به سایت دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیرات لوازم خانگی خوش آمدید
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک

اینکه ماشین ظرفشویی آرچلیک شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات ظرفشویی آرچلیک شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش ظرفشویی آرچلیک

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین ظرفشویی آرچلیک در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش ظرفشویی آرچلیک در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ظرفشویی آرچلیک آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات آرچلیک آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز خدمات پس از فروش ظرفشویی آرچلیک

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز ARCELIK می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی ظرفشویی آرچلیک و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات ظرفشویی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل ظرفشویی آرچلیک خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین ظرفشویی آرچلیک شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلفی ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی نیز می باشند. ماشین های ظرفشویی که توسط شرکت آرچلیک تولید شده اند، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردار می باشند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی آرچلیک به وجود آید و نیازمند تماس با نمایندگی تعمیرات آرچلیک یا خدمات پس از فروش ARCELIC است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در برنامه شستشو اختلال ایجاد می شود

گاهی ماشین ظرفشویی به دلیل وجود مشکل در تایمر، مثلاً عدم اتصال جریان برق به اجزای مناسب در زمان مناسب و یا وجود اختلال در سیم پیچی ها و برد الکتریکی کار نمی کند و یا در برنامه شسستشوی دستگاه اختلال پیش می آید که نیاز به سرویس تخصصی و تعویض یا تعمیر قطعات معیوب دارد.

دستگاه آبگیری نمی کند

این مشکل می تواند به دلیل خراب شدن شیر برقی و اتصالات آن و یا وجود مشکل در برد الکتریکی باشد و برای رفع آن لازم است که سرویس تخصصی انجام گرفته و قطعات خراب تعویض شوند.

ماشین ظرفشویی شروع به کار نمی کند

این مشکل معمولا ناشی از خراب بودن کلید یا قفل درب ماشین ظرفشویی است و برای برطرف کردن آن باید کلید و قفل درب تعویض یا تعمیر شود.

ظروف تمیز نمی شوند

تمیز نشدن ظروف به احتمال زیاد به دلیل چیدن نامناسب ظروف در داخل دستگاه و یا مسدود شدن فیلتر یا بازوهای آب فشان است و لازم است که این قطعات بررسی شده و در صورت وجود مشکل جدی، تعمیر یا تعویض شوند.

آب دستگاه گرم نمی شود

این مشکل به دلیل خراب شدن المنت ماشین ظرفشویی است و با تعویض المنت، برطرف می شود.

آب از ظرفشویی سرریز می شود

اگر قطعات فنی مربوط به ورودی و خروجی های آب، پمپ تخلیه و برد الکتریکی دستگاه مشکل داشته باشد، سبب می شود که میزان آب دستگاه بیش از حد افزایش یافته یا آب به سرعت از داخل دستگاه تخلیه نشود و سرریز شود. برای برطرف کردن این مشکل باید قطعات مربوطه چک شده و در صورت وجود مشکل، تعمیر و یا تعویض شوند.

ظروف پس از شستشو خشک نمی شوند

این مشکل ممکن است به دلیل نقص در المنت و یا هیت پمپ دستگاه ایجاد شود و لازم است که این قطعات تعویض شوند.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین ظرفشویی آرچلیک

جهت بالا بردن کارایی و بالا بردن عمر ماشین ظرفشویی آرچلیک توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • ماشین ظرفشویی را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.
 • متناسب با میزان کثیفی ظرف ها برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.
 • از شوینده های مرغوب و دارای استاندارد بالا و متناسب با مدل ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید.
 • از نمک های مناسب و اصلی برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • فیلتر دستگاه را مرتبا تمیز کنید.
 • در صورت پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت درب سریعا با نمایندگی تعمیرات آرچلیک برای تعویض آن تماس بگیرید.
 • هرگونه نشتی در دستگاه را جدی بگیرید.
 • تا حد امکان ته مانده های غذا را از ظروف حذف کنید تا مانع گرفتگی پمپ و یا دیگر شیلنگ های دستگاه شوید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک

در صورتی که با یکی از مشکلات یا خطاهای ذکر شده در بالا روبرو شدید باید هر چه سریعتر با یکی از مراکز خدمات پس از فروش ظرفشویی آرچلیک تماس بگیرید و موضوع را پیگیری و رفع کنید. شما می توانید به منظور تعمیر دستگاه خود مراحل زیر را انجام دهید:

 • تماس با یکی از شعب شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان
 • مشاوره تلفنی با یکی از نماینده شرکت که آموزش های لازم را در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاه دریافت کرده است، به منظور مشخص شدن مشکل دستگاه.
 • در صورتی که مشکل جدی نباشد با راهنمایی کارشناسان ما شما خود قادر به رفع مشکل خواهید بود.
 • اعزام یکی از تعمیرکاران متخصص ظرف مدت حداکثر ۲ ساعت، در صورت برطرف نشدن مشکل و بنا به درخواست مشتری
 • انجام تعمیرات و خدمات و دریافت فاکتور

گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های ماشین های ظرفشویی ARCELIK

شرکت آرچلیک، کمپانی لوازم خانگی ترکیه ای است که در زمینه تولید و توزیع محصولات خانگی فعالیت دارد. این شرکت در سال ۱۹۵۵ توسط وهبی کوچ در ترکیه راه اندازی شد و در حال حاضر دارای ۱۰ کارخانه تولیدی و شبکه ای متشکل از حدود ۴۵۰۰ توزیع کننده و فروشنده محصولات الکترونیکی در دنیا است و لوازم خانگی خود را به بیش از صد کشور از جمله اروپا، ایالات متحده و چین صادر می کنند. شرکت آرچلیک، چهارمین شرکت بزرگ لوازم خانگی در اروپا محسوب می شود و در حال حاضر یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین ظرفشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های ظرفشویی آرچلیک می توان به سیستم تمام اتوماتیک، سبد قابل تنطیم، سه قفسه برای چیدن ظروف، سطح مصرف انرژی: +++A، شست شویی عالی و کاملا ساکت و بی سر صدا، سنسور دیجیتالی نشت آب و صفحه کلید لمسی اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *