ثبت درخواست تعمیرات

چگونگی تعویض مقسم آب و سوئیچ فلوتر ماشین ظرفشویی بوش

بازدید: 281 بازدید
 • ویدیو آموزش تعویض مقسم آب و سوئیچ فلوتر در ماشین ظرفشویی بوش

  با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ظرفشویی، به آموزش عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی بوش با موضوع “آموزش چگونگی تعویض مقسم آب و سوئیچ فلوتر در ماشین ظرفشویی بوش” می پردازیم.

  متن خلاصه فیلم آموزش تعویض مقسم آب و سوئیچ فلوتر در ماشین ظرفشویی بوش

  در این ویدئو قصد داریم به حل یکی از مشکلات رایج در ظرفشویی بوش کمک کنیم تا شما بتوانید به تعمیر این مشکل بپردازید و ایراد مربوطه را رفع نمائید. این ایراد خرابی مقسم آب و سوئیچ فلوتر ظرفشویی بوش می باشد.

  اول باید سقف ظرفشویی مان را باز کنیم، برای اینکار پیچ های زیر سقف را باز کرده سپس آنرا به عقب کشیده و آزاد می کنیم، بعد سقف دستگاه را در می آوریم و سپس دیواره های ظرفشویی را باز می کنیم. بعد از این کار اول منبع سپس برد کنار ظرفشویی را باز می نمائیم. بعد از اینکار ظرفشویی را بر می گردانیم و بر روی موکت یا حوله ای سر و ته می کنیم. حالا به کف ظرفشویی دسترسی داریم. اول دو پیچ که به صفحه کف وصل است باز کرده، بعد از این که اینها را باز کردیم، شیلنگ های متصل به منبع آب را آزاد کرده و فقط از جاش در می آوریم (خار آزاد می کنیم)، بعد از این زبانه را بیرون می کشیم، حالا در دو طرف ظرفشویی فنر و قرقره های متصل به آن را داریم که رویشان پوشیـده شده است، بـا یـک محافظ خـارهای محـافظ را از داخل باز کرده و محافظ را در می آوریم، بعد از در آوردن محافظ فنر و قرقره را آزاد کنیم و خارج می کنیم. سپس قطعه پلاستیکی کف را که با چند خار به بدنه ظرفشویی متصل است را باز می کنیم. با استفاده از یک پیچ گوشتی خارهای بدنه را باز می کنیم و بعد از باز کردن کف دستگاه به مقسم آب و سوئیچ آب دسترسی پیدا می کنیم. باید دقت داشته باشیم برای در آوردن مقسم آب تایمش بهم نخورد، برای درآوردن سوئیچ فلوتر اول خارهای قابش را آزاد می کنیم، بعد از اینکه خارهای قابش را باز کردیم سوئیچ را خارج می کنیم.

  بعد از درآوردن قطعات آنرا با قطعات نو تعویض نموده و بدون بر هم خوردن تایم مقسم سر جایشان قرارداده، سیم را از مسیرش رد میکنیم و پیچ های مربوط به هر کدام را میبندیم و سوکیت های تقسیم آب را وصل می نمائیم. بعد از تعویض سوئیچ فلوتر اول سوکیت را سر جایش قرار داده و سیم را از مسیرش رد می کنیم .

  در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیر انواع ظرفشویی برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات ظرفشویی ما را نیز مشاهده نمایید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دسته‌بندی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش فیلم آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی
  اشتراک گذاری
  نوشته های مرتبط
  ورود به سایت