نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک

اینکه ماشین لباسشویی آرچلیک شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لباسشویی آرچلیک شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش لباسشویی آرچلیک

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی آرچلیک در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی آرچلیک در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی آرچلیک آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات آرچلیک آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز خدمات پس از فروش لباسشویی آرچلیک

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز ARCELIK می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی آرچلیک و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در منزل و محل

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک

ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت آرچلیک، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی آرچلیک به وجود آید و نیازمند تماس با نمایندگی تعمیرات آرچلیک یا خدمات پس از فروش ARCELIK است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

این مشکل ممکن است به دلیل خراب بودن پمپ تخلیه یا مسدود بودن شیلنگ های خروجی آب و یا خرابی برد اصلی و صدور دستور تخلیه توسط آن و یا خراب بودن سنسور تشخیص میزان آب لباسشویی به وجود آید که بررسی و تعمیرات همه این موارد نیازمند تماس با ما تعمیرات مجاز آرچلیک است.

ممکن است عوامل خارجی باعث بسته نشدن درب شده باشند. همچنین خراب بودن میکروسوئیچ درب و یا قطع ارتباط بین درب دستگاه و برد الکتریکی نیز می تواند باعث بروز این مشکل شود و برطرف کردن آن نیازمند تعمیر یا تعویض این قطعه است.

این مشکل معمولا به دلیل خرابی شیر برقی دستگاه به وجود می آید. همچنین ممکن است پمپ تخلیه به خوبی عمل نکند و یا سنسور تنظیم میزان آب از کار افتاده باشد. به منظور برطرف شدن این مشکل لازم است که این قطعات تعویض شوند.

وجود مشکل در شیر برقی، انسداد فیلتر یا شیلنگ ورودی آب و در نهایت وجود مشکل در برد الکتریکی دستگاه می تواند باعث ایجاد این مسئله شود و لازم است که دستگاه به طور تخصصی سرویس و تعمیر شود.

در این حالت ممکن است که هیتر یا المنت لباسشویی سوخته باشد و یا سنسور تنظیم دمای آب از کار افتاده باشد و یا ارتباط بینالمنت و برد اصلی دستگاه قطع شده باشد. برطرف شدن این مشکل نیازمند سرویس تخصصی دستگاه  است.

خراب شدن موتور و یا آسیب دیدگی تسمه می تواند باعث کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی شود و نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

اگر تایمر و یا برد اصلی دچار مشکل شود، برنامه شستشو متوقف شده و ناتمام باقی می ماند. رفع این مشکل منوط به تعمیر و یا تعویض این قطعات است.

این مشکلات به دلیل آسیب دیدن بلبرینگ ها، خراب شدن تسمه یا پولی ها ایجاد می شود و باید یک متخصص، دستگاه را چک کرده و قطعات معیوب را تعویض یا تعمیر کند.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی آرچلیک

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی آرچلیک توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

  • مراقب آنچه که در داخل ماشین لباسشویی می اندازید باشید مثلاً انداختن قالیچه و یا دم فرشی های پلاستیکی به لباسشویی آسیب می رساند.

  • محیط داخل لباسشویی یا همان لگن لباسشویی را تمیز نگه دارید و فیلتر آن را مرتب تمیز کنید.

  • از پودرهای لباسشویی بیش از اندازه استفاده نکنید زیرا این کار به لوله های آب و موتور لباسشویی آسیب می رساند.

  • مخزن لباسشویی را بیش از حد سنگین کنید این کار عمر لباسشویی را کوتاه می کنند.

  • بخش خشک کن لباسشویی را بعد از هر بار شستشو از کرک های لباس ها تمیز کنید.

  • پس از پایان یافتن برنامه شستشو، درب مخزن لباسشویی را باز بگذارید و اجازه دهید تا رطوبت درون آن خشک شود.

  • ماشین لباسشویی را در مکانی که در معرض تابش مستقیم نور آفتاب یا بارندگی است نصب نکنید.

  • لباسشویی باید حداقل ۵ سانتی متر از سطح دیوار فاصله داشته باشد.

  • کوچکترین نشتی آب را جدی گرفته و آن را پیگیری و رفع نمایید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک

در صورتی که ماشین لباسشویی آرچلیک شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی آرچلیک تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد. شما می توانید لیستی از هزینه های مربوط به برخی از خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک را در جدول زیر مشاهده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های ذیل مربوط به اجرت تعویض قطعات و انجام تعمیرات می باشد. به دلیل متغیر بودن قیمت قطعات، و لوازم یدکی بر اساس نوع و مدل لباسشویی، می توانید در هنگام تماس تلفنی با شرکت از هزینه‌ها و نرخ قطعات مطلع شوید.

ردیف شرح هزینه قیمت(تومان)
۱ هزینه رفت و آمد ۲۵,۰۰۰
۲ تشخیص عیب در محل ۲۵,۰۰۰
۳ تعویض شیلنگ و ورودی آب ۱۵,۰۰۰
۴ تعویض لاستیک دور درب ۱۰۰,۰۰۰
۵ تعویض شیلنگ هیدروستات ۳۰,۰۰۰
۶ تعویض جاپودری و خرطومی جاپودری ۶۵,۰۰۰
۷ تعویض شیلنگ خروجی ۲۵,۰۰۰
۸ تعویض خرطومی زیر دیگ لباسشویی آرچلیک ۶۵,۰۰۰
۹ تعویض تایمر مکانیکی ۱۸۰,۰۰۰
۱۰ تعویض تایمر الکترونیکی ۱۲۰,۰۰۰
۱۱ تعویض پایه کلاج یا کمک هر دو عدد ۱۲۰,۰۰۰
۱۲ تعویض میکروسوئیچ ۴۰,۰۰۰
۱۳ تعویض موتور ماشین لباسشویی آرچلیک ۵۰,۰۰۰
۱۴ تعویض المنت پمپ ۸۵,۰۰۰
۱۵ تعویض شیربرقی ۳۵,۰۰۰
۱۶ نصب و آموزش کار با لباسشویی arcelik ۶۵,۰۰۰
۱۷ تعویض تسمه ۳۰,۰۰۰
۱۸ تعویض بلبرینگ موتور هر دو عدد ۴۵,۰۰۰
۱۹ تعویض بلبرینگ سه نظام و کاسه نمد بدون تراشکاری و بدون دیگ ۳۰۰,۰۰۰
۲۰ تعویض دیگ یا آبکش کامل بدون هزینه قطعات ۳۲۰,۰۰۰
۲۱ تعویض برد ماشین لباسشویی آرچلیک ۱۰۰,۰۰۰

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی ARCELIK

شرکت آرچلیک، کمپانی لوازم خانگی ترکیه ای است که در زمینه تولید و توزیع محصولات خانگی فعالیت دارد. این شرکت در سال ۱۹۵۵ توسط وهبی کوچ در ترکیه راه اندازی شد و در حال حاضر دارای ۱۰ کارخانه تولیدی و شبکه ای متشکل از حدود ۴۵۰۰ توزیع کننده و فروشنده محصولات الکترونیکی در دنیا است و لوازم خانگی خود را به بیش از صد کشور از جمله اروپا، ایالات متحده و چین صادر می کنند. شرکت آرچلیک، چهارمین شرکت بزرگ لوازم خانگی در اروپا محسوب می شود و در حال حاضر یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین لباسشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های لباسشویی آرچلیک می توان به ۲۰ برنامه شستشو، سیستم عیب یاب مرکزی، فیلتر قابل دسترس، سیستم کنترل آب اتوماتیک، صفحه نمایش دیجیتال و سطح مصرف انرژی: +++A اشاره نمود