ثبت درخواست تعمیرات

بررسی ارورهای E5 ،E4 ،E2 ،E1 در ماشین ظرفشویی بوش

بازدید: 321 بازدید
 • ویدیو آموزش بررسی ارورهای E5 ،E4 ،E2 ،E1 در ماشین ظرفشویی بوش

  با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی دوبله فارسی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی، به آموزش عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی بوش با موضوع “آموزش بررسی ارورهای E5 ،E4 ،E2 ،E1 و رفع آنها در ماشین ظرفشویی بوش” می پردازیم.

  متن خلاصه فیلم بررسی ارورهای E5 ،E4 ،E2 ،E1 در ماشین ظرفشویی بوش

  در این ویدئو قصد داریم یکی دیگر از معضلاتی که در حین کار با ماشین ظرفشویی بوش امکان دارد اتفاق بیافتد را برایتان توضیح داده و شیوه رفع این ایراد را به شما اموزش خواهیم داد. این عیب چیزی نیست جز نشان دادن ارورهای کدهای خطا E5,E4,E1,E2 در نمایشگر ماشین ظرفشویی بوش. وقتی ما این ارورها را داریم، علت اصلی ان مشکل در رسیدن برق به دستگاه می باشد و قسمت برق دستگاه کار نمی کند.

  قبل از اینکه کار را شروع کنیم، اول برق دستگاه را قطع می کنیم، سپس ورودی اب را قطع می نمائیم، حالا باید پنل پایین ظرفشویی را در بیاوریم تا به پایین ماشین ظرفشویی دسترسی پیدا کنیم. درب ظرفشویی را باز کرده، با اچار تی پانزده دو طرف بالا زیر سقف را باز می کنیم. پایه دستگاه را با اچار هفده باز می کنیم، پیچ وسط هم با اچار سر صاف باز می کنیم. حالا لوله های خروجی و ورودی اب را جدا می نماییم. لازم به ذکر است قبل از هر چیز باید از قطع برق دستگاه مطمئن باشیم. برای اینکه پنل دیواره کنار را باز کنیم که محل ورود برق به قسمت پشت ماشین ظرفشویی می باشد، به اچار تی پانزده نیاز داریم. بعد از باز کردن درب ظرفشویی، زیر واشر دو پیچ دارد که باید باز کنیم. بعد از باز کردن پیچ ها پنل را می توانیم باز کنیم. در پشت پنل دو خار وجود دارد که انها را هم باید ازاد کنیم. قطعه ای که بیرون می آید از قسمت بالای ظرفشویی را سر جایش گذاشته، عایق پشم سنگ را بیرون می اوریم. این پایین قسمت الکترونیکی دستگاه می باشد که با باز کردن خار در می اید.

  حالا چک می کنیم همه چیز سر جایش است و سیمی کنده شده یا نه. اگر هیچ مشکل اشکاری وجود نداشت، می توانیم این قسمت را بیرون بیاوریم، اگر مشکلی وجود داشت سیم هایی که قطع شدند یا از جای خود در امدند یا به هر دلیلی شل شدند را سر جایشان روی پنل الکتریکی محکم اتصال داده تا جریان برق بخوبی در کلیه قسمتهای الکتریکی ماشین ظرفشویی برقرار گردد

  در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیر انواع ظرفشویی برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات ظرفشویی ما را نیز مشاهده نمایید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش فیلم آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت