ثبت درخواست تعمیرات

چگونگی تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بوش

بازدید: 307 بازدید
 • ویدیو آموزش تعویض پمپ تخلیه در ماشین ظرفشویی بوش

  با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی، به آموزش عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی بوش با موضوع “آموزش چگونگی تعویض پمپ تخلیه در ماشین ظرفشویی بوش” می پردازیم.

  متن خلاصه فیلم آموزش تعویض پمپ تخلیه در ماشین ظرفشویی بوش

  در این ویدئو قصد داریم به حل یکی از مشکلات رایج در ظرفشویی بوش کمک نمائیم تا شما بتوانید به تعمیر این مشکل بپردازید و ایراد مربوطه را رفع نمائید. این ایراد خرابی پمپ تخلیه ظرفشویی بوش می باشد. زمانی که پمپ خراب شود ظروف خیس می ماند و آب در کف ظرفشوی جمع می شود و تخلیه نمی گردد. برای حل این مشکل ما باید پمپ تخلیه را تعویض نمائیم. جهت پمپ تخلیه اقدامات زیر را انجام می دهیم:

  اول دربهای جلو ماشین ظرفشویی بوش را باز می نمائیم، سپس پنل پائین ظرفشویی را باز می نمائیم. برای باز کردن پنل پایین دو خار که زیر پنل قـرار دارد باید آزاد نمائیم، بعد نگه دارنده ها را در می آوریم. بعد پنل فلزی که دو پیچ دارد را باز می کنیم. بعد از باز کردن پنل فلزی پمپ تخلیه قابل رویت خواهد بود و سیم کشی مربوط به پمپ تخلیه. برای باز کردن پمپ تخلیه اول سوکیت ها پمپ تخلیه را در می آوریم، در اینجا یک خار نگهدارنده دارد که آنرا با انگشت نگه داشته و پمپ را می چرخانیم. بعد پمپ را در می آوریم، بعد از در آوردن قطعه معیوب پمپ نو را سر جای خود قرار داده و می چرخانیم تا کاملاً جا برود و سر جای خود قرار گیرد.

  بعد از این مرحله سوکیت های برق پمپ تخلیه را به پمپ تخلیه وصل می نمائیم و سیم های پمپ ظرفشویی را مرتب می نمائیم. سپس پنل فلزی را سر جای خود قرار داده و پیچ های مربوطه را محکم می نمائیم. بعد از محکم کردن پنل فلزی پایه های نگه دارنده را سر جای خود قرار داده ، سپس پنل پائین باید با دقت سرجای خود قرار داده و پیچ های آنرا محکم نمائیم. سپس سقف ظرفشویی را که اول باز کردیم با جا انداختن آن و بستن پیچ ها محکم نموده و دستگاه را آماده زدن به برق می نمائیم. حال اگر دو شاخه ماشین ظرفشویی بوش خود را به برق بزنیم دستگاه شروع به کار کرده و در مراحل پایانی نیز دچار مشکل نخواهیم شد و آبی در ظرفشویی مان جمع نخواهد شد و ظروف خیس نخواهند ماند.

  در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیر انواع ظرفشویی برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی ما را نیز مشاهده نمایید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش فیلم آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت