ثبت درخواست تعمیرات

آموزش رفع ارور FE و تعویض شناور ماشین ظرفشویی ال جی

بازدید: 274 بازدید
 • ویدیو آموزش رفع ارور FE و تعویض شناور در ماشین ظرفشویی ال جی

  با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی دوبله فارسی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی، به آموزش عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با موضوع “آموزش رفع ارور FE و تعویض شناور در ماشین ظرفشویی ال جی” می پردازیم.

  متن خلاصه فیلم آموزش رفع ارور FE و تعویض شناور در ظرفشویی ال جی

  در این ویدیو قصد داریم حل یکی از مشکلات رایج در ظرفشویی ال جی را برایتان شرح دهیم تا اینکه خودتان بتوانید به رفع این مشکل بپردازید. شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان به شما می آموزد که  چگونه خطای FE را در ماشین ظرفشویی تان برطرف کنید، و به شما یاد می دهد که چگونه  قطعه ای را که سطح آب را کنترل می کند را بیرون آورده و تمیز کنید.

   خیلی خوب بعد از این که خطای FE را دیدید، اولین کاری که می کنید خاموش کردن ماشین تان است. پنل و قطعه صداگیر زیر ماشین را بیرون آورید. حالا هرچه ماشین را به کابینت متصل کرده باز می کنیم و ماشین را بیرون می آوریم. این قسمت جایی است که ما میخواهیم داخل ماشین قرار ‌گیرد، اتصال­مون را باید قطع کنیم، اول همه جا ظرفی ها را بیرون می آوریم، بعد آن قسمت را باز کرده، می‌خواهیم به شناورها که سطح آب را کنترل میکنند دسترسی پیدا کنیم. اینجا سطح آب را می بینیم و کثیفی ها داخل منبع فلوتر دیده می شود، بالاش را به آرامی فشار میدهیم و بیرون می کشیم و دو سوئیچ می بینیم که کارش کنترل سطح آب می باشد. آبها را خارج کرده، سعی می کنیم تمام قطعه را با کمک آچار پیچ گوشتی بیرون بکشیم، این شناورها که داخل هستند احتمالا اجازه نمی‌دهند که ماشین ظرفشویی ما به درستی کار کند.

  ما این دو شناور را بیرون میکشیم، می بینیم چسبناک هستند و به دست میچسبند، این به خاطر کثیفی است، دلیلش را نمی دانیم چه چیزی باعث شده است، آنها را تمیز می کنیم با آب می شوریم و به سر جای خود بر می گردانیم. میبینیم قطعات شناور مان به کف دیگر نمی چسبند و در آب ظرف شناور هستند همین را می خواستیم دیگر نباید مشکل باشد.

   حالا باید این قطعه را سر جایش قرار دهیم، همانطور که می بینید فقط یک طرف می توانید بگذارید و این قسمت بلند باید سر جایش برود. اتصالات را وصل می کنیم و لوله را زیرش میبندیم و سیم نازک را دوباره وصل کرده و قطعه را سرجایش گذاشته. بعضی مواقع باید کیلیپ را به پشت هل داد تا سر جایش قرار بگیرد. حالا این پوشش کوچک سفید را رویش قرار داده و به داخل هل داده، حالا که پوشش را گذاشته به داخل ماشین برگشته و آن را از داخل محکم می نماییم. فقط مطمئن شویم که همه چیز محکم و درست بسته شدند، وگرنه آب به بیرون نفوذ پیدا می کند. حالا که همه چیز را درست انجام دادید برویم سراغ بستن ماشین، هر چه را که باز کردیم دوباره می بندیم، پنل پایینی صداگیر و وصل به کابینت حالا همه چیز درست است، دستگاه را به برق وصل کرده شیر آب را هم باز می نماییم.

  در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیر انواع ظرفشویی و  مرکز تعمیرات ال جی برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات ظرفشویی ما را نیز مشاهده نمایید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ارورها و کدهای خطای انواع ماشین ظرفشویی و آموزش رفع آنها ارورها و کدهای خطای ماشین ظرفشویی ال جی و آموزش رفع آنها فیلم آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت