ثبت درخواست تعمیرات
 • مرکز تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی

  تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

  کولر گازی میتسوبیشی ساخت کشور ژاپن و یکی از با کیفیت‌ترین برندهای موجود در بازار است که به دلیل کیفیت بالا و سیستم مدرنی که دارد بسیار محبوب است. در فصل تابستان اگر کولر گازی دچار ایراد و مشکل شود دردسرساز و بسیار ناخوشایند است.

  برای عیب‌یابی و تعمیر کولر گازی میتسوبیشی باید به تعمیرگاه مجاز و تکنسین متخصص مراجعه کرد. دیبا پشتیبان به عنوان اولین تعمیرگاه مجاز آنلاین  تعمیر لوازم خانگی  با در اختیار داشتن تکنسین‌های مجرب و دوره دیده تعمیر کولر گازی میتسوبیشی را در کوتاه‌ترین زمان و بهترین شیوه انجام می‌دهد. پس از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت تعمیرکار متخصص به محل مورد نظر اعزام می‌شود.

  در این مقاله، تیم دیبا پشتیبان برای آشنایی بیشتر کاربران تعمیر و عیب‌یابی کولر گازی میتسوبیشی را با بیان ساده و کاربردی شرح داده‌اند پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

  بازه تعمیرات از 150 هزار تومان تا 2 میلیون تومان
  تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

  قطعات با کیفیت

  اعزام یک ساعته

  تعمیر در محل

  ضمانت 6 ماهه با فاکتور

  هزینه شفاف سازی

  تسویه بعد از تحویل و تست

   

   

  عیوب رایج در کولر گازی Mitsubishi چیست؟

  تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

  برای عیب یابی و   تعمیر کولر گازی   میتسوبیشی بهتر است باقطعات اصلی آن آشنا باشید. کولرهای گازی میتسوبیشی معمولا دچار عیوب رایجی می‌شوند که به دلیل خرابی و اشکال در قطعات اصلی آن رخ می‌دهد. رادیاتور، کمپرسور و برد دستگاه از قطعات مهمی هستند که ایراد در آن ها باعث می‌شود عملکرد کولر گازی دچار اختلال شود.

  کولر گازی سیستم حساس و پیچیده‌ای دارد و اغلب دچار یکسری ایرادات رایج می‌شوند. نگهداری اصولی و سرویس دوره‌ای و منظم آن سبب افزایش طول عمر مفید کولر گازی و همچنین جلوگیری از زود فرسوده شدن قطعات می‌شود.

  تکنسین‌های دیبا پشتیبان دوره مخصوص تعمیر کولر گازی میتسوبیشی را گذرانده‌اند و فاقد هر گونه سوءپیشینه و کاملا مورد اطمینان هستند. تعمیر کولر گازی میتسوبیشی توسط تعمیرکاران ما به بهترین شیوه انجام می‌شود. عیوب رایج کولر گازی میتسوبیشی و نحوه تعمیر آن به شرح زیر است:

   

  • یخ زدگی کولر گازی میتسوبیشی

  تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در تهران

  یخ زدگی کولر گازی میتسوبیشی به دلایل مختلفی رخ می‌دهد. یکی از علت‌های رخ دان این مشکل کثیف بودن فیلترهای کولر گازی است. اگر فیلتر کولر گازی کثیف و جرم گرفته باشد، هوای سرد به خارج از آن نخواهد آمد و سبب یخ زدگی گولر گازی می‌شود. در این حالت باید فیلترها را تمیز کنید و در صورت نیاز تعویض شوند.

  سپس باید فن کولر گازی بررسی شود. اگر فن کولر گازی خراب باشد، موجب یخ زدگی خواهد شد. تعمیرکار متخصص باید فن را بررسی کند و در صورت قابل تعمیر بودن فن را تعمیر و در غیر اینصورت آن را تعویض کند. همچنین کمبود گاز کولر گازی هم ممکن است باعث یخ زدگی کولر گازی شود.

   

  • نشت آب از کولر گازی میتسوبیشی

  ابتدا یخ زدگی کولر گازی را بررسی کنید چرا در صورتی که  کولر گازی یخ زده باشد، پس از آب شدن یخ‌ها کولر گازی دچار آبریزی می‌شود. همچنین در هنگام بروز نشت آب از کولر گازی باید لوله‌ها را از نظر شکستگی و خرابی بررسی کنید.

  تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در منزل

  • روشن نشدن کولر گازی میتسوبیشی

  ابتدا پریز برق و اتصالات برق را بررسی کنید چرا  که هر گونه اشکال و خرابی در جریان برق سب روشن نشن کولر گازی می‌شود. سپس  تعمیرکار باید به بررسی خازن راه انداز کولر گازی میتسوبیشی بپردازد و در صورتی که سوخته است آن را تعمیر و یا تعویض کند.

  یکی دیگر از علت‌های روشن نشدن کولر گازی میتسوبیشی خراب بودن و ایراد در برد الکتریکی کولر گازی است در صورتی که قابل تعمیر باشد باید آن را تعمیر و در غیر اینصورت باید برد تعویض شود.

   

  • ایجاد سر و صدا از کولر گازی میتسوبیشی

  در هنگام سر و صدای زیاد در کولر گازی ابتدا به بررسی پروانه فن بپردازید و چک کنید که جسمی در آن گیر نکرده باشد. همچنین شل بودن پیچ‌های کمپرسور نیز سبب ایجاد سر و صدای نامتداول در کولر گازی میتسوبیشی می‌شود.

   

  • خاموش شدن کولر گازی میتسوبیشی

  تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی در محل

  در صورتی که کولر گازی میتسوبیشی به صورت ناگهانی خاموش می‌شود، باید ابتدا ترموستات بررسی شود زیرا در صورت خرابی و ایراد ترموستات، دستور ناگهانی خاموش شدن کولر گازی صادر می‌شود. همچنین ایراد در اتصالات نیز ممکن است سبب خاموش شدن کولر گازی میتسوبیشی شود.

  یکی دیگر از علل خاموش شدن کولر گازی، خرابی و یا سوختن کمپرسور است. تعمیر و عیب‌یابی موتور و کمپرسور یک کار تخصصی است و نیاز به مهارت و دانش بالا دارد و حتما باید توسط تعمیرکار متخصص انجام شود.

   

  • تولید باد گرم توسط کولر گازی Mitsubishi

  علت اصلی باد گرم کولر گازی میتسوبیشی، کمبود گاز مبرد است. در این صورت، باید کولر گازی توسط یک تکنسین حرفه‌ای شارژ گاز شود. همچنین ممکن است مشکل از فیلترهای کولر گازی میتسوبیشی باشد. اگر فیلترها کثیف یا مسدود باشند جریان هوا به خوبی برقرار نمی‌شود و سبب تولید باد گرم می‌شود. در این صورت، باید فیلترها را تمیز و در صورت نیاز تعویض کنید.

   

  نحوه  ثبت سفارش تعمیرات در دیباپشتیبان چگونه است؟

  تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در محل

  پیدا کردن تعمیرکاران معتبر و متخصص که با اطمینان خاطر لوازم برقی را جهت تعمیر به بیرون از منزل انتقال بدهند کار راحتی نیست. از طرفی پیدا کردن تعمیرکار حرفه‌ای نیز نیاز به صرف زمان زیادی دارد. دیبا پشتیبان با در اختیار داشتن افراد متخصص و مورد اطمینان تعمیر کولر گازی میتسوبیشی را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

  کافیست به صورت رایگان در  سامانه دیبا پشتیبان درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید و یا با شماره‌های درج شده تماس بگیرید. همکاران ما در عرض یک ساعت به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند. تیم دیبا پشتیبان با پشتیبانی کامل از ابتدای ثبت سفارش تا تحویل کولر گازی تمامی روند کار را بررسی می‌کنند.

  لازم به ذکر تمامی هزینه تعمیرات و تعویض قطعات در دیبا پشتیبان بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و برای مشتریان گرامی دیبا پشتیبان تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است.

   

  جمع بندی کلی از دیباپشتیبان

  تعمیرکار کولر گازی میتسوبیشی در محل

  عیوب به وجود آمده در کولر گازی میتسوبیشی در بعضی موارد با انجام اقدامات ساده و در خانه رفع خواهد شد. اما اگر برای تعمیر و عیب یابی کولر گازی میتسوبیشی نیاز به تکنسین و تعمیرکار بود، دقت کنید که تعمیر کولر گازی را به فرد و مجموعه‌ای معتبر و متخصص بسپارید که تعمیرگاه مجاز تعمیرات کولر گازی باشد.

  تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان به عنوان تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران، با برخورداری از سرویس کاران و تکنسین‌های مجرب تعمیر انواع کولر گازی را در محل و در ۷ روز هفته با پشتیبانی ۲۴ ساعته ارائه می‌دهد.

  تمام هزینه‌های تعمیر و تعویض قطعات مطابق با نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می‌شود و برای مشتریان دیبا پشتیبان تخفیفات ویژه در نظر گرفته می‌شود و برای تضمین کیفیت خدمات و قطعات ضمانت ۶ ماهه به مشتریان عرضه می‌شود.

  برای ثبت خدمات تعمیرات در دیبا پشتیبان با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و بعد از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت تعمیرکار به محل مورد نظر شما اعزام شده و تعمیرات کولر گازی Mitsubishi را با قطعات اورجینال انجام می‌دهد. تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان به عنوان تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات کولر گازی در انواع برند و مدل به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته در تمام مناطق تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان و پشتیبانی ۲۴ ساعته می‌باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  ورود به سایت