ثبت درخواست تعمیرات

بررسی علت لگد زدن و ارور 24 در ظرفشویی بوش

بازدید: 301 بازدید
 • ویدیو آموزش بررسی علت لگد زدن و ارور 24 در ماشین ظرفشویی بوش

  با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی دوبله فارسی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی، به آموزش عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی بوش با موضوع “آموزش بررسی علت لگد زدن و ارور 24 و رفع آنها در ماشین ظرفشویی بوش” می پردازیم.

  متن خلاصه فیلم بررسی علت لگد زدن و ارور 24 در ماشین ظرفشویی بوش

  در این ویدئو قصد داریم به یکی دیگر از مشکلاتی که در حین استفاده از ظرفشویی بوش با آن برخورد خواهیم کرد بپردازیم، این مشکل نمایان شدن ارور 24 و لگد زدن در ظرفشویی بوش می باشد. ما در این ویدئو طریقه رفع این ایراد را به شما آموزش خواهیم داد و خیلی ناراحت کننده است ظرفشویی بوش که بیش از 700 دلار قیمت دارد دچار این مشکل می شود.

  صفحه زیر ظرفشویی را بیرون می کشیم، فکر کردم آب زیادی را مکش کنم و در عین حال تعمیر کنم. اول قسمت پایین را تمیز می کنیم، مسیر آب به پمپ را پیگیری می نمائیم، دستگاه مکش آب که مثل جاروبرقی می باشد را می آوریم، آب کف ظرفشویی را کاملا می کشیم، طریقه عمل به این صورت است که لوله خروجی فاضلاب ماشین ظرفشویی مان را به موتور وکیوم آب وصل می کنیم. تمام آب های کف ماشین ظرفشویی مکیده می شوند. البته اگر شما موتور تخلیه نداشته باشید می توانید به وسیله یک حوله این عمل را انجام دهید و هر بار که حوله را در کف پر آب قرار دادید و کاملا خیس شد آن را بچلانید و دوباره این عمل را تکرار کنید. مطمئن باشید بعد از مدتی آب کف ماشین ظرفشویی تان تمام خواهد شد، آن وقت آن را کاملا خشک نمایید. حال بعد از خشک شدن کف ظرفشویی صفحه زیرین ماشین ظرفشویی را روی آن قرار داده و می توانید ماشین را روشن نمایید. حتما دیگر با ارور 24 روی نمایشگر رو به رو نخواهید شد، هم چنین شما دیگر شاهد لگد زدن ماشین ظرفشویی در حین کار نخواهید بود.

  دیدید به چه سادگی ایراد و مشکل به این بزرگی را با هم حل کردیم؟

  در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیر انواع ظرفشویی و مرکز  تعمیرات بوش برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات ظرفشویی ما را نیز مشاهده نمایید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش فیلم آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت