیچ گوشتی آزاد می نمائیم. بعد از آزاد کردن خارها سقف را باز می کنیم. برای باز کردن دیواره های ظرفشویی دو پیچ نگه دارنده هر طرف دیواره را باز می نمائیم که البته جای قرارگیری این پیچ ها نیز در یک کلیپ آموزشی به شما عزیزان نشان داده شده است. بعد از باز کردن پیچ ها دیواره ظرفشویی را باز کرده، برای اینکار دیواره های ظرفشویی را به طرف بیرون کشیده و از پائین فشار وارد می کنیم و آنرا به کنار می نهیم.

  البته ناگفته پیداست قبل از باز کردن سقف ظرفشویی بوش آنرا از برق در می آوریم. بعد از باز کردن سقف و دیواره های ظرفشویی شیلنگ آب ظرفشویی را از شیر آب جدا می نمائیم که در انتهای آن قطعه اکو استاپ قرار دارد. بعد از آزاد کردن شیلنگ پشت ظرفشویی، یک زبانه دارد که با پیچ گوشتی آنرا آزاد کرده و قطعه ای که شیلنگ از درونش می گذرد را درآورده، بعد سوکیت برق را درآورده، شیلنگ را از منبع آب جدا می نمائیم که آن هم بوسیله بست به ورودی منبع آب متصل می باشد. بعد از جداکردن شیلنگ آنرا به آرامی می کشیم تا از ظرفشویی خارج کنیم. برای نصب مجدد این قطعه از پشت ظرفشویی شیلنگ را وارد کرده و از محل قبلی بیرون می آوریم و بست آنرا می بندیم. بعد از وصل کردن شیلنگ سوکیت اتصال برق را وصل کرده، سپس قطعه ای که شیلنگ از درون آن می گذرد را وصل نموده و زبانه را جا می اندازیم. سپس شیلنگ اکو استاپ را به شیر آب وصل کرده و ماشین ظرفشویی را به برق وصل می نمائیم و استارت می کنیم. قطعا دیگر با مشکلات قبل روبرو نخواهیم شد و ظرفشویی بوش ما بدرستی کار خواهد کرد.

  در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیر انواع ظرفشویی و مرکز تعمیرات بوش برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات ظرفشویی ما را نیز مشاهده نمایید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش فیلم آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت