نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی۱۳۹۸/۸/۱۴ ۱۵:۲۵:۱۷
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

اینکه جاروبرقی ال جی شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات جاروبرقی ال جی شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی جاروبرقی ال جی در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر جاروبرقی ال جی آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات جاروبرقی ال جی در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات ال جی آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز LG می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی جاروبرقی ال جی و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیر جاروبرقی ال جی در منزل و محل

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات جاروبرقی ال جی

جاروبرقی یک وسیله کاربردی است که نقش زیادی در پاکیزگی محیط زندگی دارد که امروزه در مدل ها و برندهای مختلف در بازار یافت می شود. اگرچه شرکت ال جی در زمینه تولید جاروبرقی از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا بهره گرفته و مدل های مختلفی از جارو برقی را با امکانات و قابلیت های مختلف عرضه نموده است، اما گاهی ممکن است این دستگاه دچار مشکلاتی شود که نیازمند رسیدگی به موقع از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات ال جی یا مرکز خدمات پس از فروش می باشد. از جمله رایج ترین مشکلاتی که استفاده کنندگان از جاروبرقی های LG ممکن است با آن مواجه شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کار نکردن موتور جاروبرقی به دلیل مشکل در کابل برق و یا قطعات مختلف موتور

کند کار کردن موتور به دلیل تجمع آشغال و یا گرد و غبار و یا خراب شدن فن

قطع و وصل شدن متوالی دستگاه به دلیل وجود مشکل در موتور یا فن

صداهای عجیب و غریب موتور به دلیل خراب شدن تسمه و یا کثیف بودن فیلتر و پر بودن پاکت جاروبرقی

کم بودن مکش دستگاه به دلیل پر شدن کیسه، مسدود شدن خرطومی دستگاه و یا نیاز به تعویض فیلتر

برجا گذاشتن کرک بر روی فرش به دلیل شل شدن تسمه و یا کثیف بودن غلتکهای برس

نکات مهم در استفاده و نگهداری از جاروبرقی ال جی

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر جاروبرقی ال جی توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

  • پاکت و فیلتر جاروبرقی را به طور مرتب عوض کنید.

  • پس از ۱۰ دقیقه استفاده از دستگاه به آن استراحت بدهید.

  • مطمئن شوید که سر لوله جاروبرقی با آشغال مسدود نشده باشد.

  • آشغال عا، کرک ها و موهایی را که دور برس جمع می‌شوند مرتب تمیز کنید.

  • در صورتیکه جاروبرقی مخصوص جارو کردن آب یا خاک نیست برای جارو زدن آب از آن استفاده نکنید.

  • آشغال های بزرگ را با جاروبرقی جمع نکنید این کار ممکن است باعث گرفتگی لوله و یا خرطومی دستگاه شود.

  • از کشیدن ناگهانی جاروبرقی به این طرف و آن طرف که ممکن است باعث پاره شدن خرطومی جاروبرقی شود، خودداری کنید.

هزینه های سرویس و تعمیر جاروبرقی ال جی

در صورتی که جاروبرقی ال جی شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد. شما می توانید لیستی از هزینه های مربوط به برخی از خدمات و تعمیرات جاروبرقی ال جی را در جدول زیر مشاهده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های ذیل مربوط به اجرت تعویض قطعات و انجام تعمیرات می باشد. به دلیل متغیر بودن قیمت قطعات، و لوازم یدکی بر اساس نوع و مدل جاروبرقی، می توانید در هنگام تماس تلفنی با شرکت از هزینه‌ها و نرخ قطعات مطلع شوید.

ردیف شرح هزینه قیمت(تومان)
۱ هزینه رفت و آمد ۲۰,۰۰۰
۲ تشخیص عیب در محل ۲۰,۰۰۰
۳ تعویض بلبرینگ ۵۵,۰۰۰ تا ۹۵,۰۰۰
۴ تعویض کلکتور ۲۰,۰۰۰ تا ۸۵,۰۰۰
۵ تعویض پروانه ۲۰,۰۰۰ تا ۶۰,۰۰۰
۶ تعویض ذغال ۲۰,۰۰۰ تا ۴۰,۰۰۰
۷ تعویض بوش همراه با تراشکاری ۳۰,۰۰۰ تا ۶۵,۰۰۰
۸ تعویض بالشتک ۲۵,۰۰۰ تا ۸۵,۰۰۰
۹ تعویض سیم جمع کن ۹۵,۰۰۰ تا ۵۸۰,۰۰۰
۱۰ تعمیر سیم جمع کن ۷۵,۰۰۰ تا ۱۵۵,۰۰۰
۱۱ تعویض موتور بسته به مدل ۱۴۵,۰۰۰ تا ۴۰۰,۰۰۰

برخی از ویژگی های جاروبرقی های LG

شرکت ال جی، یکی از شناخته شده ترین و با سابقه ترین برندها در زمینه محصولات الکترونیک و مخابرات و چهارمین شرکت بزرگ کره جنوبی محسوب می‌شود. این شرکت، با سابقه ۷۰ ساله خود در صنایع مختلفی فعالیت نموده که یکی از مهمترین آنها تولید لوازم خانگی از جمله جاروبرقی می باشد. از ویژگی های جاروبرقی های جدید ال جی می توان به بهره‌گیری از سیم برق بلند، بهره‌مندی از لوله‌ی تلسکوپی قابل تنظیم، گنجایش مناسب مخزن جارو، محفظه‌ی تعبیه‌ شده برای متعلقات، حمل راحت دستگاه و حرکت روان بدلیل وجود دو چرخ بزرگ در زیر جارو اشاره نمود

آخرین مقالات آموزش تعمیرات جاروبرقی ال جی

آموزش عیب یابی خرابی موتور و مکش جاروبرقی ال جی

توسط |۲۲ ام اردیبهشت ۱۳۹۸|دسته بندی ها: آموزش تعمیرات جاروبرقی, آموزش تعمیرات جاروبرقی ال جی, فیلم آموزش تعمیرات جاروبرقی, مقالات آموزش تعمیرات لوازم خانگی|

با سلام خدمت شما عزیزان در این ۲ فیلم آموزشی اختصاصی تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان تعمیرگاه مجاز انواع جاروبرقی ما به آموزش تعمیر و عیب یابی ایرادات خرابی و ضعیف شدن موتور و مکش جاروبرقی ال جی می پردازیم. در زیر هر فیلم جهت اطلاع شما کاربر گرامی [...]

یک دیدگاه

  1. علی سلگی ۲۵ دی ۱۳۹۸ در ۸:۰۵ ب٫ظ - پاسخ

    تلسکوپی یا همون دسته که به شلنگ وصل شده قبلاً از روی عصایی اون روشن خاموش میشد الان معیوب هستش

درج دیدگاه